Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

poród w Lęborku

146 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:16:55

Stanowczo odradzam rodzenie w   tym szpitalu, przez  lekarzy i zwlekanie z porodem ,moje dziecko  umarlo :(( ,przezywam koszmar,nie chce zeby ktos przechodzil przez cos tak strasznego jak ja 

#142 ~Pacjent ma prawo...~

~Pacjent ma prawo...~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:36:24

Kolejna pacjentka poszkodowana . Ilu jeszcze pacjentów jest pokrzywdzonych przez lęborski szpital , dlaczego milczymy?

Może trzeba się zjednoczyć i wspólnie przeciwdziałać złym praktykom , szkodliwym dla chorych?

Nie pozwólmy , by za nasze pieniądze pogardzano chorymi ludżmi oczekującymi fachowej pomocy.

#143 ~Sokółka~

~Sokółka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 17:42:11

Czy jest tu osoba która rodziła w roku 2016/2017 w leborku ???
Jak wspominacie poród naturalny i cesarskie cięcie ?
Czy lekarze wykonują cesarskie ciebie gdy jest wskazanie ? Czy może lekceważą ? Bardzo proszę o opinie

#144 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 17:46:51

Witajcie ,

Lęborska porodówka koszmar.Rzeznia za nasze pieniadze.Trzeba sie zjednoczyc kobietki i cos z tym zrobic. Nie chodzi tu o lekarzy czy polozne  ale o system. Trakt porodowy jak w rzezni, zle wynagradzane polozne, brak znieczulenia. Szpital przyjazny dziecku TO BZDURA. Okaleczona fizycznie i psychicznie matka to nic dobrego dla dziecka i rodziny. Mialam ta nie przyjemnosc przebywac w tym szpitalu. Klania sie PRL I NIE CHODZI O BUDYNEK TYLKO O PODEJSCIE DO KOBIET. Zaluzmy stowarzyszenie to zaczna traktowac nas z szacunkiem na jaki zasluguje kazda rodzaca.

#145 ~jeszcze nie matka~

~jeszcze nie matka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 21:41:10

Jeśli nie rodzimy u nas czyli w Lęborku to gdzie ? Wejherowo a może Gdańsk  ? 

#146 ~Dd~

~Dd~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 18:24:06

Rodziłam w lutym 2019. Trafiłam na przemiłe i profesjonalne położne, a miałam przyjemność poznać 2 zmiany. Learz młody ale sympatyczny, wydawałazienka się bardzo dokładny. Na oddziale noworodkowym pojedynczy pokój z łazienką na 2 pokoje. Opieka bez najmniejszych zarzutów. Panie bardzo często zaglądają, proponują pomoc. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

#147 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:00:31

Nie rozumiem po co wypowiadają się kobiety, które rodziły 6,4,czy 2 lata temu!!! Wszystko się pozmieniało! Personel pewnie też! Jestem w ciąży i zastanawiam się którą porodówkę wybrać. Mniej więcej wiem jakie warunki panują w Ustce, tydzień temu rodziła koleżanka. Była w sali w której były stare okna ale za to szczelne no i co mi najbardziej odpowiadało to ,że była sama w sali ale pielęgniarki.... nie wzbudziły we mnie zaufania dlatego zastanawiam się nad Lęborkiem. Jeśli któraś rodziła w niedalekim czasie proszę o poradę i o przedstawienie warunków, są dla mnie bardzo ważne.[/quote]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych