Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porwanie Madzi z Sosnowca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2008 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 08:27:14

Znane są już wyniki obdukcji Katarzyny
Waśniewskiej(22 l.), matki półrocznej
Magdy, która została uprowadzona w
Sosnowcu. - Biegły sądowy stwierdził, że
feralnego dnia kobieta została uderzona
w głowę tępym narzędziem, pięścią lub
została kopnięta kolanem lub butem.
Wskazują na to obrażenia, jakie odniosła
mama dziewczynki - mówi Mariusz Łączny
z Prokuratury Okręgowej w Katowicach.
Nie wiadomo dokładnie, przez jak długi czas
kobieta leżała nieprzytomna, ale nie mogło to
trwać dłużej niż kilka minut.
– Kobieta nie sprawdziła przecież dokładnie,
o której godzinie została napadnięta, wiemy,
o której godzinie została znaleziona na
chodniku przez przechodniów – dodaje
prokurator. Nie mogło upłynąć dużo czasu,
bo było bardzo zimno i miałaby odmrożenia.
Katarzyna Waśniewska została znów
przesłuchana w charakterze świadka przez
policjantów w Katowicach. – Wyjaśniała
szczegóły, które do tej pory były dla nas
niejasne. Nie mogę zdradzić, o co chodziło,
ale nie oznacza to, że śledztwo zmierza w
innym kierunku niż uprowadzenie, albo że
kobieta jest teraz podejrzana - tłumaczy
podinsp. Andrzej Gąska (49 l.) z KWP w
Katowicach.
Do odnalezienia dziecka zaangażowanych jest
kilkunastu funkcjonariuszy policji i dwóch
prokuratorów oddelegowanych specjalnie do
tej sprawy. Codziennie śledczy odbierają też
kilkanaście telefonów od osób, które
deklarują pomoc i dzielą się swoją wiedzą.
Nagroda za pomoc w złapaniu sprawcy i
odnalezienie Magdy wynosi już 160 tys.

źródło : wp.pl

#122 ~Kiara~

~Kiara~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 08:42:16

Hej,
powiedzcie mi proszę, o której jest dzisiaj konferencja prasowa z rodzicami? też na TVP Info?

#123 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:10:15

~ala [pół godziny temu]

to nie jst sprawka rodziców na 100% dziecko żyje jest w dobrych rękach opiekuje sie nim kobieta w sosonowcu znajoma rodziców,matki

#124 ~Rosa~

~Rosa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:47:57

Hej,
powiedzcie mi proszę, o której jest dzisiaj konferencja prasowa z rodzicami? też na TVP Info?

z tego co się dowiedziałam 14:00 TVN24

~ala [pół godziny temu]

to nie jst sprawka rodziców na 100% dziecko żyje jest w dobrych rękach opiekuje sie nim kobieta w sosonowcu znajoma rodziców,matki

w takie bzdurne wpisy to ja nie wierzę ;)

Użytkownik Rosa edytował ten post 02 luty 2012 - 09:48:56

#125 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:51:51

Takich wpisów na wp.pl jest kilka tysięcy. Nie do Nas należy ich weryfikacja.

#126 ~Rosa~

~Rosa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:54:10

Takich wpisów na wp.pl jest kilka tysięcy. Nie do Nas należy ich weryfikacja.

nie tylko na wp , wystarczy zerknąć co się dzieje na czatach Se - to co tam się wyprawia i jakie hipotezy stawiają to gp24 przy tym to pikuś ;)

#127 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:54:30

widzę że komuś bardzo zależy na nieodnalezieniu dziecka, patrząc na minusy w wypowiedziach o sprawie Madzi , nie wiedziałam że są wśród nas tacy sadyści, którzy się cieszą zniknięciem dziecka :rolleyes:

#128 ~kaja732~

~kaja732~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:56:47

widzę że komuś bardzo zależy na nieodnalezieniu dziecka, patrząc na minusy w wypowiedziach o sprawie Madzi , nie wiedziałam że są wśród nas tacy sadyści, którzy się cieszą zniknięciem dziecka :rolleyes:

był/a tutaj Zed i pominusował/a

Użytkownik kaja732 edytował ten post 02 luty 2012 - 09:56:58

#129 ~Rosa~

~Rosa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:00:04

był/a tutaj Zed i pominusował/a

a to obojnak? :blink: :rolleyes:

#130 ~kaja732~

~kaja732~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:01:08

:lol: :lol:

#131 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:02:56

gorzej bezmózgowiec i bezczaszkowiec :rolleyes:

#132 ~cacek~

~cacek~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:03:48

gorzej bezmózgowiec i bezczaszkowiec :rolleyes:

Macie jak widać razem dużo wspólnego

#133 ~KasiaB~

~KasiaB~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:54:19

Witam w tym temacie,

Brzeźnianka, Kashmir082, Kiara. Mam w głębokim powazaniu kto was minusuje. Czekam na dzień kiedy nie przeprosicie a odszczekacie wszystko co złego napisaliście o rodzicach zaginionej Magdy, tak w tym temacie jak i w temacie głównym "Iwona Wieczorek". Nic nie wiecie a pomyje wylaliście takie, ze smród ciągnie się po całym gp24. Jesteście jak hieny, baby z magla, na które tak często się powołujecie to przy was pikuś. Artykuł w wyborczej jest dedykowany właśnie wam. Właśnie takim internautom jak wy. Nie mam dla was słów, choć mogłabym wiele napisać. Szkoda jednak strzępić jęzor.

Jestem w stanie podważyć każdą waszą wypowiedź, każdy zarzut, każdy brak wyobraźni jaki przedstawiliście w swoich wypowiedziach. Dam sobie jednak spokój, bo obraliście taki punkt widzenia i taka formę wypowiedzi, że w mojej ocenie nie jesteście partnerami do rozmowy jakiejkolwiek.

To tyle, co mogę wnieść do tego tematu.

#134 ~EuraliaWykrzywpyszczek~

~EuraliaWykrzywpyszczek~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:57:45

Mam na temat swoje przemyślenia, które zachowam dla siebie, ku przestrodze wkleję jednak jedno zdanie z artykułu. Oto kolejny przykład "rzetelności" dziennikarzy :)

Magda najprawdopodobniej została porwana we wtorek w ubiegłym tygodniu wieczorem na jednej z sosnowieckich ulic.

:)

Mój odnośnik

#135 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:57:54

Witam w tym temacie,

Brzeźnianka, Kashmir082, Kiara. Mam w głębokim powazaniu kto was minusuje. Czekam na dzień kiedy nie przeprosicie a odszczekacie wszystko co złego napisaliście o rodzicach zaginionej Magdy, tak w tym temacie jak i w temacie głównym "Iwona Wieczorek". Nic nie wiecie a pomyje wylaliście takie, ze smród ciągnie się po całym gp24. Jesteście jak hieny, baby z magla, na które tak często się powołujecie to przy was pikuś. Artykuł w wyborczej jest dedykowany właśnie wam. Właśnie takim internautom jak wy. Nie mam dla was słów, choć mogłabym wiele napisać. Szkoda jednak strzępić jęzor.

Jestem w stanie podważyć każdą waszą wypowiedź, każdy zarzut, każdy brak wyobraźni jaki przedstawiliście w swoich wypowiedziach. Dam sobie jednak spokój, bo obraliście taki punkt widzenia i taka formę wypowiedzi, że w mojej ocenie nie jesteście partnerami do rozmowy jakiejkolwiek.

To tyle, co mogę wnieść do tego tematu.

wzruszające pokaż mi chociaż moją jedną obraźliwą wypowiedź, no chyba że mylisz szczerą prawdę z obrazą, to skocz najpierw po słownik, bo w moich wypowiedziach nie ma ani jednego obraźliwego słowa, sama logika i rzeczywistość

#136 ~klaxa~

~klaxa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:04:57

Odnosnie tego artykułu:
http://wyborcza.pl/1...l#ixzz1lAgAY9ba
Co jak co,ale życie mieli barwne.O mnie chyba nawet 5 zdań by nie wyszło.A tu likanie,rycerze,słuzba w kościele,cięzkie początki zycia dziecka.Historie życia ojców,teściów etc też barwne.Nie powiem,nizły film możnaby nakręcić.I na koniec jeszcze dziecko im porwali.

#137 ~KasiaB~

~KasiaB~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:11:29

wzruszające pokaż mi chociaż moją jedną obraźliwą wypowiedź, no chyba że mylisz szczerą prawdę z obrazą, to skocz najpierw po słownik, bo w moich wypowiedziach nie ma ani jednego obraźliwego słowa, sama logika i rzeczywistość

W Twoich wypowiedziach nie ma logiki, jeśli mówimy o stricte LOGICE. Twoja logika polega na czytaniu szmatławych artykułów i wyciąganiu z nich szmatlawych wniosków. Codziennie twoja logika się zmienia względem nowych szmatławych newsów, z których 90% nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. O ile mi wiadomo Twój ojciec jest/był policjantem. Moze jego zapytaj jak powinnaś myśleć logicznie czytając doniesienia prasowe akceptowane przez redaktorów od siedmiu boleści. Nie oczekuj, że wypunktuje tu twoje wszystkie posty jakie zechciałaś napisać. Sama je przeanalizuj wedle praw stricte logiki. Byle nie swojej.

#138 ~klaxa~

~klaxa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:13:08

Skoro dzwoniła do brata żeby zszedł po wózek i mówiła mu gdzie jest, na co on czekał skoro nie doszła? sądził że boczyła do baru na piwo? Naturalnym odruchem jest wyjść chociaż pod klatkę zobaczyć rozejrzeć się

Cały czas byłam w kontakcie z moim bratem, żeby pomógł wnieść mi wózek do domu. Były osoby, które wiedziały dokładnie gdzie jestem. To było między blokami.

Słuszna uwaga.Brat czekał sobie na klatce i nie zaciekawiło go,że jakoś długo idzie?Już pomijam fakt,że ja bym go poprosiła: "Weź no wyjdź kawałek po mnie".

#139 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:15:10

W Twoich wypowiedziach nie ma logiki, jeśli mówimy o stricte LOGICE. Twoja logika polega na czytaniu szmatławych artykułów i wyciąganiu z nich szmatlawych wniosków. Codziennie twoja logika się zmienia względem nowych szmatławych newsów, z których 90% nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. O ile mi wiadomo Twój ojciec jest/był policjantem. Moze jego zapytaj jak powinnaś myśleć logicznie czytając doniesienia prasowe akceptowane przez redaktorów od siedmiu boleści. Nie oczekuj, że wypunktuje tu twoje wszystkie posty jakie zechciałaś napisać. Sama je przeanalizuj wedle praw stricte logiki. Byle nie swojej.

nawet nie chce mi się tego komentować, bo za grosz nie rozumieasz tego co pisze , a co innego mamy czytać jak nie artykuły Panno Mądralińska od siedmiu boleści ? i co innego można pisać , zresztą z kim ja rozmawiam ty i tak nie zrozumiesz,z skoro mylisz prawdę z obrazą żal pl

Użytkownik brzeźnianka edytował ten post 02 luty 2012 - 11:15:23

#140 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:16:05

Odnosnie tego artykułu:
http://wyborcza.pl/1,75248,11068591,Siedem_dni_bez_niej.html?as=1&startsz=xWi%C4%99cejhttp://www.se.pl/wydarzenia/kraj/porwanie-magdy-z-z-snowca-katarzyna-wasniewska-matka-madzi-mialam-przeczucie-ze-cos-sie-stanie-widzi_224433.html#ixzz1lAgAY9ba
Co jak co,ale życie mieli barwne.O mnie chyba nawet 5 zdań by nie wyszło.A tu likanie,rycerze,słuzba w kościele,cięzkie początki zycia dziecka.Historie życia ojców,teściów etc też barwne.Nie powiem,nizły film możnaby nakręcić.I na koniec jeszcze dziecko im porwali.

Co jak co, lecz przy takich stwierdzeniach jak powyższe, wstyd udzielać się na forum i pisać wśród takich ludzi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych