Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc w odzyskaniu odszkodowania EuCO !

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 16:07:29

- Jadąc jako pasażer (nawet ze sprawcą wypadku) przysługuje Ci odszkodowanie z polisy OC samochodu sprawcy! Winowajca nie ponosi żadnych kosztów. Prawdziwe zdarzenie: Podróżowało autem 5 osób, kierowca + 4 pasażerów. Kierowca z niewyjaśnionych przyczyn uderza w latarnie. Policja kara mandatem kierowcę jako sprawcę wypadku. Pasażerownie udali się do lekarza 1 kontaktu, zrobili prześwietlenia. Nie stwierdzono żadnych urazów. Zgłosili się do EuCO. Nasza firma wywalczyła każdemu z nich odszkodowanie z tytułu zadoścuczenienia za sam fakt wypadku pomimo braku urazów.

- Twój bliski, znajomy miał wypadek śmiertelny lub odniósł obrażenia i uzyskał odszkodowanie tylko z ZUS-u? NALEŻY MU SIĘ ODSZKODOWANIE TAKŻE Z POLISY OC SPRAWCY WYPADKU (dotyczy wypadku komunikacyjnego). Jesteśmy w stanie zając się sprawami 15 lat wstecz, nawet z 1997 roku !

- Dziecko, które było sprawcą wypadku (potrącenie), a nie przekroczyło 13-go roku życia może dochodzić odszkodowania za swoją szkodę, pomimo tego, że był jej sprawcą.
Zgodnie z art. 426 kc „małoletni, który nie ukończył lat trzynastu, nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzoną szkodę”

- Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Tobie niskie odszkodowanie? zwróć się do mnie. Pomogę Ci się odwołać i uzyskać więcej bez żadnego obciążenia finansowego!

To zaledwie mały odsetek sytuacji, za które należy Ci się odszkodowanie.
Wystarczy napisac, zadzwonic.

( .................................................... )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 22 sierpień 2013 - 22:05:57
Autoreklama

#2 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 14:11:37

A co w przypadku, gdy wypadek miał miejsce w pracy? Zakończyło się amputacją nogi? Czy w tej sytuacji też można o coś walczyć?

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 11:01:17

a co z odszkodowaniem od sprawcy pobicia,który został ujęty?

#4 ~bianka~

~bianka~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 11:29:38

Moja siostra raz korzystała z pomocy EUCO i nawet nieźle na tym wyszła.

#5 ~An32~

~An32~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 20:08:29

A co w przypadku, gdy wypadek miał miejsce w pracy? Zakończyło się amputacją nogi? Czy w tej sytuacji też można o coś walczyć?

Naturalnie, że można, jeżeli wypadek miał miejsce w pracy. Odszkodowanie jak najbardziej wtedy przysługuje.

#6 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 13:24:03

.............................................................................................................
.................................................................
.................................................
.........................

Zapraszam do Działu Reklamy GP 24.

#7 ~Agata6554~

~Agata6554~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 20:50:51

Naprawdę zastanówcie się zanim zdecydujecie się na tą firmę.. Szkoda słów... Byłam poszkodowaną zdecydowałam się na tą firmę i zostałam poszkodowana jeszcze bardziej..

#8 ~Annn~

~Annn~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 12:16:25

Ubieganie się o odszkodowania należy do trudnych zadań, wymagającym cierpliwości, czasu i co najważniejsze wytrwałości. Posiadając znikomą wiedzę na ten temat, możemy bardziej sobie zaszkodzić niż pomóc. Polecam skorzystanie z usług kancelarii prawnych oferujących pomoc w takich przypadkach. Osobiście korzystam z usług kancelarii Teodorowski&Wojtaszak z Krakowa, która mogę Państwu polecić.

#9 ~mirek123~

~mirek123~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 20:39:49

Czy ktoś z użytkowników tego forum korzystał w ostatnim czasie z usług tego Europejskiego Centrum Odszkodowań? Chciałbym skorzystać z ich usług i nie wiem czy warto.

#10 ~kiki~

~kiki~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 08:18:17

Czy ktoś z użytkowników tego forum korzystał w ostatnim czasie z usług tego Europejskiego Centrum Odszkodowań? Chciałbym skorzystać z ich usług i nie wiem czy warto.

teraz korzystam, i sa baaaaardzo wolni w działaniach niestety....trwa to juz prawie 6 miesiecy a maja wlasnie pol roku na zalatwienie kasy.....zobaczymy

#11 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 22:36:11

Ja korzystałam w zeszłym roku. Wierz mi, że warto. Sprawa trwała ok.8 mies. Ubezpieczyciel się odwoływał, ale i tak dostałam pieniędze.

#12 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 07:51:13

Ja korzystałam w zeszłym roku. Wierz mi, że warto. Sprawa trwała ok.8 mies. Ubezpieczyciel się odwoływał, ale i tak dostałam pieniędze.

ja slyszalam ze maja na to 6 mcvy??

#13 ~kk87~

~kk87~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 19:21:53

ja slyszalam ze maja na to 6 mcvy??

Jak mogą mieć 6 mies skoro to od sądu zależy jak długo będzie się sprawa toczyła. Poza tym jeśli ubezpieczyciel się odwoła to znowu czas się przedłuża.

#14 ~gościu55~

~gościu55~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 22:07:47

A jak to jest z tym, że EuCO odkupuje niby odszkodowania? Że jak ma się szkodę częściową to proponują, że ją odkupią. Na czym to polega? Czy ktoś sprzedał im taką szkodę? Jak to się cenowo przedstawia?

#15 ~siwy9~

~siwy9~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 22:21:10

A może ubezpieczyciel wniósł apelacje i dlatego tak długo czekasz???

#16 ~ooo~

~ooo~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 21:48:54

oszusci i naciagacze czekam na kase od grudnia a teraz powiedziell ze te marne grosze co udalo sie wydobyc od ubezpieczalni przeleja ostatniego dnia do jakiego maja czas SKANDAL NIGDY WIECEJ EUCO!!!!

Założe się, że nigdy nie korzystałeś z ich usług, albo nie dopełniłeś formalności, a teraz pawiana strugasz.

#17 ~sergiusz~

~sergiusz~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 22:18:28

euco to jawne oszustwo kase wyplacaja ostatniego dnia i ostatnim przelewem tak zeby doszlo jak najpozniej.....nikomu nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!nie wierzcie ze na zalatwienie sprawy maja 6 mcy bo to gowno prawda NIE POLECAM OSZUSTOW!!!

A ciekawe skąd ty takie rzeczy wiesz? Może pracujesz u kunkurencji i twoim zadaniem jest robienie czarnego PR? Jak można określić z góry, że sprawa będzie trwała 6 mies? Punij się w głowę. To sędzia ustala rozprway, a jak będzie złożona apelacja to wszytsko się przedłuża. Kase wypłacają w terminie - wiem, bo korzystałem z ich usług. 

#18 ~sergiusz~

~sergiusz~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 22:50:07

Nie będę z tobą dyskutował, bo nie chce się zniżać do twojego poziomu. Nie rozumiesz najprostszych spraw.

#19 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 22:51:10

Rzeczywiście pisze jak podstwiony, bo większych bzdur nie słyszałam.

#20 ~cezary~

~cezary~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 13:14:24

chyba korzystales z miejskiego kibla.......kazdy doradca euco zeby zwedzic klienta plecie bzdury ze max 6 miesiecy maja na załawtienie sprawy wiem bo tam niestety korzystalem i wiem jakie stosuja techniki wiec jak nie wiesz co i jak to sie nie odzywaj i nie bron OSZUSTOW!

Hahaha opłacony osioł z konkurencji ciśnie wam kit a wy łykacie jak młode pelikany :) Tak na chłopski rozum gdyby euco czy votum nadal stosowały takie praktyki to już z 30 razy by je zamknęli... włączcie myślenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych