Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc psychologa i seksuologa

psycholog terapia

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 22:08:54

Jeśli w Trójmieście to polecam dr Piotra Sowińskiego. Bardzo dobry psycholog, u którego na wizytach czułem się bardzo dobrze. Sam Pan dokrot pomógł mi bardzo w ciężkiej depresji i uważam, że jest na prawdę dobrym specjalistą.

Też byłam u pana dr Piotra Sowińskiego i nie mogę powiedzieć o nim ani jednego złego słowa. Zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją fachowością i podejściem do pacjenta.

#22 ~konfucja~

~konfucja~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2016 - 23:50:50

Dr Sowiński to jeden z tych lekarzy którzy mają naprawdę dobrą opinię wśród pacjentów. Chodziłam do niego wiele tygodni więc też mogę potwierdzić.

#23 aberas

aberas

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 19:48:03

Dr Sowiński to jeden z tych lekarzy którzy mają naprawdę dobrą opinię wśród pacjentów. Chodziłam do niego wiele tygodni więc też mogę potwierdzić.

Tutaj moge się zgodzić w 100%. Równiez uważam, że jest to jeden z najlepszych obecnie specjalistów w dziedzinie psychologii i psychoterapii. Jego pomoć dla mojej osoby byla wręcz nieoceniona

#24 ~Gruras~

~Gruras~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 14:00:14

Również mogę to potwierdzić. Bardzo pomógł mojej córce w okresie dojrzewania i problemach z bulimią. Jest na prawdę świetnym lekarzem!

#25 ~mertel~

~mertel~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 22:56:00

Jeśli chodzi o na prawdę dobrego psychologa to faktycznie dr Sowiński jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym w Gdyni i okolicach. Również gorąco go polecam :)

#26 ~mini8646~

~mini8646~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 09:34:14

Jakiś czas temu wyjeżdżałam do pracy na Wyspy i początkowo było okej ale z czasem stres w pracy zaczął mnie przerastać. Mam dość odpowiedzialne stanowisko i nie sądziłam, że aż tak ciężko będzie mi sobie z tymi obciążeniami poradzić. Zaczęłam od miesiąca współpracę z psychologiem i już widzę pierwsze efekty. Psychologa znalazłam online na stronie poradni e-poradnia.com. Dla mnie to najwygodniejsza opcja. Na dojazdy gdzieś do gabinetu nie miałabym czasu to raz, a dwa, trudno byłoby mi w ogóle polskiego psychologa w mojej okolicy znaleźć.  

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 13:00:45

Proponuję ryszara fasole z domu swetru . On wie wszystko

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 10:41:31

Dobrze by było, by służbę zdrowia na terenie powiatu lęborskiego przetrzepała Najwyższa Izba Kontroli, sama pracuję jako pielęgniarka w lęborskim szpitalu. Po co kontrola? Na teren Lęborka jakiegoś sekciarskiego syfa przyniosła położna Katarzyna Dąbrowska-Misiorek, ludzie się nieraz dfziwnie zachowują. Misiorkowa  mieszka w Łebie, części mieszkańców tego miasta od tego Księstwa Łebskiego odwala palma, a sama położna Misiorkowa, no cóż jest żoną szurniętego kleptomana, bosmana Misiorka, informacje są od bosmana, który nagrał te jego kradzieże, Kradł w sposób zboczony i wycierał się np.ręcznikami innych bosmanów, jeszcze miał wystawione w oknach jak mnie poinformowała jego parafia pogańskie figurki: dziwny skrępowany konik, w zemście gmina Wicko postawiła większego konika przy wjeździe do Nowęcina, od strony Łeby tuż za mostem na kanale, po prawej stronie. A oprócz tego miał latarnię morską, ale to mało istotne, ważniejsze, że całe lata trzymał w oknie krasnala i co ciekawe figurkę gryzonia, co kurczę Misiorki udawali myszy, które zjadły króla Popiela. KARYGODNE JEDNYM SŁOWEM!!!!! 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 12:18:19

Jako były radny z Łeby, pamiętam tego Misiorka, był też w radzie miasta, już wtedy wydal mi się dziwny, taki dziwnie pyskaty, ale tego o kleptomanii to nie miałem zielonego pojęcia. Dobrze wiedzieć. Proszę, proszę,jaki to gagatek, on jest chyba naprawdę bardzo chory, kraść by cudzymi ręcznikami się wycierać. To zboczone, może on chciał czymś zarażać, jakąś chorobą, obrzydliwe. Może to od niego się zaczęła ta zaraza kleptomanii w Łebie. Niewykluczone, dziwny osobnik, dziwny przypadek. Ciekawe, czy okradani bosmani spuścili mu manto za takie wyczyny? On powinien się zgłosić do lekarza!!!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 12:46:39

Ja jestem z |Nowęcina, coś sobie przypominam, to chyba ta sprzątaczka Iwona, co pracuje w porcie rozpaplała, i bardzo dobrze, kleptoman stuknięty!!! Coś se przypominam, mówił mi chyba o tym mój znajomy tyż Kaszeba, Krzychu Formela był kapitanem w porcie w Łebie, a może to ten Misiorek go wrobił w te dziwne połowy. Wojtas Drywa, co robi tyż w porcie, tyż stori kaszeba, powinien temu Misiorkowi pizdnąć za te zboczone kradzieże!!! TĘPIC MISIORKA!!! ZGŁOŚ DO PSYCHIATRY MISIOREK TY CZUBKU!!!

#31 ~kocio~

~kocio~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 14:36:30

Ja jestem z |Nowęcina, coś sobie przypominam, to chyba ta sprzątaczka Iwona, co pracuje w porcie rozpaplała, i bardzo dobrze, kleptoman stuknięty!!! Coś se przypominam, mówił mi chyba o tym mój znajomy tyż Kaszeba, Krzychu Formela był kapitanem w porcie w Łebie, a może to ten Misiorek go wrobił w te dziwne połowy. Wojtas Drywa, co robi tyż w porcie, tyż stori kaszeba, powinien temu Misiorkowi pizdnąć za te zboczone kradzieże!!! TĘPIC MISIORKA!!! ZGŁOŚ DO PSYCHIATRY MISIOREK TY CZUBKU!!!

A to świnia zboczona jedna . Noo

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:43:30

Polecam sprawdzony gabinet wroclaw-psychoterapia.com.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych