Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pościel satynowa bawełniana - warto kupować?

pościel satynowa pościel satynowa bawełniana

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 10:51:43

Witam, zastanawiam się nad zakupem pościeli satynowej Andropolu lub Greno. Mam pytanie o jakość tych pościeli i czy warto je kupować. Macie jakieś doświadczenia z takimi pościelami?

nie znam tych firm natomiast znam tę z której ja zawsze kupuję satynę bawełnianą - agajtex. jest rewelacyjna, wspaniale się pod nią śpi, delikatna w dotyku. podejrzewam że wszystkie satyny takie są choć może to akurat materiały z agajtexu. w kazdym bądź razie satynę bawełnianą polecam.

#22 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 12:19:48

zaoptruje się w agajtex. mają najleopszej jakości materiały na pościel w przystepnej cenie. nie stać mnie aby kupować super rzeczy ale staram się wybierać chociaż to co dobre nie koniecznie modne i najbardziej znanych marek. dlatego agajtex mnie urzekł. ma dobry gatunek, cena nie wysoka i bardzo ciekawe wzornictwo wydaje mi się że dla każdego.

Pozdrawiam

Gośka

#23 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 08:48:38

zaoptruje się w agajtex. mają najleopszej jakości materiały na pościel w przystepnej cenie. nie stać mnie aby kupować super rzeczy ale staram się wybierać chociaż to co dobre nie koniecznie modne i najbardziej znanych marek. dlatego agajtex mnie urzekł. ma dobry gatunek, cena nie wysoka i bardzo ciekawe wzornictwo wydaje mi się że dla każdego.

Pozdrawiam

Gośka

W Agajtex kupiłam pościel dla mojej córeczki. W księżniczki z Krainy Lodu. Córka uwielbia tę bajkę i szukałyśmy w sieci właśnie takiej, żeby była Elza. I jest, na poduszcze!

#24 ~Agajtex~

~Agajtex~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:44:02

Agajtex, Agajtex, Agajtex - nie za dużo tej reklamy?

#25 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:57:54

Rekomendował bym Ci bardziej pościel bawełnianą ( zobacz sobie do sklepu http://www.168.pl/

) 

Ja tam "baraszkuję" bez pościeli - tak jest wygodniej.- sisi kretynko - poszukujesz głupszych od siebie ???

#26 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 13:49:45

Ja jestem wielką fanką pościeli satynowej! Jest taka miła w dotyku. Teraz już w żadnej innej nie sypiam ;) W sieci jest spory wybór takiej, także nie mam problemów z dobraniek wzoru do swojej sypialni. Ostatnio kupiłam bardzo ładną przez elway.biz Ładna i wygodna pościel :-)

#27 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 15:06:39

a ja mam ciekawostkę.Ostatnio kupiłam do spania ...poduszkę gryczaną.

Nie spodziewałam sie że mozna w ogóle na tym spać, a jednak...

Kwestia przyzwyczajenia.ALe za to kark nie boli a i wstaję bez bólu głowy.

przegapiłam tego posta -_- ,

...  ;)

:D

Użytkownik niu edytował ten post 27 sierpień 2015 - 11:12:52

#28 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 20:39:19

hehe, tak, tak

jest genialna:) tylko deczko ..trzeszczy:) Musiałam wysypać trochę gryki i tych szeleszczących łusek.

Na lato -nie ma lepszej, bo kupiłam w cudownej , satynowej zimnej powłoczce. Czarnej na dodatek   ;)

#29 aleksi

aleksi

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:58:58

Agajtex, Agajtex, Agajtex - nie za dużo tej reklamy?

reklama, reklama , a posciel i tek średniej jakosci

#30 ~dzsda~

~dzsda~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 10:27:59

Kołdra ma nie tylko zapewniać ciepło ale dawać komfort śpiącemu. Ja swoją pościel kupiłam na kolorowesny.net.pl i jestem wręcz zachwycona! Polecam każdemu wypróbowanie jej.

#31 araszka

araszka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 20:27:11

fajną pościel można kupić w tehore.pl

#32 ~Magdalena88~

~Magdalena88~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 16:37:47

Ja mam komplet pościeli z firmy Madley. Jest naprawdę elegancka i wygodna. Nie zamieniłabym jej na żadną inną ;)

#33 ~ukirrr~

~ukirrr~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 12:34:34

Mi się bardzo podoba estetyka rzeczy jakie Tera produkuje. Na stronie tera.org.pl widać całą ofertę z opisami i zdjęciami. Takich pościeli czy narzut to ja właśnie potrzebowałam. Wysoki standard, dobry gatunkowo materiał i wszystko też bardzo pieczołowicie, dokładnie uszyte, bez pozostawiania niedoróbek.

#34 ~iretss~

~iretss~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:47:23

Od tego roku jestem w kontakcie z marką Tera jeśli idzie o tekstylia dla mojej restauracji. Kupuję tutaj obrusy, zasłony, dekoracyjne poduchy, w zasadzie mają w ofercie wszystko jeśli chodzi o szeroko pojęte tekstylia. Indywidualnie podchodzą do zleceń, jak potrzebuję jakiś dedykowany haft czy inną aplikację to nie ma problemu żeby się dogadać.

#35 Dorota123

Dorota123

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 18:56:13

Kurcze a ja się jakoś nie potrafię przekonać do tych pościeli z satyny :( wydaje mi się taka pościel "śliska" no i zdecydowanie wole stonowane a nie takie jak to ktoś określił "naciapane" wzory ;)

#36 Julka1990

Julka1990

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 09:58:49

Bawełna satynowa jest trwalsza i ładniejsza od zwykłej bawełny  :) wbrew pozorom ma tylko delikatny połysk, który powstaje tylko z powodu innego splotu.

Odnośnie Andropola mają dobrą jakość ale okropnie podnoszą ceny za sama nazwę, więc nie wiem po co przepłacać. Ja wybieram bawełnę satynową w Mokerze, bo mam pod ręką - również sami szyją, sprowadzają też zagraniczne i nigdy nic mi się z tym w praniu nie stało. 

#37 ~assss~

~assss~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:06:35

Na świeżo jestem po kupieniu pościeli od Tera i pierwsze wrażenie jest bardzo na plus. Przyjemna rzecz w dotyku, bardzo ładnie się uprało i też materiał nie stracił ani na wyglądzie, ani na jakości. Pełna specyfikacja tekstyliów jakimi handlują jest na ich stronie tera.org.pl. Wybór mają zróżnicowany, bo nie tylko pościele, ale też ręczniki, obrusy, czy choćby maty łazienkowe które na pewno będę chciał w przyszłości zamówić.

#38 ~kama 712~

~kama 712~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 18:09:24

Ja jestem za bawełnianą jest dla mnie po prostu najlepsza. Przed świętami kupiłam w Jagodowym Kocie kolejny komplet od Leotti, to chyba najlepsza marka. Mam od nich cztery z tym nowym i każdy tak samo ładnie wykończony lamówkami no i w dotyku to zupełnie co innego, a wcale nie są jakieś drogie. Zreszta koleżanka z pracy też u nich kupuje i tez sobie chwali.

#39 ~Stokrotka~

~Stokrotka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 20:48:19

Lepiej kupić jedną dobrą posciel na kilka lat niż co roku wymieniać, bo po praniu robi się pościel jak szmatka.

Najlepsze pościele z bawełny egipskiej czesankowej i największy wybór jest na Ursynowie w Warszawie al.KEN 94 lok.2 Selene Materace vis a vis kościoła z czerwonej cegły (Metro Stokłosy). Jest szwajcarska satyna, mako-satyna i jeresy.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 13:35:33

a dla dziecka jaką pościel warto kupować? zna ktoś sklep bello24.pl?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych