Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porwanie Madzi z Sosnowca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2008 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:25:29

Tutaj mozecie wpisywac wszytko na temat porwania Malej Madzi.

#2 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:30:05

../public/style_images/mr/snapback.pngUżytkownik Lizzy dnia 01 luty 2012 - 10:20 napisał

Nie bierzcie wszystkiego doslownie co pisza w prasie, nie kazdy dziennikarz jest zetelny, zdarzaja sie tak zwane "pismaki".

Jeszcze niedawno przy sprawie Iwony w jednym z artykulow bylo napisane ze " poszukiwany jest swiadek Mezczyzna z SZALIKIEM".

Odnosnie Madzi, czytalam wczoraj jeden bardzo dobry artykul, znajde i wkleje, byly policjant przekazal w nim bardzo dobra wiedomosc mianowicie ze do prasy podawane sa specjalnie mylne komunikaty aby zmylic sprawce.

Te mylne komunikaty daja do myslenia - każdy juz chyba sie domyslil kogo i dlaczego chca zmylić....Chcą uśpić uwage i czekajatylko na jeden nieprzemyslany krok z ich strony...

Daja do myslenia ale znowy nie popadajmy w skrajnosci w skrajnosc. Napewna sa rowniez i takie inf przekazywane ktore sa wiarygodne .
Trzeba tylko dobrze sie wczytac :)

#3 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:33:54

A to odnosnie prozb do naszych Wrozek o pomoc. Ela mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ze to wklejam tutaj :)

../public/style_images/mr/snapback.pngUżytkownik ela33 dnia 26 styczeń 2012 - 16:02 napisał

Witam,

Bardzo bym chciała jakoś pomóc, ale pisałam u mnie to jest tak, że albo coś czuję albo nie.

Na daną chwilę mam pewne przemyślenia ale nie mam pewności czy trafne. Postaram się intensywnie pomyśleć nad tą sprawą, może dostanę jakieś informacje.

Tu nie chodzi o chwilę czasu, bo jestem skłonna poświęcić tej sprawie znacznie więcej niż chwilę. W moim przypadku tu chodzi o to, żeby złapać jakiś punkt zaczepienia. Dla mnie takim punktem na którym mogę polegać są moje sny. Sny jednak nie przychodzą na pstryknięcie palca.

Co do kart tarota. Nie jestem specjalistką w układach tarota. Stawiam je czasami choć nie robię tego chętnie. Wyczytując coś czasami z kart kieruję się dodatkowo moją intuicją a ta jak do tej pory podpowiada mi w sprawie tego bezbronnego dziecka bardzo mało

Na daną chwilę mogę powiedzieć tyle, istotnych informacji na temat tego zaginięcia może dostarczyć 2-ch mężczyzn. Jeden z nich to młody mężczyzna, blondyn, natomiast drugi z nich to też blondyn ale w średnim wieku. Może on być ojcem tego pierwszego, lub sam jest ojcem, mężem. Ma rodzinę.

:)

#4 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:36:10

Kiara

czem nie wypowiadał się Dariusz Loranty???

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

tak Kiara dokladnie o ten artykul mi chodzilo :) Dzieki

#5 ~klaxa~

~klaxa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 13:22:06

Jesteście bardziej doświadczeni po sprawie Iwony.Mam pytanko.Za ile czasu (jeśli dziecko się nie znajdzie) sprawa ucichnie i media przestaną o tym pisać?Tak mniej więcej chociaż.Dajecie tydzień?Miesiąc?

#6 ~Manewr~

~Manewr~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 13:29:09

Jesteście bardziej doświadczeni po sprawie Iwony.Mam pytanko.Za ile czasu (jeśli dziecko się nie znajdzie) sprawa ucichnie i media przestaną o tym pisać?Tak mniej więcej chociaż.Dajecie tydzień?Miesiąc?

2 tygodnie

#7 ~Manewr~

~Manewr~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 13:29:11

2 tygodnie

#8 ~-MISIA~

~-MISIA~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:18:12

Według relacji ojca i dziadka dziecka mężczyzna w białej kurtce, którego zarejestrowały kamery, już wcześniej kręcił się w pobliżu domu Madzi.

http://www.polskiera...d-dawna-sledzil

#9 ~-MISIA~

~-MISIA~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:18:13

dub

Użytkownik -MISIA edytował ten post 01 luty 2012 - 14:18:59

#10 ~kretka~

~kretka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:24:51

W TVN24 przed chwila wypowiadala sie psycholog sadowa, pewnie niedlugo na ich portal wrzuca nagranie... widzialam tylko koncowke, apelowala do porywacza, zeby odniosl dziecko do okna zycia.

#11 ~klaxa~

~klaxa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:28:56

W TVN24 przed chwila wypowiadala sie psycholog sadowa, pewnie niedlugo na ich portal wrzuca nagranie... widzialam tylko koncowke, apelowala do porywacza, zeby odniosl dziecko do okna zycia.

Oglądałam.W sumie nic nowego (a to nowość;)) Mówiła,że jest sporo nieścisłości i że nie wierzy,że nikt nic nie widział.Wg niej osoby,które coś widziały krępują się iść na policję.Wolą nie robić sobie problemu.

#12 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:35:22

Oglądałam.W sumie nic nowego (a to nowość;)) Mówiła,że jest sporo nieścisłości i że nie wierzy,że nikt nic nie widział.Wg niej osoby,które coś widziały krępują się iść na policję.Wolą nie robić sobie problemu.

Ech nie rozumiem takich ludzi, przeciez chodzi o zycie niewinnego i bezbronnego dziecka :)

#13 ~klaxa~

~klaxa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:47:54

Ech nie rozumiem takich ludzi, przeciez chodzi o zycie niewinnego i bezbronnego dziecka :)

Ciężko powiedzieć.Może uważają,że i tak to nic nie wniesie,że to co widzieli to nic istotnego.Myśla,że narobia sobie kłopotu,boją się.Nie wiem.

#14 ~brzeźnianka~

~brzeźnianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:49:30

pójdą jako świadek a cały internet z nich zrobi morderców tak jak z Ręcznika i wy się dziwicie że ludzie nie chcą

#15 ~Malinka1987~

~Malinka1987~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:51:23

Ciężko powiedzieć.Może uważają,że i tak to nic nie wniesie,że to co widzieli to nic istotnego.Myśla,że narobia sobie kłopotu,boją się.Nie wiem.

to tak jak w przypadku Iwony...Nikt nic nie wie...nikt nic nie słyszał:(
straszna tragedia oby Madzia sie odnalazła!

#16 ~klaxa~

~klaxa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:52:27

pójdą jako świadek a cały internet z nich zrobi morderców tak jak z Ręcznika i wy się dziwicie że ludzie nie chcą

Właśnie chyba się nie dziwię.Napisałam wyżej,że mogą mieć swoje powody,że nic nie mówią.

#17 ~Malinka1987~

~Malinka1987~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:52:36

dokładnie...

#18 ~Malinka1987~

~Malinka1987~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:53:04

dokładnie...

#19 ~Malinka1987~

~Malinka1987~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:54:02

sorki podwoiło mi się

#20 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 15:37:05

Nie wiem czy było ale to jeden z ciekawszych artykułów jakie czytałam w tej sprawie.
Mój odnośnik

Czy pomoc detektywa Krzysztofa Rutkowskiego pomaga sprawie? Ojciec Magdy mówił, że policja prosiła jego rodzinę, by ograniczyła do minimum kontakty z mediami, tymczasem w niedzielę detektyw zwołał konferencję prasową.

Jego udział nie ma żadnego znaczenia dla rozwiązania sprawy. Rutkowski robi to dla własnej reklamy. Pracowałem w wydziale do walki z terrorem kryminalnym od 1999 do 2007 r. i nie znam ani jednego przypadku, w którym zdołałby on wykryć sprawcę uprowadzenia. Trzeba przy tym odróżnić uprowadzenie od sytuacji, gdy np. po rozwodzie jedno z rodziców bez uzgodnienia zabiera gdzieś dziecko. Jedyny plus z obecności detektywa w śledztwie to lepsze samopoczucie rodziców – czują się bezpieczniej, pewniej. Mają poczucie wpływu na przebieg śledztwa.

Będąc w służbie napisałem koncepcję użycia negocjatorów policyjnych jako ważnego elementu taktyki wykrywania uprowadzeń i szantażu. To negocjator powinien być przy rodzicach, a nie prywatny detektyw. Wpływałby stabilizacyjnie na ludzi, którzy są w strasznym stanie, i jednocześnie mógłby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o rodzinie. Niestety, moja koncepcja została zaniechana.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych