Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~ONA~~

~~ONA~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:06:52

A Wam Panowie jaki prezencik się marzy na gwiazdkę? może nie tyle marzy co by Wam sprawił radość ;) cenowo skromnie do 200zł .POZDRAWIAM

#2 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:08:28

A Wam Panowie jaki prezencik się marzy na gwiazdkę? może nie tyle marzy co by Wam sprawił radość ;) cenowo skromnie do 200zł .POZDRAWIAM

Dobra zapalniczka, pasek, dla majsterkowicza jakieś elektronarzędzia... Powiedz coś więcej o swoim księciuniu, to może podpowiemy?
A swoją drogą to ja mam taki sam problem tylko oczywiście odnośnie kobiety... Pomozesz?

#3 ~~ONA~~

~~ONA~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:25:58

Dobra zapalniczka, pasek, dla majsterkowicza jakieś elektronarzędzia... Powiedz coś więcej o swoim księciuniu, to może podpowiemy?
A swoją drogą to ja mam taki sam problem tylko oczywiście odnośnie kobiety... Pomozesz?

A wiec mój facio lubi samochody, chłopak z temperamentem, ciągle zabiegany, poważny w towarzystwie. Cały On.
Natomiast co do dziewczyny. Myślę że prawie każdą kobietę zadowoli elegancki flakonik perfum, biżuteria skromna jakiś naszyjnik lub bransoletka śliczna gustowna, przytul ją mocno i daj słodkiego buziaka, tak robi idealny facet mniam mniam

#4 ~ktos taki~

~ktos taki~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:27:16

Ja napisze tak: dla kobiety dobrym prezentem moga byc perfumy( odradzam takie zwykle swiateczne zestawy, bynajmniej ja po kilka takich zbieram co swieta od rodziny:)) perfumy dobrej marki( sa tansze, drozsze, na pewno cos sie odfpowiedniego w odpowiedniej cenie znajdzie:)) tylko trzeba wiedziec, jaki rodzaj zapachow lubi Twoja kobietka. Inny prezent to np bielizna, czy tez nawet sa w sklepach takie jakby bony, kupujesz przykladowo taki za 150zl i Twoja kobietka na ta kwote moze zrobic sobie zakupy w danym sklepie, mysle ze to tez dobry prezent, tylko trzeba znac ulubione sklepy danej osoby.
A tak wogole to wszystko to jest indywidualna sprawa. Kazda z nas jest inna:) ma inne wymagania, potrzeby:)
Ja mialam ostatnio problem z prezentami dla rodzicow i rodzenstwa, ale dalam rade:)

#5 ~~karola~~

~~karola~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:31:50

Moim zdaniem większość kobiet ucieszy się z biżuterii, pomimo tego że ma pełną szkatułkę;))
poza tym zegarek, może jakaś fajna apaszka, bielizna:), torebka itp..

#6 ~ktos taki~

~ktos taki~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:32:06

A wiec mój facio lubi samochody, chłopak z temperamentem, ciągle zabiegany, poważny w towarzystwie. Cały On.
Natomiast co do dziewczyny. Myślę że prawie każdą kobietę zadowoli elegancki flakonik perfum, biżuteria skromna jakiś naszyjnik lub bransoletka śliczna gustowna, przytul ją mocno i daj słodkiego buziaka, tak robi idealny facet mniam mniam

dla faceta uwazam dobrym prezentem miedzy innymi moze byc koszula( nie taka do garnituru) lecz taka "luzna". Ja w zeszlym roku kupilam swojemu facetowi takie fajne, dobrej jakosci bokserki swiateczne w slodkie feniferki:) byl zadowolony:)

#7 ~ktos taki~

~ktos taki~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:36:16

Moim zdaniem większość kobiet ucieszy się z biżuterii, pomimo tego że ma pełną szkatułkę;))
poza tym zegarek, może jakaś fajna apaszka, bielizna:), torebka itp..

ja np. (pisze o sobie) nie chcialabym bizuterii,bo po prostu nie nosze takich rzeczy. Zegarek uwazam, ze dobry pomysl(choc tez nie nosze) :rolleyes:
ale slyszalam, ze zegarka na prezent sie nie kupuje(zabobony). Ale, jesli kobietka nosi bizuterie to ok, tez moze byc. Trzeba po prostu znac swojego partnera:)

#8 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:36:19

Hm, powiem Wam, że problem mam duży-perfumy-używa tylko jednych-davidoffa, i na urodziny w październiku dostała... Bielizna-jej brat handluje nią i ma bielizny pełne szuflady. Zegarek-rok temu na święta... Biżuteria-chyba troszkę oklepana, tym bardziej że była zawsze kupowana, gdy nie miałem bardziej oryginalnego pomysłu. Mam co prawda prezent na imieniny (Ewa)- czapeczkę bo dziś w szpitalu zgubiła, ale prezent główny na święta to nadal wielka niewiadoma. Natomiast jeśli chodzi o faceta uwielbiającego auta, to wydaje mi się ze idealnym prezentem byłoby wykupienie mu jazd na torze wyścigowym np rajdową Kią- wrażenia niesamowite-niezapomniane przeżycia! Pozdrawiam

#9 ~~ONA~~

~~ONA~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:40:41

dla kobiety:
świecznik niebanalny taki super wyjątkowy i zapachowe świeczki lub świeczniki, polecam również super elegancką bieliznę lub koszulę nocną 1klasy, komplet lampek do wina, może to być gadżet do samochodu np słodkaśny misiaczek, komplet pościeli gustowny oczywiście nie jakiś tam pierwszy lepszy ;) a nawet ręcznik z reniferem ha ha też super polecam Panowie a do tego pachnidełka tzn komplet kosmetyków ;)

a co dla Panów?

#10 ~ktos taki~

~ktos taki~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:53:35

Hm, powiem Wam, że problem mam duży-perfumy-używa tylko jednych-davidoffa, i na urodziny w październiku dostała... Bielizna-jej brat handluje nią i ma bielizny pełne szuflady. Zegarek-rok temu na święta... Biżuteria-chyba troszkę oklepana, tym bardziej że była zawsze kupowana, gdy nie miałem bardziej oryginalnego pomysłu. Mam co prawda prezent na imieniny (Ewa)- czapeczkę bo dziś w szpitalu zgubiła, ale prezent główny na święta to nadal wielka niewiadoma. Natomiast jeśli chodzi o faceta uwielbiającego auta, to wydaje mi się ze idealnym prezentem byłoby wykupienie mu jazd na torze wyścigowym np rajdową Kią- wrażenia niesamowite-niezapomniane przeżycia! Pozdrawiam

jesli sie maluje to moze jakis ekskluzywny kuferek z zestawem do makijażu, troche moze kosztowac...

#11 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:57:16

Dobre perfumy, szlafrok, zegarek, koncert na dvd ukochanej grupy, moze kosmetyki do auta (woski, srodki do skor,tapicerek). Duzo zalezy od budzetu i danej osoby; niektorzy wola prezenty praktyczne , inni odjechane. U mnie niestety zaskoczenia nie bedzie- chcac uniknac nieporozumien wreczylismy sobie liste zyczen...

#12 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:00:18

Tytus, jak juz siebie wysylasz na tor rajdowy, to dawaj Ewcie do SPA albo kosmetyczki. Jakis czas temu wykupilam swojej mamie caly dzien zabiegow w gabinecie kosmetycznym. Na dzien dobry szlafroczek, lampka szampana i masaze, relaxy, zabiegi :)

#13 ~SketrA~

~SketrA~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:06:34

Mężczyźni w przewadze lubią gadżety elektroniczne. Celuj w ten deseń.
A co to będzie to mniej ważne. Byle nie miał wcześniej urządzenia o podobnym działaniu.
Allegro dobre są niektóre ale trzeba się śpieszyć, żeby doszło przed wigilią. :)

#14 ~abs~

~abs~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:07:00

Męzczyznie mozna kupić na precent gwiazdkowy karnet na mecze energa czarni słupsk buhahahahahahahahahaha

#15 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:13:28

dla faceta uwazam dobrym prezentem miedzy innymi moze byc koszula( nie taka do garnituru) lecz taka "luzna". Ja w zeszlym roku kupilam swojemu facetowi takie fajne, dobrej jakosci bokserki swiateczne w slodkie feniferki:) byl zadowolony:)

Nie wiesz czasami, co by spotkało gdyby nie był zadowolony ??? :D

#16 ~~ONA~~

~~ONA~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:17:41

elektryczne narzędzia rzeczywiście świetny pomysł, ale jedyne o czym my kobiety mamy pojęcie z elektrycznych narzędzi dla faceta to maszynka do golenia :unsure:

#17 ~~ONA~~

~~ONA~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:55:27

Dzięki Panowie za pomoc. W tym roku mój mężczyzna pod choinką znajdzie kolorowe pudełko a nim mniejsze pudełko z odkurzaczem samochodowym (zawsze pożyczał od znajomego, od 24 grudnia będzie miał swoje) :) życzę Wam udanych i Wesołych Świąt i wymarzonych prezentów ;) Jeżeli Wy zdecydujecie się na prezenty dla swoich ukochanych PISZCIE :)

#18 ~sun~

~sun~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 22:02:14

Zestaw dla Pana:
koszula+krawat+skarpertki :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 23:00:55

najwiekszą radość jako facetowi sprawił mi prezent w postaci dobrej klasy kosmetyków do pielęgnacji auta,a nie skarpetki czy krawat którego i tak nie nosze,ponieważ moja dziewczyna mogła bujać sie czystym błyszczacym i pachnącym autkiem... :D :D

#20 ~Falco~

~Falco~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 23:09:45

najwiekszą radość jako facetowi sprawił mi prezent w postaci dobrej klasy kosmetyków do pielęgnacji auta,a nie skarpetki czy krawat którego i tak nie nosze,ponieważ moja dziewczyna mogła bujać sie czystym błyszczacym i pachnącym autkiem... :D :D

Zapomniałeś dodać,że w ramach tego prezentu to ONA powinna wyglancować kokpit,wyszorować tapicerkę,nabłyszczyć alusie itd.......

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych