Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc w odzyskaniu odszkodowania EuCO !

117 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:17:23

Oczywiście, że jak każdy wolałabym, zeby takich firm jak votum nie było ale skoro ubezpieczalnie nie chcą wypłacać należnych nam pieniędzy to jak najbardziej warto do nich się zgłosić. Mi pomogli a myślę, że osób takich jak ja jest dużo dużo więcej. Wypadki chodzą po ludziach i po to się ubezpieczamy...a potem musimy walczyc

#62 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 09:58:15

Polecam firmę Ekspert,  zarazem podzielam zdanie "Mormelio". Adres strony firmy odszkodowawczej ze Słupska odszkodowania-ekspert.pl

#63 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 10:30:35

Mi w odzyskaniu odszkodowania pomagali ludzie z firmy Votum - pełen profesjonalizm i klarownosći w tym co robią. Wiedziałem o wszystkim i starałem się pytać jak najwięcej. Osobiście polecam.

#64 ~Kryska~

~Kryska~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 09:45:19

wlasnie rozpoznaję rynek takich firm, szczerze mówiąc Votum jest jedną z tych o których myślę poważniej. myśle ze działają oni bardzo dobrze!

#65 ~Czumma~

~Czumma~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 22:11:51

nie wiem, ale z tego co czytam to nie wyglądają najgorzej...no i chyba maja całkiem niezłą skuteczność!

#66 abazark

abazark

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2016 - 08:21:17

Może skorzystaj z jakiejś firmy która pomaga w dochodzeniu odszkodowania? Ja bym tak zrobił na Twoim miejscu, oni wiedzą co zrobić :) 

#67 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 12:24:44

Osobiście polecam firme Votum sa z własnego doświadczenia. Miałam wypadek samochodowy i ubezpieczyciel na początku nie chciał wypłacić nic. Później jak juz votum zajmowali sie moją sprawą chcieli mi dac jakieś ochłapy ale sie nei zgodziłam. Skończyło sie na tym że w końcu dostałam tyle ile mi się należało według stawki ubezpieczenia. Płace przecież ubezpieczenie to powinnam dostawać tyle ile mam na umowie.

#68 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 11:59:28

Jeśli chodzi o firmy odszkodowawcze to często złe prowadzenie sprawy jest spowodowane brakiem kompetencji agenta, który spisuje z nami umowę.
Ja i moi bliscy korzystamy z usług Pana Grzegorza z firmy DRB, który zawsze błyskawicznie załatwiał dla nas odszkodowanie i przede wszystkim na bieżąco informował nas o przebiegu sprawy.
Mogę polecić go z czystym sumieniem bo na prawdę jesteśmy zadowoleni z uzyskanych kwot, które były kilkakrotnie wyższe niż te, które proponowało nam Towarzystwo Ubezpieczeniowe.
Wcześniej zdarzało się nam korzystać z Euco i musieliśmy rozwiązywać umowę i przenieś sprawę bo nie było żadnego kontaktu z agentem a sprawa ciągnęła się miesiącami i nie było postępów.
Jakby ktoś chciał kontakt do tego Pana to podaję poniżej:
792 351 435

#69 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 00:01:31

Ja polecam firmę odkupy.pl

#70 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 18:30:57

Osobiście korzystałam z usług firmy odkupy.pl.Po wypadku miałam duży problem z uzyskaniem odszkodowania , chcieli mi dać jakies ochłapy.W końcu zgłosiłam się do odkupy i sprawa poszła gładko

#71 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:05:43

Nie jestem pewien czy to indywidualne podejście zależy od tego czy firma jest duża czy mała. To zależy od osoby która zajmie się naszą sprawą. Ja korzystałam z votum i uważam, że poświęcono mi naprawdę dużo czasu. Trafiłam na osobę, której nie było obojętne moje cierpienie. Według mnie tylko takie osoby powinny pracować w tej branży bo niestety jest sporo hien

#72 ~halina~

~halina~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 10:00:24

Ja miałem bardzo duży problem z uzyskaniem odszkodowania do firmy i nie miałem czasu na zabawę z nimi. A póżniej jakieś marne odszkodowanie. Zgłosiłem się o pomoc do firmy odkupyi bardzo mi pomogli. Po zakończeniu sprawy byłem bardzo usatysfakcjonowany

#73 ~romi~

~romi~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 22:36:11

EuCO może odzyskać znacznie wyższe odszkodowania. Dzięki temu mają tak wielu klientów. 

#74 ~Igga~

~Igga~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 08:27:56

ach to pewnie wszystko i tak zależy na jaką firmę się trafi, kto akurat będzie "pod ręką". W każdym razie mi pomagało Votum, fajnei działali, no i uzyskałam odszkodowanie, nawet większe :)

#75 ~Biberka~

~Biberka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 07:48:24

Votum to wrocławska firma nie? a działają tylko na terenie dolnegośląska? kurcze potrzebuję sprawdzonej firmy, dobrej. naczytałam sie tyle o Votum że chciałabym żeby to ona była..ale problemem może być odległość bo nie jestem z Wrocławia

#76 ~gloria~

~gloria~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 17:55:50

Lepiej zadzwoń do EuCO. Działają na terenie całego kraju. Mają własną kancelarię prawną i są na rynku od ponad 10 lat.

#77 ~Tamara_27~

~Tamara_27~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:40:27

Warto skontaktować się z firmą która specjalizuje się w pozyskiwaniu większego odszkodowania. Korzystałam z usług odkupy.pl i byłam pozytywnie zaskoczona. 

#78 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:28:05

Votum to wrocławska firma nie? a działają tylko na terenie dolnegośląska? kurcze potrzebuję sprawdzonej firmy, dobrej. naczytałam sie tyle o Votum że chciałabym żeby to ona była..ale problemem może być odległość bo nie jestem z Wrocławia

Votum działa w całej polsce więc nie ma problemu. Warto z nich skorzystać pomogli mojemu szwagrowi!

#79 ~K. Wojdyło~

~K. Wojdyło~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 13:29:35

O każdej firmie można powiedzieć coś dobrego, lub złego. Niektórzy wolą współpracę tylko z prawnikiem. Nie przeczę, że może ona przynieść efekty, ale prawnik nigdy nie da na to gwarancji, a firma tak. Zwłaszcza dobra firma. Ja podobnie jak Pan Roman Chomik (wypowiadał się wyżej), korzystałam z usług wrocławskiej Auxilii i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z wysokości odszkodowania i efektów pracy ( dobrzy prawnicy, którzy wszystko szybko i sprawnie załatwiają w sądzie itp.) Przecież na efektach nam najbardziej zależy - żeby ktoś profesjonalnie działał w naszym imieniu, tak żeby samemu nie musieć niczego załatwiać, bo i co my zwykli nie znający się zbytnio na prawie ludzie moglibyśmy osiągnąć w walce z towarzystwami ubezpieczeniowymi - niewiele. Dlatego potrzeba kogoś kto się zna i takie jest moje zdanie. Pozdrawiam. K. Wojdyło

#80 ~Simmi~

~Simmi~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 22:36:44

no wiadomo że ile osób tyle opinii. ja nie moge nic zarzucić Votum - sprawa poprowadzona od a do Z. profesjonalnie i rzeczowo. wiedziałam o każdym ich ruchu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych