Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc w odzyskaniu odszkodowania EuCO !

114 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 19:38:32

Nie jesteście w sstanie zaproponować nawet 50% tego co euco jeśli chodzi o realną pomoc...

#42 ~placek~

~placek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 15:22:16

Moim zdaniem lepiej iść do dużej firmy, jak votum chociażby - mają środki, żeby walczyć z dużymi ubezpieczalniami. Taka prawda. 

#43 ~bunia~

~bunia~
  • Goście

Napisano 17 maj 2015 - 19:50:19

Raz korzystałam z pomocy EuCO i jeśli znowu coś mi się wydarzy to na pewno się do nich zwrócę.

#44 ~Jul~

~Jul~
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 21:12:14

Moim zdaniem lepiej iść do dużej firmy, jak votum chociażby - mają środki, żeby walczyć z dużymi ubezpieczalniami. Taka prawda. 

Votum i Euco to przecież dwie największe.

#45 ~placek~

~placek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 12:52:40

Tak tak, pisałem w odniesieni do innych firm. Btw. votum też ma spore, głośne wygrane na koncie.

#46 ~OnlyAsk~

~OnlyAsk~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 20:16:31

Tak tak, pisałem w odniesieni do innych firm. Btw. votum też ma spore, głośne wygrane na koncie.

Szukając opinii o Votum znalazłem coś  takiego: Hieny z Votum znów łowią w szpitalu

odszkodowania.info.pl/?p=2401

O co chodzi?

#47 ~Pawcio~

~Pawcio~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 14:52:25

Szukając opinii o Votum znalazłem coś  takiego: Hieny z Votum znów łowią w szpitalu

odszkodowania.info.pl/?p=2401

O co chodzi?

W mojej ocenie takie duże firmy jak Euco czy Votum idą na ilość a nie na jakość. w przypadku mniejszych kancelarii muszą się one dużo bardziej postarać żeby klient był zadowolony więc podchodzą do sprawy bardzo rzetelnie. Ja właśnie wybrałem taką mniejszą kancelarię - Guarda z Warszawy, bo czytałem o niej niezłe opinie na forach. Szybko zajęli się moją sprawą i w ok 2mc wywalczyli dla mnie odszkodowanie. Polecam.

#48 ~mister~

~mister~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 15:10:02

No niekoniecznie - na pewno takie votum ma większą siłę przebicia niż mmała kancelaria. A po za tym - dlaczego mieliby iśc na ilość - chyba żadna porządna firma nie ma interesu w obniżaniu jakości.

#49 ~Absolutnie~

~Absolutnie~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 10:32:37

Po za tym za nimi przemawia doświadczenie wieloletnie. Ja jednak zaufałabym dużej, sprawdzonej firmie.

#50 ~Paweł EuCO~

~Paweł EuCO~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 10:50:04

Po pierwsze EuCO jako jedyne widnieje na giełdzie papierów wartościowych, co o czymś świadczy. Po drugie sprawy prowadzone przez Votum i inne tego typu kancelarie niejednokrotnie "poprawialiśmy" i to z dużym skutkiem. Po trzecie, zadna tego typu firma nie ma pod sobą takiej ilości prawników, lekarzy, rzeczoznawców itd...

#51 ~Ibsz~

~Ibsz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 15:31:52

Panie Pawle...Votum również widnieje na giełdzie:gpw.pl/karta_spolki/PLVOTUM00016

więc troche Pan jest niedoinformowany...

#52 ~koral~

~koral~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 20:47:12

EuCO to bardzo dobra i pomocna firma. Mi pomogli odzyskać odszkodowanie.

#53 ~nunu~

~nunu~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 20:14:13

Votum i Euco to przecież dwie największe.

dokładnie, dwie największe a słyszałam ze Votum jest całkiem skuteczne i uczciwie działa...także w razie czego to do nich się zgłaszać

#54 ~LądekZdrój~

~LądekZdrój~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 16:05:33

No i mają sukcesy na koncie. A wiadomo, z ubezpieczalnią i ich sztabem prawników tylko taką samą bronią można wygrać.

#55 ~samba~

~samba~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2015 - 16:26:08

u Votum tak jest? no no to jest dobre! przynajmniej wiadomo że oddaje się sprawę w dobre ręce! 

#56 Zetyrus

Zetyrus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 07:52:02

Lepiej to pozostawić dla fachowców są firmy co się zajmują odszkodowaniami za wypadek i można do nich uderzyć oni załatwią sprawę z odszkodowaniem w sposób fachowy, wszystko przebiegnie szybko i nie będzie się ciągnęło miesiącami.

#57 OdszkodowaniaPCO

OdszkodowaniaPCO

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 10:31:36

Zapraszam w razie problemów do Polskiego Centrum Odszkodowań. Własna kancelaria prawna, ale firma nie jest wielką korporacją więc bardzo dba o klienta i reputację. Nie ma podejścia biurokratycznego.

biuro@pco.info.pl

#58 ~kolofon~

~kolofon~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 21:17:30

Zapraszam w razie problemów do Polskiego Centrum Odszkodowań. Własna kancelaria prawna, ale firma nie jest wielką korporacją więc bardzo dba o klienta i reputację. Nie ma podejścia biurokratycznego.

biuro@pco.info.pl

Doprawdy żenujące, żeby podpinać się pod nazwę większej i lepiej znanej firmy. To jak adidas i "abibas".

#59 Mormelio

Mormelio

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 14:45:18

Też długo zastanawiałem się, z czyjej pomocy skorzystać i ostatecznie kierując się dobrymi wieloma dobrymi opiniami w internecie, wybrałem Advoco.pl Miałem podobne obawy, że najwięksi gracze na rynku nie będą mieli indywidualnego podejścia do mojej sprawy, stąd taka decyzja

#60 Mormelio

Mormelio

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 14:48:27

Mam wrażenie, że największe firmy mają wprawdzie część osób zadowolonych, ale jednak bardzo często można spotykać opinie osób, które twierdzą, że nie udzielono im wystarczającej pomocy. Z kolei mniejsze np. takie jak Advoco.pl mają zazwyczaj praktycznie same pozytywne opinie, ponieważ mają bardziej indywidualne podejście. Może po prostu idą na jakość a nie na ilość… Niech każdy sam zadecyduje komu bardziej ufa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych