Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~milena22~

~milena22~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 18:10:25

Jesli o mnie chodzi to mogę polecić taki prezent który ja sama kupiłam na gwiazdke mojemu mężczyznie- to maszynka Braun Cruzer. I wiem ze jesli chodz o ten prezent to ten jest wyjątkowo udany. 

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:04:08

na przykład elegancką piersiówkę

#43 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 13 październik 2014 - 14:44:49

Mężczyzne to najlepiej gdzieś zabrać :D Ja juz mam pomysł na prezent dla mojego - wspólny weekend. Wg mnie najlepszy pomysł :) Na www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm można zarezerwować sobie hotel i miło spędzić razem czas :)

#44 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 październik 2014 - 16:07:42

Mężczyzne to najlepiej gdzieś zabrać :D Ja juz mam pomysł na prezent dla mojego - wspólny weekend. Wg mnie najlepszy pomysł :) Na www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm można zarezerwować sobie hotel i miło spędzić razem czas :)

czy mam rozumieć, że zapraszasz mnie? a może to tylko kryptoreklama? ;) chrr chrr

#45 grzesiek234

grzesiek234

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 październik 2014 - 10:09:32

Największą radośc sprawi facetowi jazda super szybkim samochodem na torze wyścigowym w poznaniu http://devil-cars.pl...bow-tor-poznan, więcej informacji na stronie głównej www.devil-cars.pl

#46 judyta1989

judyta1989

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 27 październik 2014 - 22:33:39

grzesiek234 ma rację, takie (...) jak przejażdżka ferrari czy kurs driftingu spodoba się chyba każdemu facetowi, ewentualnie jakaś nowinka technologiczna, gadżet.

#47 ~Bażant~

~Bażant~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 16:23:32

a fajne okulary? takie np z polaryzacją, dzięki której słońce albo deszcz nie oślepiają? bardzo fajne mają w sklepie born86 :) myślę, że to też dobry pomysł na upominek, nie dość, że praktyczny to jeszcze stylowy

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 22:28:19

z elektroniki dla faceta np. nawigacja samochodowa  chcem kupic mojemu facetowi ale zupełnie nie wiem jaka wybrac,ktora rzeczywiscie sie sprawdzi i bedzie mu sluzyla przez dlugi czas.... pomocy panowie!!! 

#49 ~karolcia~

~karolcia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:04:05

Kupić chłopakowi to co naprawdę mu się przyda a jeśli nie ma się za dużo kasy to nawet jakąś koszulkę tez jest rzeczą przydatna

#50 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:06:53

Kupić chłopakowi to co naprawdę mu się przyda a jeśli nie ma się za dużo kasy to nawet jakąś koszulkę tez jest rzeczą przydatna

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:17:29

Proponuję bilet na dobry mecz, w zależności jakim sportem się interesuje + ( jesli fundusze na to pozwolą)  dodatkowo wykupioną rezerwację na dolot/dojazd na ten mecz. Myslę, ze satysfakcja gwarantowana  :D  zaznaczam, dla siebie nie kupować  :ph34r:  dać partnerowi deczko odpocząć od siebie  a w tym czasie samej do np do SPA  :)

#52 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:28:04

Ja tak szczerze potrzebowałbym porządnego etui na telefon może być taki jak tu http://www.witmedia...._Etui-2739.html  :) a nóż się spełni :)

No jak ten "nóż" się spełni to zle z Tobą,oj zle :D

#53 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 18:30:32

hmm a moze dla odmiany cos, co ktos sobie nie kupi raczej samemu? Zamiast prezentow w stylu skarpetki/koszula/krawat - moze zegarek? Wg mnie jest to atrybut prawdziwego faceta! Np taki: http://www.protime.p...372D-1BVEF.html nie fajny?

#54 ~kat~

~kat~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 00:15:29

Przez przypadek weszłąm na strone ww w.pudelko69.pl i zamowilam mezowi pudelko na rocznice.On szalal jak glupek i ja tez skorzystalam polecam:)

#55 abct

abct

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 13:49:16

A może jakąś grę planszową?

#56 ~baben~

~baben~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 09:16:15

W zasadzie to zależy od człowieka - nie ma takiej reguły, że prezent musi pasować przecież każdemu, prawda? Mój tata dostał na święta jazdę czołgiem, jako fan czterech pancernych był mega zadowolony, a nas to na Prezent Marzeń kosztowało poniżej stówki.

#57 poludnie

poludnie

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 13:08:04

Cześć, może kup mu zegarek? To zawsze fajny prezent  na lata :) Mojemu facetowi na ostatnią rocznicę kupiłam taki http://www.protime.p...-32039-442.html . Ogólnie na tej stronie masz bardzo duży wybór więc myślę, że coś znajdziesz ;) Powodzenia ;) 

#58 Ozdrobnik

Ozdrobnik

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 19:36:58

Facetom przydają się takie bajery http://infozrodlo.co...ria-do-tabletow W żadnym wypadku jakieś kalendarze ze zdjęciami czy poduszki w serduszka. Mężczyźni się praktyczni.

#59 Andka

Andka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 14:26:11

Mojemu mężczyźnie niedawno kupiłam garniitur w http://spilliaert.com/. Oni szyja tam na miarę. Także dostał ode mnie w końcu ładnie skrojonu garnitur. Super w nim wygląda :)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 00:16:07

Facetom przydają się takie bajery żadnym wypadku jakieś kalendarze ze zdjęciami czy poduszki w serduszka. Mężczyźni się praktyczni.

Można zafundować skok ze spadochronu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych