Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Potrzebujesz pomocy w strefi IT w swojej firmie?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 puladogaver

puladogaver

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:57:40

Witam,
Posiadasz swoją firmę lub ktoś z Twoich bliskich prowadzi takową? Jeśli tak i szukasz pomocy związanej z projektami teleinformatycznymi, cyberbezpieczeństwem, ochronie informacji, ochronie danych osobowych, BHP i PPOŻ , wprowadzeniem rodo,rodo gdynia, polecam usługi oferowane przez firmę sigma.mobi . Rzetelne i na czas wykonywanie usług. Dzięki nim uporałem się z jakże ciężkim dla mnie i spędzającym sen z powiek problemem wdrożenia rodo do mojej firmy, na szczęście udało się bez żądnych niespodzianek, wszystko działa jak należy. Polecam małym i średnim firmą zewnętrzny outsourcing it !

#2 naando

naando

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 styczeń 2019 - 09:50:42

Ja chcę zapytać kogoś kto się na tym zna czy warto korzystać z platform takich jak https://teamflow.it/ z tego co czytam w internecie to dzięki takim narzędziom można poprawić i usprawnić wiele rzeczy w firmie. System reklamacji, komunikacje z klientem i wiele, wiele innych. Są tu osoby, które korzystały z czegoś takiego?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 18:50:16

Ja chcę zapytać kogoś kto się na tym zna czy warto korzystać z platform takich teamflow.it z tego co czytam w internecie to dzięki takim narzędziom można poprawić i usprawnić wiele rzeczy w firmie.

Zdecydowanie nie warto!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 18:51:53

Witam,
Posiadasz swoją firmę lub ktoś z Twoich bliskich prowadzi takową? Jeśli tak i szukasz pomocy związanej z projektami teleinformatycznymi, cyberbezpieczeństwem, ochronie informacji, ochronie danych osobowych, BHP i PPOŻ , wprowadzeniem rodo,rodo gdynia, polecam usługi oferowane przez firmę sigma.mobi . Rzetelne i na czas wykonywanie usług. Dzięki nim uporałem się z jakże ciężkim dla mnie i spędzającym sen z powiek problemem wdrożenia rodo do mojej firmy, na szczęście udało się bez żądnych niespodzianek, wszystko działa jak należy. Polecam małym i średnim firmą zewnętrzny outsourcing it !

Naprawdę się udało? A miałeś kontrolę GIODO, że tak uważasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych