Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porwanie Madzi z Sosnowca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2008 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:04:08

Ludzie, ogarnijcie się!

wtf? :blink:

#42 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:19:58

wtf? :blink:

Nie wiem. Może by chciał żebyśmy wrócili na wątek o Iwonie? Czekamy na jakieś nowiny z tamtej sprawy.
A wracając do tematu, to jest jakąś tajemnica w tej sprawie..

#43 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:31:14

Przyczepie się do jednej rzeczy. Wiele osób pisze że Kasia nie miała na swoim profilu na fb żadnych zdjęć Madzi. A po co? Są matki które sadzą w swoich profilach setki zdjęć dziecka "usiadlo...raczkuje...śpi...kupkę robi..".itd ale to był jej profil a nie dziecka. Większość moich wspaniałych znajomych koleżanek także nie ma na swoim profilu zdjęć swoich dzieci, po prostu tworzą taki profil dziecka od podstaw. Dzięki temu za kilkanaście lat na takim profilu np 17 latki będą zdjęcia od jej pierwszych dni życia na tym padole, do teraźniejszości.

Ale swoje wiem i opinię mam wyrobiona. Jeśli wkrótce zobaczę zdjęcie oficerów prowadzących matkę lub ojca, z pikseloza na twarzy to się nie zdziwie. Jeśli okaże się inaczej, to przeprosze publicznie o te moje podejrzenia.

Użytkownik kashmir082 edytował ten post 01 luty 2012 - 22:33:42

#44 ~-MISIA~

~-MISIA~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:32:45

nie wiem czy było

http://wyborcza.pl/1,75248,11068591,Siedem_dni_bez_niej.html?as=1&startsz=x

pozniej Was poczytam, niedawno sama wróciłam z córkami ze szpitala

Ale wszystko już z dziećmi w porządku, tak Kaju?

#45 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:45:55

Przyczepie się do jednej rzeczy. Wiele osób pisze że Kasia nie miała na swoim profilu na fb żadnych zdjęć Madzi. A po co? Są matki które sadzą w swoich profilach setki zdjęć dziecka "usiadlo...raczkuje...śpi...kupkę robi..".itd ale to był jej profil a nie dziecka. Większość moich wspaniałych znajomych koleżanek także nie ma na swoim profilu zdjęć swoich dzieci, po prostu tworzą taki profil dziecka od podstaw. Dzięki temu za kilkanaście lat na takim profilu np 17 latki będą zdjęcia od jej pierwszych dni życia na tym padole, do teraźniejszości.

Ale swoje wiem i opinię mam wyrobiona. Jeśli wkrótce zobaczę zdjęcie oficerów prowadzących matkę lub ojca, z pikseloza na twarzy to się nie zdziwie. Jeśli okaże się inaczej, to przeprosze publicznie o te moje podejrzenia.

niekoniecznie , może była rozsądna i zdjęcia dzieci ma widoczne tylko dla znajomych, i tego nie musi być widać

#46 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:53:45

niekoniecznie , może była rozsądna i zdjęcia dzieci ma widoczne tylko dla znajomych, i tego nie musi być widać

Racja której nie wziąłem pod uwagę. Ale jednak mogę w nią wątpić? :)

Użytkownik kashmir082 edytował ten post 01 luty 2012 - 22:56:47

#47 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:11:14

Nie wiem. Może by chciał żebyśmy wrócili na wątek o Iwonie? Czekamy na jakieś nowiny z tamtej sprawy.
A wracając do tematu, to jest jakąś tajemnica w tej sprawie..

Wiele jest tajemnic i to chyba w każdej sprawie ...

#48 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:16:31

Wiele jest tajemnic i to chyba w każdej sprawie ...

A jaka tajemnica według Ciebie kryje się w sprawie Olewnika ? Bo po przeczytaniu wszystkiego dot.Olewnika wniosek mam jeden. Olewnik nie miał żyć tak długo jak żył. Zawiodło wykonanie.

#49 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:18:57

A jaka tajemnica według Ciebie kryje się w sprawie Olewnika ? Bo po przeczytaniu wszystkiego dot.Olewnika wniosek mam jeden. Olewnik nie miał żyć tak długo jak żył. Zawiodło wykonanie.

Czwartek. "Wszyscy wiedzą, co się stało z dzieckiem"

W czwartek katowicka prokuratura okręgowa przejmuje śledztwo z Sosnowca. - Ze względu na wagę sprawy - uzasadnia prokurator Marta Zawada-Dybek. Trzeba przewieźć akta, wyznaczyć referenta, upływa kolejna noc. Następnego dnia komendant wojewódzki policji powołuje specjalną grupę operacyjno-śledczą. Odnalezienie dziecka będzie priorytetem - zapowiada policja.

W osiedlowym sklepie, do którego od dziecka zaglądała Kasia, sprzedawczynie krzywią się od plotek, jakie codziennie przynoszą klienci: że dziewczynkę sprzedano, bo rodzice nie mieli pieniędzy; że porwano dziecko na części zamienne, bo przecież Madzia dwa tygodnie po urodzeniu leżała w klinice i tam zrobiono jej dokładne badania, które zna międzynarodowa mafia; że kiedy Kasia pchała wózek, to wcale nie było w nim dziecka, bo znikło wcześniej, tam gdzie wynajmują mieszkanie przy ul. Floriańskiej.

Żona właściciela posesji przy ul. Floriańskiej nie chce rozmawiać. - Wynosić mi się - rozkazuje, a potem rygluje bramę starej kamienicy. Jest nieufna, zmęczona i zła. - Wszyscy wiedzą, co się stało z dzieckiem! - rzuca na pożegnanie.

>Więcej... http://wyborcza.pl/1...l#ixzz1lAgAY9ba

Jakiś Ty biednyś kashmir082, nie czujesz bluesa, może sam wziął się zamordował dla sławy i na przekór pewnym politykom, mafii, i jej wiernym sługom ... Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 01 luty 2012 - 23:26:32

#50 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:22:00

Jedna menda wlazla i dała minusy. Frun cmo przekleta. Wracaj na inny wątek.

#51 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:23:15

też mnie to zastanowiło az tą właściielką kamienicy , ale po prostu sądzę że kobieta jest wkurzona najazdem mediów i gapiów , i dlatego tak mówi

Użytkownik brzeźnianka edytował ten post 01 luty 2012 - 23:23:48

#52 ~-MISIA~

~-MISIA~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:23:17

Jeszcze to znalazłam teraz w necie na temat malutkiej Madzi - nowe wiadomości, z dzisiejszego wieczora

http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html

#53 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:24:44

ptak.

#54 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:25:44

ptak.

zastrzel ;)

#55 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:29:33

Detektyw Krzysztof R. poinformował że w czwartek (czyt. 2.2.12) poda do wiadomości nowe fakty.

Szablon działań "operacyjnych" się nie zmienił. Ufam jednak bardziej policji w której pracują ludzie po studiach, a nie zomo - pierwsi lepsi.

#56 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:30:52

zastrzel ;)

"przeladuj" - ustrzel ptaszysko. Kto lubi pieczyste ?? ;)

#57 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:32:08

"przeladuj" - ustrzel ptaszysko. Kto lubi pieczyste ?? ;)

ja , głodna jestem chętnie zjem

#58 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:33:43

Detektyw Krzysztof R. poinformował że w czwartek (czyt. 2.2.12) poda do wiadomości nowe fakty.

Szablon działań "operacyjnych" się nie zmienił. Ufam jednak bardziej policji w której pracują ludzie po studiach, a nie zomo - pierwsi lepsi.

bredzi jak potłuczony

Pierwsza wersja zakłada, że niemowlę ukradł samotny mąż i ojciec, zrozpaczony tym, że sam stracił niedawno własne dziecko i żonę (np. przy nieudanym porodzie lub podobnej tragedii).

Facet który by stracił żonę przez poród, pierwsze co by miał to dzieciowstręt , i na pewno by nie kradł dziecka żeby sobie ulżyć w cierpieniu, te jego hipotezy się jak pijany płotu trzymają . :blink:

#59 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:34:11

ja , głodna jestem chętnie zjem

Jaki sos do ptactwa? ;)

#60 ~Kiara~

~Kiara~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 23:34:20

podpisuję się pod tym. Jeśli jestem w błędzie to gwarantuję, że przeproszę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych