Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukuje dobrej jakości armatury łazienkowej.

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mario547~

~mario547~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 09:27:40

W moim przypadku sprawdził się sklep Sanitbuy. Mają wszystko jeśli chodzi o łazienki i wyposażenie, w każdym razie ja zrobiłem zakupy całościowe, łącznie z elementami typowo instalacyjnymi, odpływami i tym podobnymi. Obsługa kumata, można rzeczywiście uciąć sobie pogawędkę na temat rodzajów brodzików, materiałów z jakich są zrobione, ich trwałości, konserwacji i takich praktycznych użytkowych rzeczy. Mają swoją stronę – sanitbuy.pl, ale z tego co się orientuję to sprzedają też stacjonarnie w Krakowie.  

#42 ~zenek745~

~zenek745~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 10:24:18

Ja bym podpytał o takie rzeczy w hurtowni Swatt. Kontakt do nich jest na swatt.pl. Obsługa jest tutaj na bardzo dobrym poziomie, znają się na instalacjach, wiedzą jak i co doradzić. Jeszcze się u nich nie spotkałem z podejściem takim, żeby mi na siłę jakiś produkt podrzucali byleby drożej sprzedać i więcej zarobić, także uczciwe podejście.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 20:40:07

hej, zależy czy chcesz armaturę zwykłą czy jakąś inną, ja mogę polecić armaturę łazienkową retro u armaret.pl

#44 ~anja92~

~anja92~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:43:29

U nas sprawdziła się armatura od baulandia.pl., mają również wiele innych artykułów, które mogły by szczególnie zainteresować podczas wykończeni, budowy czy remoncie. My m.in. kupowaliśmy tam również farby, elementy wykończeniowe czy tynki. Polecam 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 15:51:04

ja kupowałam z mężem baterię łazienkową retro u armaret.pl i jestem mega zadowolona, polecam

#46 ~Tough Love~

~Tough Love~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 22:48:27

dobrej jakości armaturę łazienkową na pewno w swojej ofercie ma Armatura Kraków . Polski producent , w związku z czym wspieramy polską markę, ceny są konkurencyjne w stosunku do innych firm. Poza tym to mam baterię umywalkową , samą umywalkę nablatową razem z szafką od tego producenta

#47 ~Franek74~

~Franek74~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:04:01

Szeroki wybór produktów sanitarnych zastałem w firmie Kuchinox. Zakupiłem zestaw natryskowy, zlewozmywak, baterie kuchenne i łazienkowe. Po zamontowaniu moja łazienka i kuchnia są ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

#48 ~Jenny~

~Jenny~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:34:47

W sprzedaży wanien, kabin prysznicowych czy elementów armatury łazienkowej specjalistą jest firma Domeko. Wykwalifikowana i profesjonalna kadra doświadczonych sprzedawców potrafi świetnie doradzić w wyborze wyposażenia i aranżacji. U mnie efekt przerósł moje oczekiwania.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 19:44:51

moim zdaniem warto zainteresować się ofertą sklepu armaret.pl

#50 ~GAzela~

~GAzela~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 11:16:11

Sklep Disan polecam. Odradzam natomiast markety, bo tam ceny niskie i jakość niska :/

#51 ~antonni~

~antonni~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 17:33:55

Wybierając baterię do mojej umywalki szukałem długo w sklepach stacjonarnych ale mieli tylko słabej jakości baterie, do tego nie podobały mi się. Zacząłem szukać w internecie, trafiłem do sklepu sklep.sotbe.com i tam złożyłem zamówienie. Dość szybko dostarczyli, jakość jest fajna, warto tam kupić.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 13:17:06

Zerknij sobie na ofertę firmy armaret.pl. ja uważam, że są najlepsi

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 18:08:38

ja też uważam, że warto się zainteresować ofertą armaret.pl

#54 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 19:14:03

W Sotbe sa super baterie łazienkowe, kuchenne. Na prawdę wybór ogromny, nowoczesne, takie niespotykane

#55 ~Luska~

~Luska~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 20:55:42

Godną polecenia firmą jest Domeko. Oferują armaturę łazienkową marek znanych ze swojej wysokiej jakości oraz niezawodności. Zapewniają duży wybór. Pracownicy salonu są niezwykle pomocni w podejmowaniu decyzji.

#56 ~pelecka~

~pelecka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:03:35

W Sotbe kupilismy nowoczesną, ekonomicza baterię do łazienki, w stylu skandynawaskim. Sklep warty polecenia, ładna, no i cenowo ok jak za tej jakości baterię

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych