Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porwanie Madzi z Sosnowca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2008 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 16:24:40

Daja do myslenia ale znowy nie popadajmy w skrajnosci w skrajnosc. Napewna sa rowniez i takie inf przekazywane ktore sa wiarygodne .
Trzeba tylko dobrze sie wczytac :)

Bardzo dobrze że ten wątek powstał, a i tu na forum zapewne jak w Iwony sprawie padło już prawdziwe rozwiązanie ... ?Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 01 luty 2012 - 16:25:11

#22 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 18:19:26

Witam. Bardzo fajnie że stworzono odrębny temat. Wkleje ten wywiad z panem Loranty (węgierskie?) .

#23 ~-MISIA~

~-MISIA~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 19:05:47

Nie wiem czy było ale to jeden z ciekawszych artykułów jakie czytałam w tej sprawie.
Mój odnośnik

Czy pomoc detektywa Krzysztofa Rutkowskiego pomaga sprawie? Ojciec Magdy mówił, że policja prosiła jego rodzinę, by ograniczyła do minimum kontakty z mediami, tymczasem w niedzielę detektyw zwołał konferencję prasową.

Jego udział nie ma żadnego znaczenia dla rozwiązania sprawy. Rutkowski robi to dla własnej reklamy. Pracowałem w wydziale do walki z terrorem kryminalnym od 1999 do 2007 r. i nie znam ani jednego przypadku, w którym zdołałby on wykryć sprawcę uprowadzenia. Trzeba przy tym odróżnić uprowadzenie od sytuacji, gdy np. po rozwodzie jedno z rodziców bez uzgodnienia zabiera gdzieś dziecko. Jedyny plus z obecności detektywa w śledztwie to lepsze samopoczucie rodziców – czują się bezpieczniej, pewniej. Mają poczucie wpływu na przebieg śledztwa.

Będąc w służbie napisałem koncepcję użycia negocjatorów policyjnych jako ważnego elementu taktyki wykrywania uprowadzeń i szantażu. To negocjator powinien być przy rodzicach, a nie prywatny detektyw. Wpływałby stabilizacyjnie na ludzi, którzy są w strasznym stanie, i jednocześnie mógłby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o rodzinie. Niestety, moja koncepcja została zaniechana.

I w tym sęk. Moze przyjdzie jeszcze taki dzień, że do tego dojdzie. Taki negocjator byłby bardzo pomocny kazdej rodzinie. Skoro jeszcze do tego nie doszło, to co pozostaje ?
Rodzina Madzi stwiedziła, że dopiero Rutkowski pomógł im przejśc przez te wszystkie procedury,w jakiś sposób postarał się ogarnąc to wszystko, wpłynąc psychicznie na ich jako taką równowagę. Nie mówię o środkach famakologicznych, o których mama Madzi wspominała, iż bardzo otępiają. Zapewne taka dawka musiała zostać podana, bo co tutaj duzo mowić, po takim wstrząsie jak sobie mozna poradzić bez tego. Nie wypowadam się w tej materii, czy Rutkowski się promuje, czy nie. Wazne,że rodzina z jego pomocą czuje się lepiej.
Wiele ludzi na forach wysmiewa się z Rutka, ale głowę daję, że gdyby cokolwiek przydarzyło się złego, kazdy chwyci się podobnej deski ratunku.Jest kilku takich fachowców, ale cena ich usług jest dla niektórych rodzin nie do przeskoczenia." Kazdy krawiec kraje, jak mu materiału staje"
Boję się teraz o czas, który upływa. Maleństwo jest bez mamy i ojca dniem i nocą.
Moze mama karmiła małą jeszcze piersią na któryś posiłek ? Kolejny dzień , kurcze !!! :(

#24 ~-MISIA~

~-MISIA~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 19:23:26

Spójrzcie proszę na to, matko jedyna !!! :(

http://www.se.pl/wyd...icy_225258.html

chyba już nic nie napiszę dzisiaj-dobranoc :( :( :(

#25 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 19:24:33

I w tym sęk. Moze przyjdzie jeszcze taki dzień, że do tego dojdzie. Taki negocjator byłby bardzo pomocny kazdej rodzinie. Skoro jeszcze do tego nie doszło, to co pozostaje ?
Rodzina Madzi stwiedziła, że dopiero Rutkowski pomógł im przejśc przez te wszystkie procedury,w jakiś sposób postarał się ogarnąc to wszystko, wpłynąc psychicznie na ich jako taką równowagę. Nie mówię o środkach famakologicznych, o których mama Madzi wspominała, iż bardzo otępiają. Zapewne taka dawka musiała zostać podana, bo co tutaj duzo mowić, po takim wstrząsie jak sobie mozna poradzić bez tego. Nie wypowadam się w tej materii, czy Rutkowski się promuje, czy nie. Wazne,że rodzina z jego pomocą czuje się lepiej.
Wiele ludzi na forach wysmiewa się z Rutka, ale głowę daję, że gdyby cokolwiek przydarzyło się złego, kazdy chwyci się podobnej deski ratunku.Jest kilku takich fachowców, ale cena ich usług jest dla niektórych rodzin nie do przeskoczenia." Kazdy krawiec kraje, jak mu materiału staje"
Boję się teraz o czas, który upływa. Maleństwo jest bez mamy i ojca dniem i nocą.
Moze mama karmiła małą jeszcze piersią na któryś posiłek ? Kolejny dzień , kurcze !!! :(

tym bardziej powinni podać jakie mleko mała piła, może pić, co już jadła , co jej nie szkodzi

#26 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 19:25:29

Spójrzcie proszę na to, matko jedyna !!! :(

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/nowy-tomysl-matka-porzucila-noworodka-w-piwnicy_225258.html

chyba już nic nie napiszę dzisiaj-dobranoc :( :( :(

kurqa sory :(

coś sie wam pomyliło bo ojciec mamy Madzi żyje

Jan W., ojciec mamy Madzi - Katarzyny Waśniewskiej (22 l.), został przesłuchany przez policję dwa dni po uprowadzeniu małej. Ściągnięto go aż znad morza, bo pracując jako zawodowy kierowca, został akurat wysłany nad Bałtyk.

Podczas rozmowy śledczy pokazali mu zdjęcia uwiecznione przez kamery monitoringu. Jedna z postaci widocznych na filmie przykuła uwagę ojca pani Kasi. - Rozpoznał tego człowieka - mówi Bartłomiej Waśniewski. -

Twierdził, że kilka razy widział już tego mężczyznę w naszej okolicy, w naszej dzielnicy. Mijali się w drodze do pobliskiego sklepu. Mówił też, że ubiór mężczyzny był podobny do tego opisanego przez Kasię - dodaje pan Bartek.

Więcej
Mój odnośnik

Użytkownik brzeźnianka edytował ten post 01 luty 2012 - 19:31:23

#27 ~KtośTaki~

~KtośTaki~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 19:39:18

SIEDEM DNI BEZ NIEJ

#28 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 19:54:23

Jan W., ojciec mamy Madzi - Katarzyny Waśniewskiej (22 l.), został przesłuchany przez policję dwa dni po uprowadzeniu małej. Ściągnięto go aż znad morza, bo pracując jako zawodowy kierowca, został akurat wysłany nad Bałtyk.

Podczas rozmowy śledczy pokazali mu zdjęcia uwiecznione przez kamery monitoringu. Jedna z postaci widocznych na filmie przykuła uwagę ojca pani Kasi. - Rozpoznał tego człowieka - mówi Bartłomiej Waśniewski. -

Twierdził, że kilka razy widział już tego mężczyznę w naszej okolicy, w naszej dzielnicy. Mijali się w drodze do pobliskiego sklepu. Mówił też, że ubiór mężczyzny był podobny do tego opisanego przez Kasię - dodaje pan Bartek.

Więcej
Mój odnośnik

Może śledczy już z zaświatami współpracują , o ile to faktem co mówisz ? Dołączona grafika
No to ojciec Madzi chyba musiał przyjąć nazwisko żony, czy tak ? Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 01 luty 2012 - 19:57:19

#29 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:04:07

Może śledczy już z zaświatami współpracują , o ile to faktem co mówisz ? Dołączona grafika
No to ojciec Madzi chyba musiał przyjąć nazwisko żony, czy tak ? Dołączona grafika

ojciec Bartka co jest napisane w tym tekście siedem dni mieszka w Siewierzu i nie utrzymują z nim kontaktu więc musi to być ojciec Magdy
mógł dlaczego nie, znam jednego faceta w Gdańsku co też nosi żony, bo tak chciał, przecież nie jest to zabronione można sobie wybrać

Użytkownik brzeźnianka edytował ten post 01 luty 2012 - 20:04:59

#30 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:17:30

Więcej
Mój odnośnik

He he Pisalam dzisiaj o tym na glownym, jak to szybko sie ploty tworza ;)

#31 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:25:54

He he Pisalam dzisiaj o tym na glownym, jak to szybko sie ploty tworza ;)

To co tu fałszem, a co prawdą i jaki ma to wpływ na nieodnalezienie się dziecka do tej pory ?Dołączona grafika

#32 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:28:39

To co tu fałszem, a co prawdą i jaki ma to wpływ na nieodnalezienie się dziecka do tej pory ?Dołączona grafika

żaden w sumie, ale wczoraj Kahmir napisał ze mama Madzi wygląda jak w załobie, a chocolate (?) cghyba taki nick ze jej ojciec umarł niedawno , ale dzisiaj już ożył i zeznawał ;)

#33 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:34:26

żaden w sumie, ale wczoraj Kahmir napisał ze mama Madzi wygląda jak w załobie, a chocolate (?) cghyba taki nick ze jej ojciec umarł niedawno , ale dzisiaj już ożył i zeznawał ;)

No to może śledczy jednak z zaświatami też już współpracują ? Dołączona grafika

#34 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:35:49

No to może śledczy jednak z zaświatami też już współpracują ? Dołączona grafika

no wiesz dzisiaj czytałam,że naukowcy odkryli sposób czytania ludzkich myśli więc nie mów hop może już jutro

#35 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 20:49:57

no wiesz dzisiaj czytałam,że naukowcy odkryli sposób czytania ludzkich myśli więc nie mów hop może już jutro

Jutro to pojęcie względne, a to o czym mówisz znane nie od dziś. Giną ludzie a tu nic, kaszan , nieudolność wielka , zawsze o krok w tyle, coś w tym jest i jakoś nie mogą się przełamać, by spróbować innych możliwości, może błędem, że te nasze organy ścigania stosują tylko własne prawo i najczęściej winy co do niepisanej zasady dopatrują się w samej ofierze i najbliższych?

Krzysztof Jackowski: - Wiem, gdzie jest zaginiona półroczna Madzia!

Użytkownik Jumanji edytował ten post 01 luty 2012 - 20:56:27

#36 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 21:38:49

Jutro to pojęcie względne, a to o czym mówisz znane nie od dziś. Giną ludzie a tu nic, kaszan , nieudolność wielka , zawsze o krok w tyle, coś w tym jest i jakoś nie mogą się przełamać, by spróbować innych możliwości, może błędem, że te nasze organy ścigania stosują tylko własne prawo i najczęściej winy co do niepisanej zasady dopatrują się w samej ofierze i najbliższych?

to nie jest kwestia doszukiwania się , po prostu najczęściej sprawcami są osoby z najbliższego otoczenia, to jest naukowe udowodnione, znacznie mniejszy odsetek stanowią te inne tropy , i od tego się zaczyna, od czegoś trzeba, nikt nie jest wróżką, na czymś trzeba śledztwo zacząć, kanwę się snuje zawsze od rodziny, bliższej, dalszej, powiązań, aż się powoli rozwija jak kłębek wełny do właściwego punktu

Użytkownik brzeźnianka edytował ten post 01 luty 2012 - 21:44:12

#37 ~kaja732~

~kaja732~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 21:44:45

nie wiem czy było

http://wyborcza.pl/1...?as=1&startsz=x

pozniej Was poczytam, niedawno sama wróciłam z córkami ze szpitala

Użytkownik kaja732 edytował ten post 01 luty 2012 - 21:45:41

#38 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście