Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukuje dobrej jakości armatury łazienkowej.

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 10:28:18

Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach.

#2 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 10:52:01

Masz mnóstwo for internetowych na ten temat. Poszukaj w necie, wujek google Ci podpowie.

#3 ~baterie~

~baterie~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 11:16:07

Przy okazji napiszcie coś o bateriach.

O ile się orientuję to są cienkie paluszki (AAA), grubsze paluszki (AA), grube (R20). To te 1,5V. Potem jest taka płaska bateria 4,5V (3R12). No a potem to już taka fikuśna prostokątna 9V (6F22).
To może tyle ode mnie na początek na temat baterii.
Aha!! Przypomniało mi się: jest jeszcze bateria przeciwlotnicza!
To może tyle na początek.

#4 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 11:34:36

Dzięki za porady naprawdę pożyteczne myśłałem, że to forum regionalne i jakieś konkretne odpowiedzi. Proszę o kontynuację wątku na temat baterii może znajdzie się coś na temat baterii do umywalki bo taka też istnieje może mniej popularna od przeciwlotniczej czy paluszka AAA ale jej jakość ma znaczenie w trakcie użytkowania.

#5 ~baterie~

~baterie~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 12:09:49

Ach, baterie do umywalki! To zmienia postać rzeczy!
Więc, jeżeli chodzi o te baterie, to tu jest szeroki wybór ok. 2,5 tysiąca sztuk – sztorcowe, ścienne, podtynkowe, manualne i elektroniczne. Zróżnicowane pod względem kształtu, koloru, rozmiaru i funkcjonalności. Znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach wielorodzinnych, a nawet w obiektach publicznych. Wśród nich także baterie wyposażone w termostat, specjalistyczne uchwyty lub z rączką typu bidetta.
To może tyle na początek ode mnie na temat baterii do umywalek.
Jak mi się coś jeszcze przypomni, to napiszę.

#6 ~Gerard~

~Gerard~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2012 - 12:20:24

Ja ci polecam baterie łazienkowe firmy Oras. To są zarówno krany do zlewów i wanien jak i prysznice. Sa bardzo ładne i nowoczesne. mają różne bajery pomagające oszczedzać wodę, jak np. przycisk eko, który sygnalizuje, ze woda za długo cieknie, albo np. jak napuszczasz do wanny wodę, to nie musisz pilnować, zeby się nie przelało. maja fajną stronkę na FB, którą warto polubić, sa porady, zdjęcia i nowoczesne aranzacje łazienek: http://www.facebook....sPolska?fref=ts

#7 Kowal30

Kowal30

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 15:27:23

Jeśli chodzi o baterie to jak ognia unikaj tych chińskich - są one tańsze od polskich ale kamień szybko je niszczy więc za rok czy dwa urwie się główka i bateria do wymiany. Nie zwracaj uwagi też na baterie ze 50 letnią gwarancją bo to zwykła ściema.

Co do producenta glazury to nie patrz się na firmę tylko na wzornictwo - polecam polskich producentów jak patriota ale również ze względu również na bardzo dobrą jakość.

#8 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:59:24

Ostatnio remontowałam łazienkę i wybór sama wiem, że znalezienie odpowiednich baterii do łazienki to jest  problem. Nie jest łatwe zdecydować się na odpowiedni kształt, kolor i jeszcze żeby była funkcjonalna i nie psuła się za często. Ja wybrałam baterie z 5 - letnią gwarancją.

#9 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 09:06:30

Słyszałam, że dobre są baterie, które głowice wyposażone są w technologię Soft Turn, która zapewnia kontrolę przy regulacji strumienia wody i pozwala ustawić pożądaną temp. i ciśnienie wody.

#10 ~Monika13~

~Monika13~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 11:57:49

Moim zdaniem roca jest bezkonkurencyjna posiadam produkty z serii Gap. Na stronie producenta opisane są innowacyjne rozwiazania jakie zostały zastosowane w produkcji niepozornej dla większości osób ceramiki łazienkowej.

#11 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 22:26:01

Zakupiłem baterię  z 5-letnią gwarancją firmy hydroland,po roku użytkowania uległa ona uszkodzeniu.Zadzwoniłem do wytwórcy-gdyż jak to po remoncie zagubiła się gwarancja wraz z pudełkiem,serwisant z fabryki po rozmowie wziął moje dane i zapewnił że na drugi dzień otrzymam nową część potrzebną do naprawy baterii za darmo-tak też się stało.

Polecam fachowa obsługa i solidna firma.

Andrzej.

#12 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 22:42:07

No dobrze, tylko napisz, gdzie tę baterię zakupiłeś, w jakim mieście. Taka informacja jest mało klarowna. :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 22:05:04

Właśnie ! W jakim mieście to było kupione ?

#14 ~krzesiwo~

~krzesiwo~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 13:14:25

Jest wiele producentów na rynku i faktycznie trudno się zdecydować którego producenta ceramika łazienkowa jest lepsza. Warto wiec skorzystać z aranżacji na stronach internetowych
 bo wtedy możemy łatwiej będzie podjąć nam decyzję.

#15 ~Ma6362~

~Ma6362~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:57:00

Ja ostatnio robiłam zamówienie na all-domo.pl . i jestem zadowolona

#16 dirllo

dirllo

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 12:20:30

W tym przypadku im droższe tym lepsze.

#17 ~Ew~

~Ew~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 12:24:19

Czasem warto popytać, bo na promocjach też można kupić dobre.

#18 ~micek444~

~micek444~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:57:23

Jak potrzebuję coś z armatury to zawsze wchodzę na stronkę pgi.com.pl. Tutaj mają porządne rzeczy za niegłupie pieniądze. Od małych zaworów, po brodziki, oferta kompleksowa, szybka dostawa. Pzdr.

#19 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 21:02:54

Nigdy więcej Armatura Kraków! Po miesiącu urzywania rozpadł się przełącznik słuchawka/dysza. Kurde przestrzegali mnie przed tym ale postawiłem na polskie

#20 Biedronkowo

Biedronkowo

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 15:44:13

Nie zazdroszczę, że spotkało Cię takie coś, ale nie zrażaj się do polskich firm. Ja jestem zadowolona z armatury firmy Delfin http://esklep-sbs.pl...erie-umywalkowe czy macie w domach ich produkty?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych