Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 10:37:41

Rowerzyści  się rozpanoszyli  jeżdżą  przez przejścia  dla pieszych  gdzie nie ma ścieżek . Nie przeprowadzają  przez ulicę  rowerów  i też  zjeżdżają  z jednego pasa na drugi  bez  sygnalizowania . Ja też jeżdżę rowerem  ale też autem  dlatego  ma świadomość że jak wjadę na  drogę  to auto ma  większą masę do zatrzymania.

#2 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 11:00:04

MOŻE I RACJA, CO DO ROWERZYSTÓW. JEDNAK TU WIDZĘ OKLEJONE AUTO, A NIE OSZUKUJMY SIĘ, WSZYSCY PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI ITP. JEŻDŻĄ TAK SAMO! SZYBKO, KOMÓRA PRZYKLEJONA DO PYSKA I BYLE DO PRZODU!

#3 ~tyle w temacie~

~tyle w temacie~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 11:58:52

Ja mysle ze ktos te przepisy dla rowerzystow tak ustalil aby tych bezmozgich eliminowac z drogi (selekcja naturalna, no moze troche jej przepisy pomagaja puszczajac sciezki przez ulice i wmawiajac ze rower ma pierwszenstwo) - tych co wpieprzaja sie pod auta bo maja "pierwszenstwo"  i sie odgrazaja itp. 

Dodam ze rowerem jezdze od jakis 24 lat a samochodem od 16

ale to co wyczyniaja niektorzy niedorozwinieci pseudo rowerzysci to powiem krotko : odwazni sa !

#4 ~ZACZNIJ_OD_SIEBIE~

~ZACZNIJ_OD_SIEBIE~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 12:01:10

Ja mysle ze ktos te przepisy dla rowerzystow tak ustalil aby tych bezmozgich eliminowac z drogi (selekcja naturalna, no moze troche jej przepisy pomagaja puszczajac sciezki przez ulice i wmawiajac ze rower ma pierwszenstwo) - tych co wpieprzaja sie pod auta bo maja "pierwszenstwo"  i sie odgrazaja itp. 

Dodam ze rowerem jezdze od jakis 24 lat a samochodem od 16

ale to co wyczyniaja niektorzy niedorozwinieci pseudo rowerzysci to powiem krotko : odwazni sa !

JESTEM BEZMOZGIEM...A KIEROWCY AUT NIC NIE WYPRAWIAJA? CODZIENNIE SPOTYKAM Z PATOLOGIA I BRAKIEM POSZANOWANIA PRZEPISOW..WIEC NIECH KAZDY ZACZNIE OD SIEBIE..KAZDY MA COS ZA USZAMI...tyle w temacie :P

#5 MarasS

MarasS

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 14 październik 2016 - 12:09:45

Jesteśmy daleko za zachodem jeżeli chodzi o kulturę jazdy. Polak w samochodzie ma mentalność chłopa na furmance.

#6 ~tramp na prezia~

~tramp na prezia~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 12:41:24

MOŻE I RACJA, CO DO ROWERZYSTÓW. JEDNAK TU WIDZĘ OKLEJONE AUTO, A NIE OSZUKUJMY SIĘ, WSZYSCY PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI ITP. JEŻDŻĄ TAK SAMO! SZYBKO, KOMÓRA PRZYKLEJONA DO PYSKA I BYLE DO PRZODU!

Tak racja to zła i głupia baba była.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 16:54:05

Widziałem jak to auto porusza się, przyśpisza chć za chwilę musi do zera i to zero wyobraźni taki dało efekt.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 19:56:31

po jakiego czorta na rowerze jeździ jak zima idzie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 22:15:24

po jakiego czorta na rowerze jeździ jak zima idzie

A po co ty żyjesz, jak i tak umrzesz?

Dodaj odpowiedź