Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powitalnia

80 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Paweł vel Commandos~

~Paweł vel Commandos~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 14:52:19

Witamy ;p

#22 ~nolispe~

~nolispe~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 23:58:32

Również witam serdecznie i życzę dobrej nocy :P

#23 ~zocha_z_bagien~

~zocha_z_bagien~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 10:58:39

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)
Zocha ;)

#24 ~anioł stróż~

~anioł stróż~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 11:04:37

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)
Zocha ;)

Zocha..witaj :D

#25 ~zocha_z_bagien~

~zocha_z_bagien~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 11:40:47

Zocha..witaj :D

Witaj Aniele ;)

#26 ~Wampir~

~Wampir~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 13:16:35

Wampir również wita wszystkich, grzecznych i niegrzecznych :)
Życzę udanych ,zdrowych Świąt i wesołego zająca z jajkami :D

#27 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 15:18:53

Dobra, koniec. Jak chcecie sobie gadać o Kaziku to podajcie sobie swoje numery gg i wtedy sobie gadajcie do woli. Już kilka tematów zamieniliście na tematy o Kaziku.
Temat zamykam, a szkoda, bo fajny pomysł był...
Może jak posprzątam to otworze ponownie.

Edit:sprzątnięte, otwarte. Każdy wpis nt moderatorów tutaj będzie usuwany, i żeby nie było ze cenzor nie ostrzegał ;)

Użytkownik tytus edytował ten post 07 kwiecień 2012 - 15:21:10

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 15:44:19

Twój wniosek o kolejny długoterminowy urlop został przyjęty - czarna panteroDołączona grafika(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 07 kwiecień 2012 - 15:45:58

#29 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 15:49:32

A do cwaniaka zza monitora :jestem w Słupsku co tydzień, w każdy wtorek wieczór lub środa rano, i z chęcią zobaczę tego hejtera wielkiego... i coś czuję ze bym się nieźle uśmiał!

#30 ~hejter~

~hejter~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 13:15:42

A do cwaniaka zza monitora :jestem w Słupsku co tydzień, w każdy wtorek wieczór lub środa rano, i z chęcią zobaczę tego hejtera wielkiego... i coś czuję ze bym się nieźle uśmiał!

To gdzie kiedy i o której cieniasie ? :D

#31 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 13:23:41

Twój wniosek o kolejny długoterminowy urlop został przyjęty - czarna panteroDołączona grafika(Kazik)

To nie jest o tym temat Kazik. :lol:
Straszyć to możesz sobie "murzyna latarką". ;) :D
Wesołego Alleluja ! :)

#32 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 13:29:45

Oj wstydziłbyś się Tytus wstydził, tyle wartościowych postów w temacie wyciąłeś bez śladu.
Z drugiej jednak strony one nie zniknęły tylko są w archiwum. To może być ciekawa lektura dla administracji GP24 nie uważasz ?! Kasowanie tych postów nie świadczy o tobie zbyt dobrze.
Przykro mi że w te piękne święta tyle gorzkiej prawdy musiałeś "przyjąć na klatę".
Jak zwykle nie dałeś rady, tego się spodziewałem. ;) :D

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 13:47:03

Cieszę się, że pomysł się spodobał. Trochę uprzejmości nie zaszkodzi a i ktoś z nowych forumowiczów - ma gdzie się przywitać i przedstawićDołączona grafika

Rzeczywiście, rejestracja jest bardzo prosta i faktycznie - nie boliDołączona grafika Zachęcam serdecznie tych "niezdecydowanych".

Powróćmy może do meritum tego tematu ok ?! :)

Mi też bardzo spodobał się ten temat Kazik. Chciałbym zatem zapytać się jak to jest być zarejestrowanym. Gdyż ja wciąż jestem "niezdecydowany". Może napiszesz mi coś o swoich doświadczeniach z tym związanych.
Rozumiem że temat ten zakładałeś nie będąc jeszcze moderatorem. Myślę że teraz również możesz wypowiadać się na forum. Stosując się do swojej sygnaturki, że kolor czarny to twoja opinia a nie moderatora. Czy już tylko potrafisz pisać na czerwono ?! :blink:
Zatem oczekuję merytorycznej odpowiedzi (na czarno) w temacie tego forum. Wszak to "słupskie pogaduchy" a temat jest dość swobodny. Zatem tym bardziej nie rozumiem dlaczego tyle wartościowych i grzecznych postów w temacie jest notorycznie kasowana w tym temacie?

#34 ~LOLO~

~LOLO~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:07:00

Piknie tutaj ,piknie :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:18:10

Piknie tutaj ,piknie :)

Też tak uważam. :D To bardzo ciekawy i rozwojowy temat z przyszłością.
Jeśli wcześniej oczywiście ktoś ;) kłódeczki na nim nie zawiesi. Do tego to oni są pierwsi (znając forumowe życie). ;)...czarna pantera.

p.s. Chyba powinienem zmienić "nicka" z pantery na "trener moderatorów", albo sparingpartner. :lol: ...ważne jednak jest to żeby zabawa była przednia o !

#36 ~Echo~

~Echo~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:23:38

Też tak uważam. :D To bardzo ciekawy i rozwojowy temat z przyszłością.
Jeśli wcześniej oczywiście ktoś ;) kłódeczki na nim nie zawiesi. Do tego to oni są pierwsi (znając forumowe życie). ;)...czarna pantera.

p.s. Chyba powinienem zmienić "nicka" z pantery na "trener moderatorów", albo sparingpartner. :lol: ...ważne jednak jest to żeby zabawa była przednia o !

...ważne żeby zabawa była przednia,przednia o o o ! :D

#37 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:23:46

Oj wstydziłbyś się Tytus wstydził, tyle wartościowych postów w temacie wyciąłeś bez śladu.
Z drugiej jednak strony one nie zniknęły tylko są w archiwum. To może być ciekawa lektura dla administracji GP24 nie uważasz ?! Kasowanie tych postów nie świadczy o tobie zbyt dobrze.
Przykro mi że w te piękne święta tyle gorzkiej prawdy musiałeś "przyjąć na klatę".
Jak zwykle nie dałeś rady, tego się spodziewałem. ;) :D

wiec sie zarejestruj i je zgłoś administracji a nie płaczesz tu i jazgoczesz jak panienka której nikt nie chce zaprosić do tańca... nudny się stałeś jak flaki z olejem wiesz?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:27:20

wiec sie zarejestruj i je zgłoś administracji a nie płaczesz tu i jazgoczesz jak panienka której nikt nie chce zaprosić do tańca... nudny się stałeś jak flaki z olejem wiesz?

Tytus nie denerwuj się,jemu o to chodzi,specjalnie Cię podpuszcza B)

#39 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:31:29

Tytus nie denerwuj się,jemu o to chodzi,specjalnie Cię podpuszcza B)

Ależ ja się nie denerwuję, wręcz przeciwnie- czasami ogarnia mnie pusty smiech gdy czytam jazgot pewnego kota który próbuje zwrócić na siebie uwagę poprzez inteligentne w jego mniemaniu tekstu :) a ten wpis o trenerze moderatorów to już poprawił mi humor na cały dzień :) nie ma to jak mieć wysoką samoocenę :)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 14:54:03

Ależ ja się nie denerwuję, wręcz przeciwnie- czasami ogarnia mnie pusty smiech gdy czytam jazgot pewnego kota który próbuje zwrócić na siebie uwagę poprzez inteligentne w jego mniemaniu tekstu :) a ten wpis o trenerze moderatorów to już poprawił mi humor na cały dzień :) nie ma to jak mieć wysoką samoocenę :)

To dobrze że jest wesoło, wszak to swobodny temat w słupskich pogaduchach. Tym bardziej że mamy radosne święta obecnie prawda ? :)
Cieszę się że mogę Ci Tytus poprawić humor, bawmy się zatem.
Najlepsza nauka jest przez zabawę o ! Co się tyczy "nie ma to jak mieć wysoką samoocenę" to muszę ci przyznać rację, coś w tym jest. Wszak sam o mnie pisałeś ostatnio..."mega kumaty" prawda ? ;) :D ...to tylko taka ironia była ? :( :lol: ...czarny kot.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych