Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukuje dobrej jakości armatury łazienkowej.

55 odpowiedzi w tym temacie

#21 xary

xary

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 09:30:54

Myśmy wybrali firmę Bathco, np wybraliśmy taką umywalkę Bathco , wybraliśmy ich ze względu na to, że ich armatura pięknie się prezentuje, no i jak na razie na jakość wykonania też nie mogę narzekać.

#22 annanyk

annanyk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 13:05:49

Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach.

polecam poniższą stronkę,

http://gnsbud.pl/skl...ducenci/kerasan

jakiś czas temu zakupiłam bidet z tej serii i sprawuje się lepiej niż myślałam, asortyment jaki posiadają jest naprawde ogromny, dlatego tez polecam  :)

#23 ~WojciechŻ~

~WojciechŻ~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 19:51:39

Ja polecam Armaturę Kraków. Mam baterię łazienkową, kolumnę natryskową z deszczownią i baterią podtynkową oraz baterię kuchenną z wysuwanym wężem. 
po czterech latach miałem problem z połamanym plastikowym oringiem w mocowaniu talerza deszczowni (często rozkręcałem talerz ze względu na bardzo twardą wodę). Zadzwoniłem do Armatury w celu zakupu tej części. Konsultant powiedział, że nie posiadają takiej tej części ale postarają się coś zaradzić. Podałem dane do wysyłki. Byłem mile zaskoczony gdy następnego dnia zapukał kurier z przesyłką, w której otrzymałem nowy talerz deszczowni z kompletnym mocowaniem!
Wobec powyższego POLECAM Armaturę Kraków gdyż niewiele firm wykonało by taki gest, tym bardziej, że okres gwarancyjny już dawno minął. 
Produkt każdej firmy ma prawo się zepsuć ale trzeba dać im szanse na usunięcie usterki, a wobec tak dobrego serwisu nie mam na co narzekać. 
Pozdrawiam 
Wojciech

#24 ~WojciechŻ~

~WojciechŻ~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 19:52:11

Ja polecam Armaturę Kraków. Mam baterię łazienkową, kolumnę natryskową z deszczownią i baterią podtynkową oraz baterię kuchenną z wysuwanym wężem. 
po czterech latach miałem problem z połamanym plastikowym oringiem w mocowaniu talerza deszczowni (często rozkręcałem talerz ze względu na bardzo twardą wodę). Zadzwoniłem do Armatury w celu zakupu tej części. Konsultant powiedział, że nie posiadają takiej tej części ale postarają się coś zaradzić. Podałem dane do wysyłki. Byłem mile zaskoczony gdy następnego dnia zapukał kurier z przesyłką, w której otrzymałem nowy talerz deszczowni z kompletnym mocowaniem!
Wobec powyższego POLECAM Armaturę Kraków gdyż niewiele firm wykonało by taki gest, tym bardziej, że okres gwarancyjny już dawno minął. 
Produkt każdej firmy ma prawo się zepsuć ale trzeba dać im szanse na usunięcie usterki, a wobec tak dobrego serwisu nie mam na co narzekać. 
Pozdrawiam 
Wojciech

#25 ~WojciechŻ~

~WojciechŻ~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 19:52:43

Pozdrawiam 
Wojciech

#26 Jamnik

Jamnik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 14:47:13

Ja też mam baterie ale zlewozmywakową od Grupy Armatura i jako że była to moja pierwsza bateria z serii "tych lepszych", która wymieniała mi starą chińska podróbkę to jestem bardzo z niej zadowolony.

Miałem trochę problemów z montażem, bo w moim starym zlewozmywaku ciężko było dopasować elementy montujące, ale też zwróciłem się po pomoc na jednym z for budowlanych i za kilka chwil odpisali mi z oficjalnego konta Armatury, co mam zrobić i jak poprawnie zamontować baterię w moim zlewie.

Takie coś się naprawdę chwali i cieszy, że to polska najwyższa jakość :)

#27 ~rafallo~

~rafallo~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 10:38:42

A ja będę szczerze polecał armaturę Vigour. Dostepna chyba tylko w salonach Elements. Cena przyzwoita, co do jakości też nie można szczególnie nic zarzucić. Używamy jej w domu od marca 2013 i nic złego się z nią nie dzieje. 

#28 Rafi80

Rafi80

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 01 luty 2016 - 16:00:25

A u mnie się sprawdza bateria z salonu Omnires, to polski producent, wiec jak dla mnie to dodatkowy plus, bo lubię wspierać krajowy rynek. Bateria działa 3 lata i nic się z nią nie dzieje. salon o którym mowa: http://salonomnires....rie_lazienkowe/

#29 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 04 luty 2016 - 12:36:27

Fajna ceramika łazienkowa jest jeszcze do kupienia tutaj http://lazienki-szyd...l/ceramika.html

Sklep bardzo dobrze jest zaopatrzony i można fajnie dobrać do swoich potrzeb. My tam zamówiliśmy większość rzeczy do naszej łazienki

#30 Monalisa

Monalisa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 16:58:41

Moim zdaniem nie ma co przepłacać za baterie łazienkowe. Sama mam u siebie coś takiego z Praktikera: https://www.praktike...lazienkowe.html i działa bez najmniejszego zarzutu od kilku lat. Gdy już się wyrobi, to kupię następne, nie wydając przy tym fortuny, bo po co? :) Jeżeli działa i w miarę dobrze się prezentuje, to dla mnie taka bateria jest ok.

#31 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 02 maj 2016 - 07:53:43

Jak będziesz wybierać baterie łazienkowe to nie idź najtańszym kosztem, bo będziesz żałować. Lepiej dołożyć parę zł i mieć porządny sprzęt na lata, a nie co chwilę kupować nową.

#32 Robertos

Robertos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2016 - 14:28:24

W kwestii armatury łazienkowej polecam centrum wnętrz http://www.bartycka24.pl/ gdzie można znaleźć spory wybór w tej dziedzinie i pomoc specjalistów którzy dobiorą sprzęt do potrzeb klienta.

#33 ~lucasss~

~lucasss~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 10:18:07

Duży wybór baterii łazienkowych znalazłam w sklepie na net-armatura.pl. Sporo innowacyjnych rozwiązań, których w zasadzie to nigdy wcześniej nie widziałam. Można znaleźć baterie w każdym designie – bardziej nowoczesnym, ale też klasycznym. Ogólnie szybka realizacja zamówienia, długi mi na przesyłkę czekać nie kazali.

#34 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:21:46

Nie kupujcie wyrobów Krakowskiej Armatury. Firma nie zapewnia podstawowych części zamiennych, w głowicy termostatycznej KFA Classic 886-210-98 nie mogę wymienić gumowych uszczelniaczy ponieważ nie ma ich nawet w sklepie fabrycznym. Z powodu tych trzech oringów mam kupić całą głowicę za około 240 zł -taka była odpowiedź pracownika sklepu. Nie polecam wyrobów tej firmy.

#35 MarFur

MarFur

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 10:33:32

Wraz z mężem zakupiliśmy na http://www.sanpol.pl Mają szeroki wybór polskich i zagranicznych producentów.

#36 Ewunia1980

Ewunia1980

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 15:54:35

My jak budowaliśmy dom też szukaliśmy inspiracji do łazienek. W sumie obejrzeliśmy sporo, jeśli szukasz czegoś fajnego to zajrzyj na http://www.idealnalazienka.eu/ . Tam maja mnóstwo fajnych rzeczy, dobre ceny i mnóstwo nowości.

#37 asiaw

asiaw

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 13:17:48

Również miałam problem ze znalezieniem armatury, bo w mojej miejscowości po prostu nie ma takich sklepów. Zdecydowałam, że kupię przez internet ze sklepu Sanitbuy. Nie wiedziałam tylko dokładnie jakie zamówić więc zadzwoniłam na obsługę. Telefon odebrany za pierwszym razem. Dowiedziałam sie wszystkiego co chciałam, bardzo cierpliwie udzielono mi porady - świetna obsługa. Koniec końców złożyłam zamówienie, a armatura okazała się strzałem w dziesiątkę. Dobry zakup :)

#38 olgarys

olgarys

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:30:28

My ceramikę łazienkową mamy z Telka, w dobrej cenie można tam dostać sporo rzeczy do domu, mamy tez od m.in. nich kocioł, grzejniki. Warto się było naszukać, żeby trafić tak korzystnie. 

#39 KrystynaB

KrystynaB

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 11:58:40

My jak budowaliśmy dom też szukaliśmy inspiracji do łazienek. W sumie obejrzeliśmy sporo, jeśli szukasz czegoś fajnego to zajrzyj na http://www.idealnalazienka.eu/ . Tam maja mnóstwo fajnych rzeczy, dobre ceny i mnóstwo nowości.

Faktycznie! Bardzo piękną ceramikę łazienkową tam mają! W idealnej łazience bardzo mi się podoba ten komplet Hidra Faster. Na poważnie rozważam zakup tego wc. 

#40 ~Patrycjaa~

~Patrycjaa~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 10:35:14

Skorzystaj z porady firmy Elements. W trakcie mojego remontu bardzo mi pomogli. Świadczą kompleksową obsługę, wiec mam nadzieję, ze Ci się przyda ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych