Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pompa głębinowa ZDS - kupić?

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~olaf548~

~olaf548~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 11:20:06

Jakiś czas temu kupowałem system hydroforowy przez portal swatt.pl i działa do dziś bez jakiś usterek czy innych problemów. Oni mają w ogóle duży wybór systemów pompowych do różnego zastosowania od zatapialnych, przez obiegowe, a kończąc na głębinowych do czerpania czystej wody. Uczciwe doradztwo, pomogli mi w doborze systemu pod moją instalację a nie wmawiali czegokolwiek byleby drożej sprzedać.  

#22 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:33:08

Wysokiej klasy pompy sprzedaje firma Dambat. Oferowane przez nich pompy głębinowe zbudowane są z wysokiej jakości komponentów. Ich urządzenia zapewnią bezawaryjną pracę przez naprawdę długi czas. Jestem zadowolona z jakości i ceny.

#23 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 05:50:54

W wysokiej klasy pompę można zaopatrzyć się u Valvepol. Rzetelny i godny zaufania partner handlowy. Ogromne doświadczenie i fachowe doradztwo zasługują na uznanie. Dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny.

#24 ~Luka~

~Luka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 20:26:25

Szeroki wybór urządzeń zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków oferuje firma Ana-Szczecin. To autoryzowany dystrybutor  artykułów wiodących producentów. Oferują pompy głębinowe i hydroforowe, pompy zatapialne do cieczy brudnej, pompy ręczne do wody czy oleju napędowego oraz wiele innych specjalistycznych produktów.

#25 ~lotos~

~lotos~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 20:22:36

Do swoich pomp korpusy zamawiam ze sprawdzonej firmy Dulawa. Polecam innym przedsiębiorcom sprawdzoną i rzetelną firmę. Rzetelni i kompetentni.

#26 ~Ler~

~Ler~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 19:07:43

Dobrej jakości pompę zakupiłem w firmie Fluidcontrol. Oferowane przez nich pompy są bardzo ciche. Działają terminowo i fachowo. Służą doradztwem i są uprzejmi w kontakcie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych