Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 00:29:11

Tytus, jak juz siebie wysylasz na tor rajdowy, to dawaj Ewcie do SPA albo kosmetyczki. Jakis czas temu wykupilam swojej mamie caly dzien zabiegow w gabinecie kosmetycznym. Na dzien dobry szlafroczek, lampka szampana i masaze, relaxy, zabiegi :)

Chciałem to zrobić, ale przerosło to moje możliwości finansowe...560 zł sobie krzyknęli, a ja mam do 200...

#22 ~pomysłowa~

~pomysłowa~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 08:19:40

Super prezentem dla mężczyzny może być też dobra książka, pod warunkiem, że lubi czytać.
Wszystkie prezenty które wymieniliście wcześniej są ok... zapalniczka, jeśli pali. Kosmetyki do samochodu jeśli lubi dbać o wóz, bokserki i skarpetki to moim zdaniem trochę nieświąteczne..., zegarek i nowinki techniczne jeśli ktoś ma dosyć spory budżet:)
Jeśli ktoś ma ograniczony budżet polecam również album ze zdjęciami - od momentu kiedy się poznaliście do dziś... każde zdjęcie podpisane miłą puentą, albo opisem sytuacji:)
Może zamówienie portretu? Albo karykatury?
Może pomyśleć jakie jest jego hobby? Jeśli wędkuje - coś w ten deseń
Jeśli nurkuje - może dobry komplet bielizny termoaktywnej, latarka, nóż itp.
Jeśli biega - bluzeczka i spodnie do biegania,
Jeśli na siłowni siedzi - również bluzeczka i spodnie
Jeśli komputer i komputer - to może dobra gra?

Pozdrawiam...

#23 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 08:24:57

Chciałem to zrobić, ale przerosło to moje możliwości finansowe...560 zł sobie krzyknęli, a ja mam do 200...

Tańsza wersja: zrób jej zmysłowy masaż aromatycznym olejkiem - nago!!!! ;)

#24 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 14:17:43

Zapomniałeś dodać,że w ramach tego prezentu to ONA powinna wyglancować kokpit,wyszorować tapicerkę,nabłyszczyć alusie itd.......

Jak juz jedziemy po bandzie to powinna to zrobic w bikini, lub w samych kozakach...sila milosci ja rozgrzeje :D

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 17:53:11

Hm, powiem Wam, że problem mam duży-perfumy-używa tylko jednych-davidoffa, i na urodziny w październiku dostała... Bielizna-jej brat handluje nią i ma bielizny pełne szuflady. Zegarek-rok temu na święta... Biżuteria-chyba troszkę oklepana, tym bardziej że była zawsze kupowana, gdy nie miałem bardziej oryginalnego pomysłu. Mam co prawda prezent na imieniny (Ewa)- czapeczkę bo dziś w szpitalu zgubiła, ale prezent główny na święta to nadal wielka niewiadoma. Natomiast jeśli chodzi o faceta uwielbiającego auta, to wydaje mi się ze idealnym prezentem byłoby wykupienie mu jazd na torze wyścigowym np rajdową Kią- wrażenia niesamowite-niezapomniane przeżycia! Pozdrawiam

a mogę wiedzieć gdzie mozna wykupic taki rajd i ile mniej więcej kosztuje?????będę wdzieczna za szybką odpowiedz:)

#26 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 11:26:47

z elektroniki dla faceta np. nawigacja samochodowa :) chcem kupic mojemu facetowi ale zupełnie nie wiem jaka wybrac,ktora rzeczywiscie sie sprawdzi i bedzie mu sluzyla przez dlugi czas.... pomocy panowie!!! :)

#27 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 19:10:58

kup mu tomtom'a

#28 ~luiza~

~luiza~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 20:55:03

wydaje mi się, że zawsze bezpiecznym prezentem dla mężczyzny jest jakiś fajny zestaw kosmetyków. Niby się wypierają, że nie używają kremów do twarzy itp, ale ostatnio zauważyłam, że mój jakoś dziwnie podejrzanie szybko się kończy dlatego też w tym roku zdecydowałam, że zarówno dla taty, teścia, jak i męża zamówię jakieś fajne zestawy przez internet, żeby ominąć z daleka te zatłoczone sklepy i wszystkich ludzi pogrążonych w szale świątecznych zakupów.

#29 xaniela

xaniela

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 12:57:35

Ja co roku kupuję ojcu prenumeratę jego ulubionej gazetki: Smart, Logo, bardzo zadowolony, koszt koło 70 zł, więc nie mały nie duży.
Chłopakowi co lubi słuchać hiphop kupiłam książkę najnowszą - w empiku raz dwa się rozeszła, w matrasie musiałam kupić: Historia kultury hip-hop w Polsce 1977-2013. Ja sama jestem molem książkowym jak moja mama więc zawsze nas książki zadowalają. A że mam wiele zainteresowań, to właśnie z tych zainteresowań, albo pod charakter ulubionych autorów danej osoby lub rodzaju książek. Dla mężczyzny też książka mogłaby się nadawać, np dla informatyka książka o tym co go interesuje w informatyce, jest też szał na zdjęcia, jak mężczyzna lub kobieta lubi robić zdjęcia to książka o robieniu zdjęć i do tego piękny album z z jednym zdjęciem waszym wspólnym na start. Gadżety zawsze kupowałam dla ojca lub chłopaka ze stronki http://www.toys4boys.pl/ tam w każdej cenie się znajdzie jakiś ciekawy gadżet, który sobie facet sam sobie nie kupi a by mógł się pochwalić kolegom.

#30 luiza

luiza

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 09:31:11

:)

Użytkownik luiza edytował ten post 17 grudzień 2012 - 09:33:13

#31 dariia

dariia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 09:36:28

ja w tym roku trochę zaszalałam z prezentami i dla taty kupiłam ekskluzywny zestaw do golenia :) mam nadzieję, że to deceni

#32 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 09:25:03

wszystko zależy czym się tym mężczyzna zajmuje, co lubi itd. ja uważam, że najfajniejsze są efektowne i praktyczne prezenty, ja swojemu ojcu kupiłam takie coś jak e-papieros, jestem palaczem od ponad 35 lat i nie chciałam, żeby sobie dłużej szkodził, tym bardziej, że ostatnio przebąkiwał, że może najwyższa pora rzucić palenie, a wyczytałam na forach dla palaczy, że poprzez e-papierosa można odzwyczaić się od palenia

#33 ~maania~

~maania~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:21:08

a może jakiś dobry zegarek, szwajcarskie są najlepsze , mogę Ci polecić fajny sklep gdzie znajdziesz duży wybór zegarków różnych marek oraz zegarki marki FESTINA http://www.zegarek.net/zegarki/festina/meskie.html - jeżeli nie wiesz jaki model wybrać to napisz lub zadzwoń, obsługa sklepu na pewno coś Ci doradzi

#34 nowinka34

nowinka34

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 sierpień 2013 - 09:33:47

jak znasz tego mężczyznę to polecam książka i płyta :) najlepszy zestaw, który jest dość zaskakujący i odbiega od standardów typu perfumy, koszulka, bokserki itp ;)

#35 ~Wroclawska~

~Wroclawska~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 16:20:40

Jeżeli chcesz się trochę wykosztować, ale sprawić mu radochę to kup coś porządnego, np. markowe buty. Tutaj masz ich od grona: http://air-max.pl Myślę, że z takiego praktycznego prezentu się ucieszy :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 16:35:50

buty w prezencie dla mężczyzny? tego jeszcze nie słyszałam - ewentualnie jeśli żona kupi to jeszcze ujdzie

#37 Dafne

Dafne

આઈએનજી

• PipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 22 październik 2013 - 14:44:31

Trochę nie w porę, bo pytanie sprzed 4 lat, ale gwiazdka tuz, tuż...

Do 200 złotych,  można kupić:

-ładne skórkowe etui na klucze, nawet jak na początku powie, że nie chce, to potem i tak inni zauważą, pochwalą, że fajne i z rozpierającą dumą będzie nosił. :)

-dobrą whiski, nawet jak nie lubi, to postawi na stół przy najbliższej okazji, albo zaniesie do kolegów i też błyśnie, a że ziołowa, to i głowa na drugi dzien nie boli... :D

-ewentualnie 20 par skarpet, tych zawsze za mało i jedna w nieznanych okolicznościach :ph34r: zawsze znika w pralce... :wacko: :D .

Jeśli kogoś stać, to można kupić Kärcher do mycia samochodu nie każdy pan ufa myjni, ja osobiście wolę sama umyć, niż patrzeć na wypiaskowany lakier... ;)

Ewentualnie zegarek, ale niekoniecznie, taki który służy do pokazywania godziny... ;) :D

Użytkownik Dafne edytował ten post 22 październik 2013 - 23:16:24

#38 ~filipio~

~filipio~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 11:47:59

A czym mąż się interesuje? Może jakaś dobra książką, ubranie, koszulki wojskowe albo karnet do spa? Wydaje się, że prezent nie ma znaczenia, ale my naprawdę zwracamy na to uwagę :)

#39 PiotrNowinka

PiotrNowinka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2013 - 20:27:02

Najlepiej jakieś porzadne maszynki Gilette takie od 50 zł. Zawsze się przydadzą.

#40 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 16:53:57

Mnie marzy się skok na bungee- http://prezentmarzen...-w-warszawie-2/ Ciakaw jestem czy kiedyś moje marzenie się spełni. Napomknąłem coś o tym mojej dziewczynie, więc mam nadzieję, że znajdę go pod choinką w tym roku ;]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych