Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Potrzebny Weterynarz

Świnka morska weterynarz lekarz pomoc przychodnia

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Chester~

~Chester~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 15:19:35

Witam, mam problem z moją Świnką Morską, będę musiała wybrać się z nią do weterynarza, i tu się pojawia pytanie, czy wiecie jaki Weterynarz w Lęborku jest odpowiedni dla gryzoni oraz ile kosztuje taka wizyta? pozdrawiam 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 11:30:53

Bianga, wizyta, wszystko zależne jest od stanu zwierzęcia, leków zastosowanych. Nie podam konkretnej ceny, bo nie wiem co śwince dolega, ani jakiego leczenia podejmie się Pan Doktor, ale z czystym sumieniem mogę polecić, nie jest drogi (a nawet często gęsto za tani na moje oko), 2 lekarz to Doktor Szpilewicz-człowiek z pasją i duszą, tylko w tym aspekcie, nie wiem czy zajmuje się też świnkami, wójek google i dzwoń ;) śwince trzeba pomoc

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 23:32:22

Biange odradzam,chyba ze ktos lubi jak ktos cały czas morde drze i rzuca ku***mi.Byłam raz i najgorszemu wrogowi by nie poleciła!

#4 ~Gość90~

~Gość90~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 18:42:08

Polecam Biange:) ma rece które lecza:) moj psiaczek dzieki temu Panu zyje i jest zdrowy:)

#5 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 22 luty 2014 - 18:46:45

Biange odradzam,chyba ze ktos lubi jak ktos cały czas morde drze i rzuca ku***mi.Byłam raz i najgorszemu wrogowi by nie poleciła!

Jak moźna przeklinać?! Kaźdy powinien miec kulture jak ma własny biznes

#6 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 20:06:59

Sorki,ale nie mnie na to trzeba zwracqac uwage tylko tzw.weterynarzowi Biandze.Był straszny,darł sie i puszczał ku*** na prawo i lewo,mój pies sie posikał.NIGDY PRZENGDY DO NIEGO NIE POJDE,NAWET GDYBY KTOS M MIAŁ DOPŁACIC.Zero podejscia tylko kasa kasa.A ten wywieszony cennik...

#7 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 10:40:07

Polecam Panie na Olimpijczyków. Niestety jeśli chodzi o male zwierzątka większość lekarzy po prostu nie wie jak je leczyć. Wszyscy są od psów i kotów. Gdy miała problem z koszatniczką wszyscy mi proponowali uśpienie - bo nie ma sensu leczyć. Panie na Olimpijczyków bez problemu podjęły się zadania, nie bały się nawet do pyszczka palców włożyć ;-) wszystkie leki podawane były bez problemu, a wizyty to przyjemność :-) wszystko dokładnie wytłumaczone, nie drogo i po prostu sympatycznie :-) 
POLECAM

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:45:59

Polecam Panie na Olimpijczyków. Niestety jeśli chodzi o male zwierzątka większość lekarzy po prostu nie wie jak je leczyć. Wszyscy są od psów i kotów. Gdy miała problem z koszatniczką wszyscy mi proponowali uśpienie - bo nie ma sensu leczyć. Panie na Olimpijczyków bez problemu podjęły się zadania, nie bały się nawet do pyszczka palców włożyć ;-) wszystkie leki podawane były bez problemu, a wizyty to przyjemność :-) wszystko dokładnie wytłumaczone, nie drogo i po prostu sympatycznie :-) 
POLECAM

Tez tam jeżdżę z moją kotką. Panie są ok, szczególnie pani Stenzel. Proszę wpisać w google i będzie odnośnik do strony. Mają jeszcze gabinet w Wejherowie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 10:06:33

Sorki,ale nie mnie na to trzeba zwracqac uwage tylko tzw.weterynarzowi Biandze.Był straszny,darł sie i puszczał ku*** na prawo i lewo,mój pies sie posikał.NIGDY PRZENGDY DO NIEGO NIE POJDE,NAWET GDYBY KTOS M MIAŁ DOPŁACIC.Zero podejscia tylko kasa kasa.A ten wywieszony cennik...

cóż za marna antyreklama :C ciekawe jakim deb***em trzeba być, by w to uwierzyć... dawno by facet splajtował z takim podejściem... a o dziwo ludzie walą drzwiami i oknami, 2h w kolejce... bo warto! Najwidoczniej, twa nieodpowiedzialność, doprowadziła do kiepskiego stanu zwierzaka... wtedy miał prawo się wnerwić... Bo innej możliwości nie widzę

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 10:09:43

po głębszej analizie... wszystko jasne, zaś Witraż występuje w 3 osobach, teraz nawet sam/a sobie odpowiada

#11 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 10:37:26

cóż za marna antyreklama :C ciekawe jakim deb***em trzeba być, by w to uwierzyć... dawno by facet splajtował z takim podejściem... a o dziwo ludzie walą drzwiami i oknami, 2h w kolejce... bo warto! Najwidoczniej, twa nieodpowiedzialność, doprowadziła do kiepskiego stanu zwierzaka... wtedy miał prawo się wnerwić... Bo innej możliwości nie widzę

To nie żaba antyreklama,tylko prawda.Chcesz wierzyc wierz,nie chcesz to niee.Zawsze chodziłam koło rolniczaka do Pani Albrecht i byłam bardzo zadowolona,ale moj pies bardzo zle sie poczuł miał biegunke wymiotował i to był niestety jedyny znany mi weterynarz który miał jeszcze otware.Nie miałam zbyt dobrych odczuc,ale gdzies musialam isc.Jak usłyszałam jak sobie zart stroi z usypiania kotów to miałam ochote wyjsc i załuje,ze tego nie zrobiłam,bo jego zachowanie było skandaliczne.Nie doprowadziłam do złego stanu psa,ma sie całkiem dobrze uwzgledniajac to ze ma 13 lat.Ma problemy z watroba,gotuje mu,kupuje specjalna karme,od czasu do czasu hepatil i ma sie swietnie.No ale tego wszystkiego dowiedziałąm sie od p.Albrecht.Cudownie sie zajeła moim psiakiem.Ta Pania oge jak najbardziej polecic.Nie leci na kase,przyjmie kazdego nawet jak niema sie pieniedzy to jest weterynarz z powołania,zawsze mozna do Niej zadzwonic.Jak moj pies mal wypadek to przyjeła mnie bez problemu i nie wzieła zlotówki.Chciałam Jej zostawic dowod,paszport cokolwiek zeby wiedziała,ze na pewno zapłace,ale nawet nie chciała o tym słyszec.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 08:56:15

To nie żaba antyreklama,tylko prawda.Chcesz wierzyc wierz,nie chcesz to niee.Zawsze chodziłam koło rolniczaka do Pani Albrecht i byłam bardzo zadowolona,ale moj pies bardzo zle sie poczuł miał biegunke wymiotował i to był niestety jedyny znany mi weterynarz który miał jeszcze otware.Nie miałam zbyt dobrych odczuc,ale gdzies musialam isc.Jak usłyszałam jak sobie zart stroi z usypiania kotów to miałam ochote wyjsc i załuje,ze tego nie zrobiłam,bo jego zachowanie było skandaliczne.Nie doprowadziłam do złego stanu psa,ma sie całkiem dobrze uwzgledniajac to ze ma 13 lat.Ma problemy z watroba,gotuje mu,kupuje specjalna karme,od czasu do czasu hepatil i ma sie swietnie.No ale tego wszystkiego dowiedziałąm sie od p.Albrecht.Cudownie sie zajeła moim psiakiem.Ta Pania oge jak najbardziej polecic.Nie leci na kase,przyjmie kazdego nawet jak niema sie pieniedzy to jest weterynarz z powołania,zawsze mozna do Niej zadzwonic.Jak moj pies mal wypadek to przyjeła mnie bez problemu i nie wzieła zlotówki.Chciałam Jej zostawic dowod,paszport cokolwiek zeby wiedziała,ze na pewno zapłace,ale nawet nie chciała o tym słyszec.

Bianga prowadzi mojego psa od wielu lat, w tej chwili ma 15- skacze jak szczeniak, bawi się, jest pelen życia i pewnie z 5 jeszcze z nami spokojnie zostanie. Ba... Przygarnelam kociaka, okazało sie, że ma FIP-a -to koci wirus, który wyniszcza organizm i zabija. Kociaki zwykle nie mają najmniejszych szans. 95% najzwyczajniej odchodzi- 5% to te które dostały na czas odpowiednią opiekę i leki. Czas leczenia- miesiąc, kroplówki leki sterydy witaminy. Pan doktor wział za to marne symboliczne grosze, a bywałam u niego nawet i 2x dziennie. Oplacilo się, dzięki determinacji Pana Doktora, mam nadal mojego kochanego ADHD-owca:)

Jasne czasami Pan doktor prowadzi inwigilację dziwnymi pytaniami, ale wszystkie prowadzą do tego, czy sprawujesz odpowiednią opiekę nad zwierzęciem, które jej wymaga. Jeżeli to Twoja wina, że zwierze jest w tak ciężkim stanie, nie ma co się dziwić... ja to pewnie na miejscu Pana Doktora, bym właścicielowi zrobila to samo co on zwierzęciu. Więc jak dla mnie, człowiek ma stalowe nerwy.

Co do Twojego psa.. pamiętaj, nie tylko leki i specjalna karma jest mu niezbędna;)

Co do chodzenia obok rolniczaka, też tam chodziłam do Pana Doktora, chwalę sobie również, ale niestety, nie wszystkie zabiegi przeprowadzają -sterylizacja kotek np, więc moja zmiana wynikła tylko w sumie z tego.

#13 ~Leaa~

~Leaa~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:20:43

Dobry lekarz weterynarii to dla mnie lekarz z dużą wiedzą, empatycznym ciepłym podejsciem i portafiacy tez mi, jako wlascicielowi czworonoga, przekazać w zrozumialy sposob informacje o zdrowiu mojego pupila i dalszym leczeniu. Mysle, ze na poczatku drogi malo ktory lekarz potrafi polaczyc te wszystkie cechy. Dopiero z wiekiem nabywa doswiadczenia, bo jest to trudna profesja, co też czyni ją prestiżową.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Świnka morska, weterynarz, lekarz, pomoc, przychodnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych