Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~agaludka~

~agaludka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 13:02:31

Najlepsze są prezenty zarazem praktyczne, ja dla swojego brodacza  kupiłam trymer babylissa 10 w 1, to am teraz nasadki do włosów, ciała i brody.

#122 assrobberti

assrobberti

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 15:31:34

Witam,
To będzie krótkie ogłoszenie o charakterze charytatywnym.  Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to  temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje liderom charytatywnym  udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne  – wszystkich, którzy działają społecznie. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja.  Na tej stronie więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo  
Zjazdy zorganizowaliśmy w rejonie Katowic, jednak noclegi i wyżywienie i dojazd także pokrywa  Fundacja. 
Jeżeli ktoś nie ma możliwości brać udział w zajęciach w tegorocznej rundzie cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co sześć miesiący.  
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.

#123 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 12:14:53

Ja myślę, że dobre perfumy to miły prezent. Sporo kosztują, a ludzie lubią je mieć.

#124 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 13:01:58

Zdecydowanie polecam po prostu kosmetyki. Sama wiem, że dostanę to co chciałam - kosmetyki Hildegard Braukmann. Oni również dostanie prezent w takich klimatach i moim zdaniem powinno się wybierać właśnie takie. Nie kupujcie byle czego, a prezent praktyczny to prezent naprawdę bardzo dobry.

#125 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 21:56:45

A może warto pójść nietypową ścieżką i kupić coś, co sprawia mężczyznom największą frajdę w odbiorze - np. ich kobieta w fajnej, seksownej bieliźnie? :) Moja żona przewrotnie kupiła sobie (choć tak naprawdę widok cieszy mnie :)). takie otwarte majteczki: https://obsessive.co...jteczki-otwarte Taki podarek na pewno wywoła uśmiech na męskiej twarzy :)))

Użytkownik Karlow82 edytował ten post 23 listopad 2016 - 21:56:58

#126 anett

anett

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 16:47:15

mąż w tym roku zamarzył sobie dostać pulsometr, przyda mu się bo prowadzi bardzo aktywne życie, biega, pływa, jeżdzi na nartach, na rowerze. Tak pomyślałam więc, że sprawię mu pulsometr pod choinke. Juz mam zamówiony w Bikershopie, znalazłam tam dobry , markowy pulsometr w dobrej cenie http://www.bikershop.pl/

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 22:58:38

Eleganckie etui na klucze lub dobry zestaw do golenia dla panów. Dla pań eleganckie skórzane rękawiczki, portfelik, czy dobre perfumy. Dla dzieci jakieś gry planszowe, dla starszych. Dla młodszych wiadomo klocki lub zestaw puzzli.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 21:39:07

Eleganckie etui na klucze lub dobry zestaw do golenia dla panów. Dla pań eleganckie skórzane rękawiczki, portfelik, czy dobre perfumy. Dla dzieci jakieś gry planszowe, dla starszych. Dla młodszych wiadomo klocki lub zestaw puzzli.

Można skorzystać z dobrych pomysłów niemalże dla całej rodzinki. Zostają Babcia i Dziadek :)

#129 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 13:07:22

Świetnie sprawdzają się kosmetyki Hildegard Braukmann, a przynajmniej mnie odpowiadają i wiele razy dawałam je w prezencie, szczególnie wtedy, kiedy dawali na nie wysokie rabaty. Kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego pod siebie, ale też bez przesady - chyba każdy dokładnie zna swoich najbliższych, co nie?

#130 ~Sykstus~

~Sykstus~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 23:15:47

Ja dla brata mam szczoteczkę soniczną od Panasonic. Brat od dawna chciał mieć dobrą szczoteczkę soniczną a ja sam mam ten model Panasonic i wiem że jest dobra.Chodzi mi o model EW1031S845.

#131 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 22:24:16

jakaś oryginalna torebka
Perfumy
Zestaw do hybryd
Szalik UGG lub bluberry

#132 olgarys

olgarys

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:17:31

Może jakiś model do sklejania http://www.sklep.mod...oloty-spalinowe  To całkiem fajna rzecz, mój facet się wciągnął w to a i ja jak zerkam to uważam, że to fajna zabawa.

#133 BeFit dziennik

BeFit dziennik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:12:40

Jesli Twój facet lub sport i trenować ! lub tez zamierza zacząć bedzie to idealne rozwiązanie dla niego  :). Be Fit dziennik treningowy!!
[SPAM]

#134 ~Sabrinamalina~

~Sabrinamalina~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 16:57:50

A może voucher na jakąś przyjemność? :P Jest teraz tyle tego na rynku, można wybrać skok ze spadochronem, jakiś kurs, albo przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym, polecam bardzo fajna sprawa. Można też czasami upolować jakiś rabat! Subaru to faworyt mojego chłopaka, był zadowolony, za rok nazbieram więcej kasy i kupię coś droższego, no ale od czegoś trzeba zacząć :D  kupiłam chyba na devilcars, już nawet nie pamiętam dokładnie  :wub:

A Wy kupujecie jakieś vouchery? 

#135 matriks

matriks

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 luty 2017 - 18:58:06

Ja stwierdziłam, że w tym roku postawię na coś praktycznego i kupię mężowi nową porządną aktowkę. Tutaj [SPAM]

przeglądam różne, mój budżet to do 400zł. Ceny są zbliżone, wiec sama nie wiem czym się kierować. Zna ktoś te marki? Która teczka lepsza?

#136 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 22 luty 2017 - 19:18:22

.

Użytkownik Dejzi edytował ten post 22 luty 2017 - 19:45:34

#137 dazalka

dazalka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 14:10:02

A jakieś akcesorium do telefonu? powaerbank czy np uchwyt na telefon? ja swojemu ukochanemu własnie tacki uchwyt marki Baseus kupiłam w Iscratch [SPAM]

#138 sienna_081

sienna_081

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 19:38:56

Fajnym prezentem dla męża mogą być jakieś gadżety elektroniczne. Większość facetów lubi tego typu rzeczy. Szczególnie interesują ich jakieś nowinki ze świata technologii. Można wybrać fajnego smartwatcha czy chociażby tablet. Taki prezent nie dość, że bedzie fajny to jeszcze praktyczny.

#139 koperta

koperta

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 18:04:51

najlepiej jakies narzedzia zeby mogl cos naprawic w domu. ja kupuje tutaj [SPAM]

#140 sanqi

sanqi

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 13:47:02

Najlepsze są prezenty spersonalizowane, czyli takie od serca. Tu masz porady, jak spersonalizować prezent: [SPAM]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych