Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porwanie Madzi z Sosnowca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2008 odpowiedzi w tym temacie

#1981 Zuzka

Zuzka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:17:50

prawda, gada okropnie, plącze się, co chwilę myli, zwalnia, jakby nie wiedział co jeszcze ma powiedzieć.

#1982 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:05:39

Wyrok jutro o 11:30.
Z sześciogodzinnej mowy obrońcy niewiele zrozumiałam. Nawet nie był pewny, czy jego klientka urodziła dziecko w wieku 21 czy 22 lat

#1983 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:07:06

Ja nie oglądam . Co tam się dzieje tak w skrocie?

oki przeczytałam wyżej ;)

Użytkownik Rosa edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 17:08:56

#1984 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:10:20

1h mowa prokuratora+ 6h mowa obrońcy + 5min mowa KW

i tak jak eos mówi- mecenas tak bełkotał, że naprawdę boję się, że zrobił wszystkim  kisiel z mózgu :wacko:

Użytkownik gilda27 edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 19:28:01

#1985 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:16:58

Mam nadzieję że poniesie surową karę za to co zrobiła.

#1986 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:17:27

Bądzmy dobrej myśli. Wierzę, że wyrok zapadł już wcześniej. Niezależnie od dzisiejszego dnia. Wg mnie nie ma szans na uniewinnienie. Gdyby był cień szansy i jakiekolwiek przesłanki prokurator nie wnosiłby o dożywocie. Za duża rozpiętość. Zaproponowałby z 15 lat, albo chociażby z 25, ale nie dożywocie

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 17:18:16

#1987 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:20:28

Myślę, że dostanie ok 15 lat. Mam nadzieję, że bez szansy na wyjście wcześniej.
Inaczej będę zawiedziona.

Fajny komentarz z innego wątku: papuga nawija 7 godzinę. Zaraz dostanie laryngospazmu

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 17:21:59

#1988 Zuzka

Zuzka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:35:38

niewiele miała do powiedzenia KW, nie zapomniała przeprosić ;)

#1989 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:41:59

dostanie 5 latek, w tym 3 w zawiasach

#1990 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:32:59

Ale z 2giej strony każdy ma prawo do obrony, a adwokaci mogą wykorzystywać wszelkie środki prawem dozwolone, w tym także poszlakowość postępowania jak i luki w postępowaniu, które nie dostarczają niezbitych dowodów winy oskarżonego. A wątpliwości jakie uda mu się wykazać zgodnie z kpk winny być rozstrzygane na korzyść oskarżonego... w rzeczonej sprawie adwokat może tylko to robić i robi to nawet dość skutecznie. Wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby ją uniewinnili... :wacko:

#1991 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:57:20

Pewnie, że mogą. Tylko akurat to,że nie ma świadków, tylko poszlaki to jest trochę chore. Zazwyczaj do zabójstwa dochodzi bez świadków. Nikt, kto chociaż trochę myśli nie zabija kogoś, tak, żeby miał na to świadków. No zobaczymy...

#1992 martie.es

martie.es

Znajdzie sie kij na banderowski ryj!

• PipPipPipPip
  • 9758 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:10:18

Pewnie, że mogą. Tylko akurat to,że nie ma świadków, tylko poszlaki to jest trochę chore. Zazwyczaj do zabójstwa dochodzi bez świadków. Nikt, kto chociaż trochę myśli nie zabija kogoś, tak, żeby miał na to świadków. No zobaczymy...

Ze 25 latek powinna dostac :angry:

#1993 Kiszka ziemniaczana

Kiszka ziemniaczana

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1751 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:15:51

A dla mnie to powinna dostać ciężka pracę za miskę zupy. Do końca życia. Jak człowiek zapierdziela to mu pierdoły do głowy nie przychodzą.

#1994 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:18:43

A dla mnie to powinna dostać ciężka pracę za miskę zupy. Do końca życia. Jak człowiek zapierdziela to mu pierdoły do głowy nie przychodzą.

Dokładnie. Wtedy i jazdy na koniu w bikini i w skarpetach by jej się odechciało, a i różowy kapelusz na roboczą chuścinę by musiała zamienić ;)

#1995 Kiszka ziemniaczana

Kiszka ziemniaczana

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1751 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 21:14:12

Dokładnie. Wtedy i jazdy na koniu w bikini i w skarpetach by jej się odechciało, a i różowy kapelusz na roboczą chuścinę by musiała zamienić ;)

Gowniara myslala, ze wszyscy sa tak glupi jak ona. Ze uwierza w bajer, dadza zarobic na lansie, sprawa ucichnie a oni jak nastolatkowie. Randeczki, balety, seks i realizowanie zachcianek. A tu d***. Sprawa sie rypla. Zostala sama tak jak lubila najbardziej. Ale co to za samotnosc jak nie mozna z niej skorzystac. Malzonek powinien dolaczyc- tyle dziur w drogach, tyle ruin do rozbiorki. Jeszcze jedna micha zupy tez sie znajdzie. Prokurator powinien wnioskowac rowniez o przymusowa sterylizacje malzonkow. Po co maja sie meczyc kolejny raz.

#1996 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 22:55:56

Ale z 2giej strony każdy ma prawo do obrony, a adwokaci mogą wykorzystywać wszelkie środki prawem dozwolone, w tym także poszlakowość postępowania jak i luki w postępowaniu, które nie dostarczają niezbitych dowodów winy oskarżonego. A wątpliwości jakie uda mu się wykazać zgodnie z kpk winny być rozstrzygane na korzyść oskarżonego... w rzeczonej sprawie adwokat może tylko to robić i robi to nawet dość skutecznie. Wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby ją uniewinnili... :wacko:

No właśnie, wszystko co piszesz o to prawda. Może być różnie bo procesowych wątpliwości jest wiele i dopóki nie usłyszę wyroku nie będę spokojna.

#1997 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:38:41

25 lat no cóż ...

#1998 Kiszka ziemniaczana

Kiszka ziemniaczana

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1751 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 12:50:02

25 lat.

"Sąd nie podzielił zdania prokuratora, że czyn oskarżonej był kierowany chęcią zemsty na mężu - zaznacza sędzia. W ocenie sądu zabójstwo córki miało być dla oskarżonej przede wszystkim szansą na powrót do "wcześniejszego życia", które jawiło jej się jako lepsze.

Sąd nie miał wątpliwości, że Katarzyna W. nie chciała dziecka. Po urodzeniu tylko utwierdziła się w tym poczuciu. Zaczęła też odczuwać, że słabnie też zainteresowanie, jakim obdarza ją mąż, a ciężar opieki nad dzieckiem spocznie na niej."

Czyli jak pisałam. Baletów i beztroski się chciało. I się ma.

#1999 Zuzka

Zuzka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:16:14

czy Kaśka coś powiedziała? słuchałam od początku ale musiałam wyjsc na chwile a jak wróciłam było juz po ptakach, wie ktos z Was?

#2000 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:06:47

Nie, nic nie powiedziała. A wyrok, no taki wypośrodkowany miedzy dożywociem prokuratora , a uniewinnieniem adwokata.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych