Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 21:21:17

o tam oj tam kto nie pije niech pierwszy rzuci kamien

#2 ~Ministrant~

~Ministrant~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 21:45:13

I dobrze, to nie grzech....

#3 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 21:47:02

a w Polsce nic się nie robi aby ludziom uzależnionym pomóc...tylko pisze się w gazecie jak sensację i rozmowy o tym tez jak sensacja.....a ludzi uzależnionych nie tylko od alkoholu jest coraz więcej. Zycie w Polsce( inne kraje mnie nie obchodzą) nie jest dobre dla zdrowia....nic u nas nie jest dla dobra społeczeństwa.....Biedna jest Polska bardzo biedna.....

#4 ~kil~

~kil~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 22:11:10

tam przeklinanie na bytowszczyznie nie jest przestepstwem to i chyba wypicie tez. pozdro cudaki

#5 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 22:45:52

Ksiądz też człowiek.

#6 ~mr v~

~mr v~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 22:52:27

No akurat teraz to Ameryki nie odkryli, ten ksiądz od kiedy sięgam pamięcią miał i ma problemy z procentami;) heheh

#7 ~nastolatka~

~nastolatka~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 23:32:13

no naprawde wielka sensacja, ksiadz to tez czlowiek, tez ma rozne problemy a czasami nawet wieksze niz my, On potrzebuje Waszej pomocy parafianie On nie potrzebuje krytyki tylko pomocy chocby Naszej modlitwy za tego ks przynajmniej jedno Ojcze Nasz jedno westchniecie do Boga,

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 00:29:19

no naprawde wielka sensacja, ksiadz to tez czlowiek, tez ma rozne problemy a czasami nawet wieksze niz my, On potrzebuje Waszej pomocy parafianie On nie potrzebuje krytyki tylko pomocy chocby Naszej modlitwy za tego ks przynajmniej jedno Ojcze Nasz jedno westchniecie do Boga,

Tak jest, potrzebuje Waszej pomocy, takze mordy w kubel i dawac na tace. Wóda kosztuje !!!
To tylko człowiek.

#9 ~draszer~

~draszer~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 05:48:20

Ludzie kochane,ksiądz nie wielbład,też czasami musi się napić.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 05:51:06

Tak jest, potrzebuje Waszej pomocy, takze mordy w kubel i dawac na tace. Wóda kosztuje !!!
To tylko człowiek.

Trzeba zrozumieć co w dzisiejszych czasach przeżywa ksiądz. Kończąc studia ma głowę pełną szczytnych ideałów i jest pełen entuzjazmu. Chce działać dla dobra ludzi. Niestety, tu spada na twardy grunt pełen ludzi obojętnych i drwiących z jego poczynań. Czasem brakuje mu sił i odwagi by po raz kolejny próbować poruszyć ludzi.A znając dzisiejsze dzieci i młodzież, mógł się załamać po kolejnej lekcji religii lub słuchając spowiedzi parafian, którzy zaraz po''odklepaniu'' zadanej pokuty nadal robią to co przed spowiedzią czyli; kradną/nazywając to kombinowaniem/, zdradzają /żony ich nie rozumieją/, piją /bo brak pracy lub nie chcą pracować''za grosze''itp..itd.. ;)

#11 ~deny~

~deny~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 07:24:57

Może chłopak Go zostawił?

#12 ~jakoś mnie to nie dziwi~

~jakoś mnie to nie dziwi~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 07:38:24

Byłam tam na mszy ze znajomymi jakieś 2miesiące temu. W szoku kiedy zobaczyłam tego księdza Wojciecha! to ten sam ksiądz, który kilka lat temu okradł Kościół w Damnie i zwiał! Jak ma problem ( a miał już kiedy był proboszczem parafii Damno to koło Pomyska jest Żukówko- niech się tam na odwyk zgłosi)Swoja drogą tylko księdzem by- z pracy Cię nikt za pijaństwo nie wywali ! W Damnie pijany na pogrzeb przyjechał i wypadł z samochodu :/

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 08:30:10

ta grafika dołączona do tekstu to tak trochę bez sensu i na siłę.

#14 ~artka~

~artka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 08:51:19

Pogrzeb w grudniu 2010 roku w Objazdzie-
ksiadz Fortunski kompletnie pijany, ledwo stal na nogach, zional alkoholem, belkotal...
Rodzina sciagala go sila z ambony, a on szarpal sie, krzyczal i zaklocal ceremonie, ktora ostatecznie poprowadzil ksiadz z innej miejscowosci. Dramat. Wyobrazcie sobie co czula wtedy rodzina, a wszystko przy otwartej trumnie...

#15 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:12:02

Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą,| lecz uczynków ich nie naśladujcie.| Mówią bowiem, ale sami nie czynią.MT
I wszystko na te temat,tez czlowiek i sam odpowie ,a z drugiej strony czy ktos pomyslal by sie za niego modlic.

#16 ~Gość II~

~Gość II~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:21:56

Zgadzam się z Tobą w zupełności, jak to w gp24 przerost formy nad treścią :(

#17 ~JB~

~JB~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:46:55

Zgadzam się z Tobą w zupełności, jak to w gp24 przerost formy nad treścią

Może mnie oświecisz, bo ja z małej wioski jestem. Gdzie tu widzisz przerost formy i jednocześnie brak treści?

#18 ~donkichotmazlancy~

~donkichotmazlancy~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:47:47

Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą,| lecz uczynków ich nie naśladujcie.| Mówią bowiem, ale sami nie czynią.MT
I wszystko na te temat,tez czlowiek i sam odpowie ,a z drugiej strony czy ktos pomyslal by sie za niego modlic.

Już "nastolatka" o tym wspominała, a teraz następna wierząca w bajki.

Jemu i wszystkim pozostałym ogłupionym przez KK modły pomogą, jak umarłemu kadzidło.

#19 ~donkichotmazlancy~

~donkichotmazlancy~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:51:35

Trzeba zrozumieć co w dzisiejszych czasach przeżywa ksiądz. Kończąc studia ma głowę pełną szczytnych ideałów i jest pełen entuzjazmu. Chce działać dla dobra ludzi. Niestety, tu spada na twardy grunt pełen ludzi obojętnych i drwiących z jego poczynań. Czasem brakuje mu sił i odwagi by po raz kolejny próbować poruszyć ludzi.A znając dzisiejsze dzieci i młodzież, mógł się załamać po kolejnej lekcji religii lub słuchając spowiedzi parafian, którzy zaraz po''odklepaniu'' zadanej pokuty nadal robią to co przed spowiedzią czyli; kradną/nazywając to kombinowaniem/, zdradzają /żony ich nie rozumieją/, piją /bo brak pracy lub nie chcą pracować''za grosze''itp..itd.. ;)

Piękne wyjaśnienie opilstwa księdza.
Piękniej by nie wyjaśnił "chłop krowie na rowie, aby nie czyniła szkody"

#20 ~Pan W~

~Pan W~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:55:27

Byłam tam na mszy ze znajomymi jakieś 2miesiące temu. W szoku kiedy zobaczyłam tego księdza Wojciecha! to ten sam ksiądz, który kilka lat temu okradł Kościół w Damnie i zwiał! Jak ma problem ( a miał już kiedy był proboszczem parafii Damno to koło Pomyska jest Żukówko- niech się tam na odwyk zgłosi)Swoja drogą tylko księdzem by- z pracy Cię nikt za pijaństwo nie wywali ! W Damnie pijany na pogrzeb przyjechał i wypadł z samochodu :/

Ciekawy jestem tylko co on Ci ukradł z tej parafii. Jego następca ten idiota to dopiero nakradł - wszystko wywiózł jeszcze narobił plotek, konfliktów. A że Wojtek pije od wiadomo już od dawna trzeba mu pomóc (ten kto ma w domu alkoholika wie co to za problem)
Osobną kwestią jest czy jest to temat na "czołówkę" - coś mi stylem fAKT-u zajechało...
W.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych