Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

194 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gumis~

~gumis~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 11:57:40

Tak czytam te wasze wszystkie posty i nadziwić się nie mogę.
Sami fachowcy od przesłuchań, sami znawcy co i jak było, jasnowidze i wróżbici, niektórzy to nawet "idą o zakład" że on był wtedy pijany.
Wstydzę się za nasze społeczeństwo, siedzicie w domu w samo południe i klepiecie w klawisze, wezcie się do roboty, a nie zazdrościcie komuś że przyszedł do pracy zgodnie z grafikiem. Wszyscy pogrzebaliście go już żywcem chociaż nikt nie wie jak było naprawdę. Przepraszam ale przecież wy już wszystko wiecie, nawet zakładacie się na forum :lol: ale z was ciecie malinowe.
Życzę ci Damian szybkiego powrotu do pracy na drodze :) , a tałatajstwem się nie przejmuj, wezmiemy się za nich wszystkich na drodze i nie będzie zmiłuj się ani żadnego pouczania zgodnie z naszym mottem: jeb.ć-karać-niewyróżniać hi hi hi !

#42 ~kriss_222~

~kriss_222~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 11:59:36

Wiadomo, nachlał sie delikwet, dał noge z miejsca zdarzenia. i wiecie co z tego wyjdzie? - będzie tak -" po uderzeniu byłem w szoku i niewiedzialem co robie, niepanowałem nad sobą" i takie tam podobne a w gruncie żeczy uciekł bo nachlany był.

#43 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:00:46

w końcu jakiś głos rozsądku na tym forum. Masz rację "kolego po fachu" ja też jestem tego samego zdania co Ty.
Oby wszystko się szczęśliwie zakończyło, dobrze że nikomu nic się nie stało.
Niech Damian jak najszybciej wraca do służby, a ten kto kierował wtedy tym twoim autem napewno wcześniej czy pózniej się odnajdzie i bez mandatu albo rozmowy dyscyplinującej się nie obejdzie. Na przyszłość musisz bardziej uważać komu użyczasz swoje auto, bo sam widzisz jak niektórzy są nieodpowiedzialni. Tylko gawiedz szczeka i ujada na tym forum, ale nimi sobie głowy nie zawracaj, poszczekają trochu i tyle ich.
Wracaj do roboty Damian! Pozdrawiam sierżant Marek Miastka :) .

Panie Marek nie bądź Pan najlepszym przyjacielem byka nie pierd...l mi tu krów. Pan Damian był tak pijany że zapomniał gdzie zaparkował auto, a do Zielinia kawałek drogi. Uciekł z miejsca wypadku i odpowie jak pijany. A za Wasz komisariat może się w końcu ktoś zabierze bo ostatnio afer tam nie brakuje. Módlcie się codziennie w kościele żeby nie wygrał PIS i ja będe robił to samo, bo inaczej wszyscy wylecicie na zbity pysk, haha:)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:14:58

Wiadomo, nachlał sie delikwet, dał noge z miejsca zdarzenia. i wiecie co z tego wyjdzie? - będzie tak -" po uderzeniu byłem w szoku i niewiedzialem co robie, niepanowałem nad sobą" i takie tam podobne a w gruncie żeczy uciekł bo nachlany był.

następny samozwańczy wróżbita-jasnowidz :rolleyes: !
...spad leszczu!...krowy doić! :lol:

#45 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:28:14

Panie Marek nie bądź Pan najlepszym przyjacielem byka nie pierd...l mi tu krów. Pan Damian był tak pijany że zapomniał gdzie zaparkował auto, a do Zielinia kawałek drogi. Uciekł z miejsca wypadku i odpowie jak pijany. A za Wasz komisariat może się w końcu ktoś zabierze bo ostatnio afer tam nie brakuje. Módlcie się codziennie w kościele żeby nie wygrał PIS i ja będe robił to samo, bo inaczej wszyscy wylecicie na zbity pysk, haha:)

Słuchaj "a" jeśli wiesz coś czego nikt nie wie to zgłoś się na świadka, a jeśli piszesz tak sobie po próżnicy to lepiej nie pisz wcale, bo te twoje kłamstwa niczego nie wnoszą do sprawy. Miej odwagę osobistą i zgłoś się do KP Miastko na świadka w tej sprawie.
Takim pitoleniem na forum jak ty charakteryzują się prawie wszystkie posty na tym forum. Dlatego oszczędz sobie wstydu ok?
Nikt na zbity pysk nie wyleciał i nie wyleci, to są tylko twoje senne marzenia. Pewnie ty w swojej chacie dostajesz w pysk od swojej baby jeśli ją masz, albo od swojego partnera życiowego :lol: :lol: ...pe da le :lol:

#46 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:29:03

Za dużo się wydarzyło w Komendzie w Miastku żeby obiektywnie stwierdzić co tak naprawdę tam się dzieje. Powinna wkroczyć kontrola wewętrzna policji.
Bardzo mi się nie podoba jak potraktowano tego funkcjonariusza, psy :blink:, artykuły na pierwszej stronie gazet, rozdmuchano sprawę do granic możliwości.
Policjanci mają nas chronić a nie prać brudy publicznie i załatwiać swoje porachunki wewnętrzne na forach czy w mediach. Wstyd

#47 ~Zieliniak~

~Zieliniak~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:34:00

Pewnie że nie zwolnią Damiana, bo niby na jakiej podstawie prawnej. To że taka jest wola większości nieudaczników życiowych na tym forum to nie znaczy że tak ma być.
Damian to wspaniały człowiek i dobry policjant. Nie rozumiem dlaczego tyle ludzi tu na forum tak brzydko o nim pisze.
Wiadomo jest, że teraz pójdzie na urlop, a po urlopie wróci do pracy na drodze i nie ma innej opcji.
...eh ludzie ludzie czasami trudno was zrozumieć.

#48 ~Mnich~

~Mnich~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:35:04

Tak czytam te wasze wszystkie posty i nadziwić się nie mogę.Sami fachowcy od przesłuchań, sami znawcy co i jak było, jasnowidze i wróżbici, niektórzy to nawet "idą o zakład" że on był wtedy pijany.Wstydzę się za nasze społeczeństwo, siedzicie w domu w samo południe i klepiecie w klawisze, wezcie się do roboty, a nie zazdrościcie komuś że przyszedł do pracy zgodnie z grafikiem. Wszyscy pogrzebaliście go już żywcem chociaż nikt nie wie jak było naprawdę. Przepraszam ale przecież wy już wszystko wiecie, nawet zakładacie się na forum :lol: ale z was ciecie malinowe.Życzę ci Damian szybkiego powrotu do pracy na drodze :) , a tałatajstwem się nie przejmuj, wezmiemy się za nich wszystkich na drodze i nie będzie zmiłuj się ani żadnego pouczania zgodnie z naszym mottem: jeb.ć-karać-niewyróżniać hi hi hi !

tak dzis ty je biesz i karasz a jutro ciebie beda je bac i karac...kazdy na swoj sposob bo przeciez "NIE WYROZNIAC"! :lol:

~Gość~

Grupa: Goście

Napisano 31 minut temu #40
Wszyscy co Cię znają Damian to wiedzą że ty nie pijesz alkoholu, ale pospólstwo o tym nie wie.
Wracaj Damian do pracy :)

hahahahahah dobry zart!!!!! xD

PS> Damian rozprowadzasz jeszcze na nielegalu te oryginalne ciuchy?? -_-

#49 ~Mnich~

~Mnich~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:40:01

Pewnie że nie zwolnią Damiana, bo niby na jakiej podstawie prawnej. To że taka jest wola większości nieudaczników życiowych na tym forum to nie znaczy że tak ma być.Damian to wspaniały człowiek i dobry policjant. Nie rozumiem dlaczego tyle ludzi tu na forum tak brzydko o nim pisze. Wiadomo jest, że teraz pójdzie na urlop, a po urlopie wróci do pracy na drodze i nie ma innej opcji....eh ludzie ludzie czasami trudno was zrozumieć.

no nie pojdzie siedziec zdazyl wytrzezwiec zapewne...jakby nic nie bylo na rzeczy nie uciekalby...no ale zapewne jakis kolega po "fachu" to napisal, was tam w Zieliniu nie brakuje.
Pozdrowienia z Trzebielina.

#50 ~Mnich~

~Mnich~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:41:44

no nie pojdzie siedziec zdazyl wytrzezwiec zapewne...jakby nic nie bylo na rzeczy nie uciekalby...no ale zapewne jakis kolega po "fachu" to napisal, was tam w Zieliniu nie brakuje.Pozdrowienia z Trzebielina.

pffuuuu nie pojdzie siedziec, nie zwolnia go mialo byc no bo rzeczywiscie na jakiej podstawie!

#51 ~ty~

~ty~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:42:38

powinni mu tak doje..bać aż się osra za tą ucieczkę, zwykły obywatel dawno siedziałby w areszcie, a koledze z samochodu za to że go krył pewnie sam kazał mu uciekać ale miejmy nadzieję że inspekcja z komendy głównej dopilnuje tej sprawy, chyba że już wódkę piją za zdrowie zguby z naszym komendantem

co ty człowieku za bzdury piszesz? od kiedy sprawca kolicji, który to oddalił się z miejsca zdarzenia, osadzany jest w areszcie?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:01:32

...jakby nic nie bylo na rzeczy nie uciekalby...

mnich cymbale a skąd ty wiesz że to Damian kierował autem i uciekał ?!
Zastanów się czasami co piszesz, bo brak mi słów na twoją głupote.
Jeszcze się dochodzenie w tej sprawie nie zakończyło,a ty bredzisz sam nie wiesz co :lol:

#53 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:04:01

powinien beknac za ucieczke z miejsca wypadku a dodatkowo zachodza przeslanki ku temu, ze prowadzil samochod pod wplywem alkoholu.

..trzeba dodać,że nie udzielił koledze po fachu pierwszej pomocy przedmedycznej za to jest następny artykuł KK.
1.Prowadził auto po pijaku.
2.Uciekł z miejsca wypadku.
3.Nie udzielił pomocy poszkodowanemu koledze.
4..no i spowodował wypadek narażając innych uczestników ruchu.
5.Pytanie do Komendanta w Bytowie..czy koledzy policjanci w tym czasie nie byli na Służbie??
- kodeks Pracy się kłania..
Tyle w temacie dla informacji redaktora Andrzeja Gurby.

#54 ~albinoos~

~albinoos~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:06:35

Damian taki wspaniały ,rozsądny, wspaniały policjant nie pijący;-) tylko kto mi odpowie dlaczego zwiał i zostawił kolegę nawalonego??? nie jeden odpowie ,, bo wszoku był'' hehhee tylko dlaczego nie dotarł nastepnego dnia do pracy??? niech zgadne, pewnie promile mu na to nie pozwoliły hiihiii

#55 ~Wiedźma~

~Wiedźma~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:07:03

Wszyscy co Cię znają Damian to wiedzą że ty nie pijesz alkoholu, ale pospólstwo o tym nie wie.
Wracaj Damian do pracy :)

No tak, zapomniałeś tylko dodac "Wszyscy co Cię znają Damian to wiedzą że ty [b]MAŁO[/b] nie pijesz alkoholu".
I tacy policjanci pouczają innych na drodze - skandal>

#56 ~hj~

~hj~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:07:22

..trzeba dodać,że nie udzielił koledze po fachu pierwszej pomocy przedmedycznej za to jest następny artykuł KK.
5.Pytanie do Komendanta w Bytowie..czy koledzy policjanci w tym czasie nie byli na Służbie??

Art Ty jestes powaznym swiadkiem w tej sprawie, skoro wiesz, ze policjant prowadzil auto w stanie nietrzezwosci! Koniecznie zgłoś się do najbliższego prokuratury! W Tobie nadzieja człowieku żeby sprawiedliwość ujrzała światło dzienne!

Kodeks pracy nie obowiązuje funkcjonariuszy policji.

#57 ~sołtys z Bożanki~

~sołtys z Bożanki~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:08:16

Pozdrowienia z Trzebielina.

Pelikan zrób porządek z tym mnichem :lol:

#58 ~lodon~

~lodon~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:11:08

Człowieku nie podpisuj się jako naczelnik bo wstyd sobie robisz,na jakiej podstawie ma stracić pracę??? Pytam się, to że nasze prawo jest dziurawe to już nie nasza wina.A ludzie niech korzystają z tych dziur w prawie.

hahha dobre,,,, dlaczego ma stracic prace:) dlatego ze jest funkcionariuszem publicznym ktory zbiegl z miejsca kolizji. co teraz bedzie sciemnial ze nie on jechal albo ze byl w szkoku;/ nauczka musi byc. goralu czy ci nie zal....bedzie mugl sobie zanucic.

#59 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:12:35

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:12:59

Damian taki wspaniały ,rozsądny, wspaniały policjant nie pijący;-) tylko kto mi odpowie dlaczego zwiał i zostawił kolegę nawalonego??? nie jeden odpowie ,, bo wszoku był'' hehhee tylko dlaczego nie dotarł nastepnego dnia do pracy??? niech zgadne, pewnie promile mu na to nie pozwoliły hiihiii

Poznać głupiego po śmiechu jego :rolleyes: .
Skąd wiesz że tym autem kierował Damian ?
Dotarł do pracy dzisiaj, a wczoraj miał wolne, ale wiem że to zbyt trudne dla ciebie abyś to mógł pojąć :lol: .
P.S. Proszę cię nie zgaduj już więcej. :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych