Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porodówka- Ustka, czy Lębork?

porodówka Ustka Lębork

107 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AN~

~AN~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 10:34:55

Witam!

Jestem juz po terminie mam skierowanie do szpitala. Nie wiem za bardzo gdzie się zgłosić, może ktoś podpowie, gdzie lepiej rodzić?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2012 - 07:46:18

W Lęborku Lepiej niż w Ustce.

#3 ~IT'S ME~

~IT'S ME~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 11:12:39

ustka to tylko jedz w facetem inaczej beda czytac gazety i pic kawke a na twoje skurcze powiedza ze to nie boli-ze chyba udajesz,.,..facet zrobi wojne i dadza ci znieczulenie i beda skakac przy tobie a jeszcze lepiej jak dacie jakis"mily "upominek poloznej to wtedy bedzie caly czas przy tobie ja ogolnie ustki nie polecam nie wiem jak jest gdzie indziej-słyszalam ze sławno nie jest zle ale bylam tam.powodzenia.
ps.jedzenie dramat,pielegniarki na połozniczym moze 3 mile reszta koszmar.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 12:06:26

Tez odradzam ustke. Rodzilam dwa razy i dwa razy koszmar. Nie chcialam za drugim razem zmieniac miejsca porodu, bo pozniej, musialabym latac po innych miastach w celu zdobycia aktu urodzenia dziecka w razie potrzeby, wiec za drugim razem wybralam tez ustke i szczerze mowiac mialam nadzieje, ze za drugim razem moze uda mi sie trafic na "lepszy" personel - niestety...
Przez dlugi czas nikt nie wytlumaczyl mi jak sie prze...Na porodowce Panie plotkowaly, popijaly kawke. Mozna bylo wiele dowiedziec sie na temat tego czym jezdzi corka kolezanki, ile ma pieniedzy, jak wychowuje dzieci itd. Ja rodzaca bylam na drugim planie. Plotki wazniejsze. Kiedy zaczela sie akcja porodowa padaly wyzwiska,krzyki w moja strone, ze mam przec, nie marudzic, tylko ja nie wiedzialam jak. Uslyszalam, ze jestem tepakiem, bo nie potrafie przec. Dopiero po jakims czasie przyszla Pani, ktora spokojnie mi wytlumaczyla na czym to polega i urodzilam.

#5 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 11:38:45

Tez odradzam ustke. Rodzilam dwa razy i dwa razy koszmar. Nie chcialam za drugim razem zmieniac miejsca porodu, bo pozniej, musialabym latac po innych miastach w celu zdobycia aktu urodzenia dziecka w razie potrzeby, wiec za drugim razem wybralam tez ustke i szczerze mowiac mialam nadzieje, ze za drugim razem moze uda mi sie trafic na "lepszy" personel - niestety...
Przez dlugi czas nikt nie wytlumaczyl mi jak sie prze...Na porodowce Panie plotkowaly, popijaly kawke. Mozna bylo wiele dowiedziec sie na temat tego czym jezdzi corka kolezanki, ile ma pieniedzy, jak wychowuje dzieci itd. Ja rodzaca bylam na drugim planie. Plotki wazniejsze. Kiedy zaczela sie akcja porodowa padaly wyzwiska,krzyki w moja strone, ze mam przec, nie marudzic, tylko ja nie wiedzialam jak. Uslyszalam, ze jestem tepakiem, bo nie potrafie przec. Dopiero po jakims czasie przyszla Pani, ktora spokojnie mi wytlumaczyla na czym to polega i urodzilam.

świeta racja...wielkie damy mysla ze kazda co przyjdzie urodzi w 5 min i do widzenia...a co do personelu pozniej po porodzie to tylko kilka pan jest milych pokaza jak sie karmi itp a reszta wredna jak psy...powinny sledzie skrobac a nie pracowac z dziecmi i mlodymi matkami obolałymi po porodzie!!!ogolnie ustki nie polecam chyba ze zaraz bedzie poród.

#6 ~walebezkondona~

~walebezkondona~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 22:36:25

Jedź do Lęborka!

#7 ~AN~

~AN~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 20:28:22

no i urodziłam w Lęborku :) Wspaniały personel!!! Złego słowa nie mogę powiedzieć, chociaz poród był bardzo cieżki i z powikłaniami, ale to nie ważne. Położne świtne! Lekarze bardzo przejęcie i pomocni. Sam ordynator kilka razy dziennie doglada stanu pacjentek. Pielegniarki z neonatologi bez problemu uczą jak przystawić dziecko do piersi, jak przewinąć i sprawdzają jak sobie kobiety radzą! Jeśli kobieta nie ma siły zabierają malucha, bez żadnych komentachy typu "dzieckiem sie zająć nie umie"...

#8 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:36:19

Dziwnym trafem miałam 2cesarki w Ustce i nie było tragicznie.Szpital jak szpital.Na super jedzonko nie liczyłam bo to nie restauracja.Leżałam kilka godzin pod ktg na porodówce i nie przeszkadzało mi to,że położne plotkują w wolnej chwili...a gdy za ścianą obok rodziła kobietka to wyzwisk itp.nie było.Zależy z jakim nastawieniem się tam jedzie.Nie wy pierwsze rodzicie i nie ostatnie. -_-

#9 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:48:09

no skoro dziwnym trafem trafiłas do ustki to mialas w d...gdzie i w jakich warunkach rodzisz!!normalne kobiety chca rodzic w miłej atmosferze a nie w byle czym!komu zwis temu zwis....

#10 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:48:52

no skoro dziwnym trafem trafiłas do ustki to mialas w d...gdzie i w jakich warunkach rodzisz!!normalne kobiety chca rodzic w miłej atmosferze a nie w byle czym!komu zwis temu zwis....

#11 ZiGi

ZiGi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2012 - 09:35:18

Również rodziłam w Ustce i nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Byłam o wszystkim informowana, położne współpracowały ze mną, jedna nawet nie poszła na przerwę - która jej się przecież należy - też człowiek, aby zostać ze mną do końca. Dodam, że spędziłam cały dzień na porodówce, także rano miałam kogoś innego, popołudniu kogoś innego na zmianie. Skończylo się cesarką - również bez żadnych obiekcji z mojej strony. Wszystko jak należy.
Na marginesie leżałam w Ustce również na ginekologii oraz patologii ciąży i byłam w szoku - bo i w pierwszym i drugim przypadku byłam nastawiona negatywnie (słuchając właśnie takich złych opinii) a okazało się, że na prawdę nie jest źle.

#12 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 25 lipiec 2012 - 09:52:55

Co prawda ja w Ustce nie rodziłem :P ,ale dwie moje znajome i wszystko było jak najbardziej ok ...

#13 ~alinka~

~alinka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 09:16:03

A ja myślałam,że w Miastku jest najlepiej :)

#14 tajemnicza kobieta:)

tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 14:06:42

Miastko!!! tam cie traktuja dobrze i personel ok;) polecam

#15 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 12:08:28

PEWNIE ŻE USTKA :) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PAŃ POŁOŻNYCH Z PATOLOGII, PORODÓWKI I ODDZ. POŁOŻNICZEGO :) DZIEKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA :)

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 12:36:49

PEWNIE ŻE USTKA :) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PAŃ POŁOŻNYCH Z PATOLOGII, PORODÓWKI I ODDZ. POŁOŻNICZEGO :) DZIEKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA :)

zapomniałas sie podpisac-PIELEGNIARKA;)))nikt poza nimi nie napisze pochwał o ustce!

#17 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:53:03

Ustke odradzam.W Lęborku też nie jest zbyt przyjemnie ale zależy od personelu.Ja akurat miałam tak że trafiłam na bezczelne pielęgniarki jak i sympatyczne i dobre na jednej zmianie.Polecam Ci Lębork :)

#18 ~glupie pipy~

~glupie pipy~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 20:00:19

Pseudohrabinkom co wyżej srają niż mają, to wszędzie będzie źle. Czy to Ustka, czy Sławno czy Lębork wszędzie smród kiła i mogiła i wszędzie nie dają należytego czołobicia jaśnie wielkim panią z miasta Słupsk. Skoro tak wam źle to mozecie rodzić w domu, teraz to coraz bardziej popularne. Rodzinny poród w domu z położną.

#19 ~WOMAN~

~WOMAN~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 21:11:37

Pseudohrabinkom co wyżej srają niż mają, to wszędzie będzie źle. Czy to Ustka, czy Sławno czy Lębork wszędzie smród kiła i mogiła i wszędzie nie dają należytego czołobicia jaśnie wielkim panią z miasta Słupsk. Skoro tak wam źle to mozecie rodzić w domu, teraz to coraz bardziej popularne. Rodzinny poród w domu z położną.

to ze ty rodzilas w stodole czy polu to nie musisz tego głosic wielka wredna damo kazda z nas ma prawo do normalnego ludzkiego porodu a jak ty warczysz ry...w ustce czyc innym miejscu to tylko swiadczyc o tobie DAMO!

#20 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 21:51:45

Jak zaczyna się poród, to nie myślisz, kto Ci pomaga, tylko chcesz mieć to za sobą. Pielęgniarki gadają? I co z tego? A co mają robić? Stać i patrzeć Ci w krocze? Litości! W każdym szpitalu, to one są fachowcami, a nie rozhisteryzowana rodząca, której jedwabiu trzeba, żeby urodziła! Jesteś po terminie, masz skierowanie a zastanawiasz się, gdzie jechać? Każdy dzień zwłoki zagraża Twojemu dziecku, pomyślałaś o tym? Nie Tobie tym razem ma być dobrze, tylko dziecku, które chce przyjść na ten świat!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: porodówka, Ustka, Lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych