Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

posmiejmy sie

365 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 17:28:05

Zgadza się, też jestem wędkarzem, stary przesąd mówi, że od skrzatów zawsze piździ. Bardzo logiczne, bo skrzaty to same samce, ni mają samic, W co wkładają przyrodzenia w swoje zady, czyli mają pizdy z tyłu. Kiedyś byłem w Łebie i pytałem się o pozwolonko na zbieranie bursztynu tego skrzata od plaż i wydm, to ten z brodą, on ma naprawdę dziwny wygląd, gęba jak u jakiegoś Pegaza, albo kozła. Źle mu z oczu patrzy i takiego typka trzymają na państwowej pensji, przecież on nawet pewnie dokumentów nie ma a pasożytował już pewnie na piastowskiej administracji. Ciekawe czy przyrodzenie ma normalne u  takich to różnie bywa, ta jego pipa tez jakąś dziwna, jak na nią spojrzałem, jakaś taka przyje***a i przymulona, wygląda jak z domu dziecka, sierocinca. Może ten jej skrzat ją męczy i molestuje, bo skrzaty przecież nie mają samic. MOŻE DZIEWCZYNA POTRZEBUJE POMOCY?

#362 ~Call Califon~

~Call Califon~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 18:13:19

Dobrze, że piszecie o tych blokach w Łebie. Ja jestem z Lęborka, ale w Łebie właśnie w tych blokach mieszkał mój kumpel, który prowadził w sezonie letnim kantor, dlatego w Łebie zwano go Stówą. No i Stówa prowadził ten kantor aż nagle zmarł. Dla mnie jego śmierć była zagadkowa, wcale nie był stary. ja chyba kojarzę tego  Wałengę, 666 na rejestracji znak Szatana, Lucyfera, no chyba jednak nie było to przypadkowe. Ciekawe jak by się swojemu proboszczowi z tego wytłumaczył? W kontekście zagadkowe dla wielu zgonu Stówy, bo było to szokiem dla wielu jego znajomych, może faktycznie tam jest jakaś sekta. Niech se ten  Wałenga te swoją sektę oficjalnie zalegalizuje i zarejestruje jako związek wyznaniowy. Policja powinna przyjrzeć się tajemniczej śmierci Stówy, albo lepiej wynająć jakiegoś detektywa, ponieważ policja jest jakoś mało skuteczna, za mało się do tego przykładają. CHCEMY WYJAŚNIENIA, DLACZEGO STÓWA UMARŁ W TAK MŁODYM WIEKU, ZWYKŁYCH DYRDYMAŁOWATYCH WYJAŚNIEŃ NA TEN TEMAT NIE PRZYJMUJEMY DO WIADOMOŚCI!!!

#363 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 17:41:40

Jako wiżażystka żydowskiego pochodzenia, i siostra nauczycielki, (siostra w pokoju nauczycielskim styka się z takim osiosłkiem z brodą) zastanawiam się dlaczego różni młodzi obywatele, noszący brody, (notabene te ich brody są brzydkie i oni też są brzydcy, w końcu wywodzą się z płci brzydkiej), zwani powszechnie lumberseksualistami, tak bardzo przypominają Żydów (narodowo) i żydów (religijnie)? W każdym razie dziewczynom kojarzą się z Żydami, warto by stosowali się do wszystkich żydowskich zwyczajów, tak jak nakazuje Talmud, bo od polskości to i tak się trzymają z daleka i z Polską i z Polakami nie chcą mieć nic wspólnego!!! Powinni mieć swoją flagę i lumberseksualną tożsamość narodową!!!

#364 ~kiełbasa biała~

~kiełbasa biała~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:31:04

Co robi gej w szpitalu psychiatrycznym?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

..

.

.

.

Rżnie głupa

#365 Kamil222

Kamil222

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 06:15:50

Jaś znalazł biedronkę i mówi: 
- Biedronecko, biedronecko, ile mas latek? 
- Jutro skończę cztery - mówi biedronka. 
- Nie skońcys, nie skońcys!!

#366 waszkamm

waszkamm

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 13 maj 2018 - 14:12:37

Jak się żegnają z pacjentami: laryngolog, okulista i ginekolog?
Laryngolog:
- Do usłyszenia.
Okulista:
- Do zobaczenia.
Ginekolog:
- Jeszcze do pani zajrzę...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych