Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poradnia Dobry Dietetyk w Lęborku. Bezpłatne spotkanie z Dietetykiem.

dieta odchudzanie dietetyk lebork zdrowie porady dietety

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Dobry Dietetyk Lębork~

~Dobry Dietetyk Lębork~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 11:44:11

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne pomiary analizy masy i składu ciała, konsultacje dietetyczne w Lęborku w Poradni Dietetycznej Dobry Dietetyk ul. Przyzamcze 12. Zainteresowanych proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 504 059 189.


ZAPRASZAM!


Zdrowie to niewątpliwie najcenniejszy skarb, który wraz z przepięknym darem życia ofiarowany jest nam zupełnie darmowo. Może właśnie dlatego tak często nie doceniamy jego znaczenia i wartości. Dla większości z nas inwestycja w zdrowie wydaje się zbyt długa, uciążliwa, obfitująca jedynie w pasmo bezustannych wyrzeczeń, i co więcej, nigdy nie dająca całkowitej pewności czy włożony czas i wysiłek kiedykolwiek się zwróci.
Kiedy jednak organizm zaczyna domagać się o należny mu szacunek, z reguły jest już za późno. Wówczas nasz heroizm i optymizm pęka jak "mydlana bańka". Znikają marzenia, plany, zaczyna się jedynie walka o zdrowie i życie, co przeradza się często nie tylko w tragedię jednostki, ale także całej rodziny.

#2 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 21:17:35

znalazłam kilka opinii o tej poradni
http://dobrydietetyk...ietetyk/opinie/Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, odchudzanie, dietetyk, lebork zdrowie porady dietety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych