Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc psychologa i seksuologa

psycholog terapia

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 10:54:13

Witam serdecznie.
Czy ktoś może zna dobrego seksuologa w Lęborku? Chodzi mi o pomoc w leczeniu wybujałej wyobraźni erotycznej i chorobliwej zazdrości. Znalazłem w necie adres i stronę pani Wioletty Wiczkowskiej-Etmańskiej. Czy ktoś może zna tę panią, czy był jej pacjentem. A może znacie kogoś innego.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

#2 ~funek~

~funek~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 20:38:06

Witam serdecznie.
Czy ktoś może zna dobrego seksuologa w Lęborku? Chodzi mi o pomoc w leczeniu wybujałej wyobraźni erotycznej i chorobliwej zazdrości. Znalazłem w necie adres i stronę pani Wioletty Wiczkowskiej-Etmańskiej. Czy ktoś może zna tę panią, czy był jej pacjentem. A może znacie kogoś innego.

Biedroń w swoim biurze poselskim miał porad sexuologicznych udzielać. Czytałem o tym kiedyś w GP24. Biuro poselskie Lębork, ul. Harcerzy 11

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 09:17:02

Biedroń w swoim biurze poselskim miał porad sexuologicznych udzielać. Czytałem o tym kiedyś w GP24. Biuro poselskie Lębork, ul. Harcerzy 11

Spodziewałem się normalnych porad, a nie szczeniackich głupot. Jeśli gościu rajcuje cie Biedroń to sam mu się nadstaw.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 09:41:54

Spodziewałem się normalnych porad, a nie szczeniackich głupot. Jeśli gościu rajcuje cie Biedroń to sam mu się nadstaw.

Lębork jest mały, specjalistów jest niewielu a w wielu dziedzinach nie ma ich wcale. Trzeba jechać dalej, do Trójmiasta choćby. Ciekawe czy w ogóle jest choć jeden seksuolog w Lęborku.

#5 ~fonek~

~fonek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:49:31

Ale to była normalna porada...

O poradach Biedronia pisał nawet gp24.pl http://www.gp24.pl/a...EBORK/883910157

Lęborskie biuro poselskie Biedronia powstało w udostępnionym przez działacza Ruchu Palikota pomieszczeniu przy ulicy Harcerzy 11a w Lęborku. W tym miejscu podobnie jak w innych biurach mają być organizowane porady prawne, psychologiczne i seksuologiczne.

Inna sprawa czy porady są faktycznie realizowane czy była to tylko kaczka dla dziennikarzy

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 16:17:45

Ale to była normalna porada...

O poradach Biedronia pisał nawet gp24.pl http://www.gp24.pl/a...EBORK/883910157

Inna sprawa czy porady są faktycznie realizowane czy była to tylko kaczka dla dziennikarzy

Lepiej daj sobie spokój. Doskonale wiem co miałeś na myśli.

#7 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 11:47:01

Jeśli już pytamy o specjalistów. Znacie może jakiś dobrych psychologów/psychiatrów w Lęborku? Katolickich najlepiej. A jak nie to jakiś takich nie antyreligijnych (wbrew pozorom to dla mnie ważne). Liczę na inteligentne odpowiedzi, a nie szczeniackie wygłupy. Z góry dzięki!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 20:31:53

Witam serdecznie.

#9 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 20:42:24

Witam serdecznie.
Czy ktoś może zna dobrego seksuologa w Lęborku? Chodzi mi o pomoc w leczeniu wybujałej wyobraźni erotycznej i chorobliwej zazdrości. Znalazłem w necie adres i stronę pani Wioletty Wiczkowskiej-Etmańskiej. Czy ktoś może zna tę panią, czy był jej pacjentem. A może znacie kogoś innego.Witam powiem Panu szczerze

witam.Powiem szczerze jestem pelna podziwu dla apana postawy,jednak z takimi sprawami pojechalabym do Gdanska lub Gdyni.Lebork jest maly,temat jak sam Pan widzi dla ludzi smieszny(zacofanie) ktos gdzies Pana przyczaji jak stoi Pan w kolejce do lekarza a potem gotowi paluchami wytykacPana I cala rodzine.wiem to z autopsji:mialam wypadek nie moglam sie po nim pozbierac potrzebna byla pomoc psychiatry gdy ludzie zauwazyli ze chodze na wizyty zaczely sie dziwne spojrzenia,szeptania jedna do drugiej. Bylo mi bardzo przykro bo nikomu nie zycze takiej sytuacji.zycze powodzenia trzymam kciuki

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 06:11:31

witam.Powiem szczerze jestem pelna podziwu dla apana postawy,jednak z takimi sprawami pojechalabym do Gdanska lub Gdyni.Lebork jest maly,temat jak sam Pan widzi dla ludzi smieszny(zacofanie) ktos gdzies Pana przyczaji jak stoi Pan w kolejce do lekarza a potem gotowi paluchami wytykacPana I cala rodzine.wiem to z autopsji:mialam wypadek nie moglam sie po nim pozbierac potrzebna byla pomoc psychiatry gdy ludzie zauwazyli ze chodze na wizyty zaczely sie dziwne spojrzenia,szeptania jedna do drugiej. Bylo mi bardzo przykro bo nikomu nie zycze takiej sytuacji.zycze powodzenia trzymam kciuki

To prawda ludzie jak słyszą psychiatra to odrazu jakieś dziwne szepty , uśmieszki. Nie ma co się śmiac bo nie wiadomo co kogo czeka , lub kogoś z bliskich .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 13:28:05

Taka zapyziała gmina.

#12 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 13:59:36

Do Pana Adama i do wszystkich, który pytają czy w Lęborku jest seksuolog - tak, jest pani Wioletta Wiczkowska-Etmańska, o którą pan Adam pytał. Jestem jej pacjentem i bardzo ją chwalę jako psychologa. Nie wiem, jak sobie radzi jako seksuolog, bo nie mam takich problemów jak Pan. Ale psychologia i seksuologia to przecież dziedziny bardzo zbliżone do siebie, więc podejrzewam, że jeśli zdecyduje się Pan pójść ze swoimi kłopotami do pani Wioletty, nie pożałuje Pan.
Do Pani Ewy: współczuję Pani. Większość tych, co wytykają palcami, to pseudoświętoszki i "twardziele", którzy mają jeszcze gorsze problemy niż Pani, tylko, jak to zazwyczaj bywa, cudze pod lasem widzą, a swojego pod nosem nie. Nie ma co się wiecznie przejmować takimi zachowaniami, bo od takiej postawy do depresji niedaleka droga. Poza tym nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, nie trzeba, a nawet nie można, każdemu mówić o swoich problemach. I jeszcze jedna sprawa: skoro wszyscy tacy zdrowi i twardzi, za jakich się uważają, to dlaczego u psychiatry takie kolejki? Głowa do góry, Pani Ewo, życzę, żeby wszystko się Pani ułożyło jak najlepiej.

#13 ~ewal~

~ewal~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 18:32:24

Do Pana Adama i do wszystkich, który pytają czy w Lęborku jest seksuolog - tak, jest pani Wioletta Wiczkowska-Etmańska, o którą pan Adam pytał. Jestem jej pacjentem i bardzo ją chwalę jako psychologa. Nie wiem, jak sobie radzi jako seksuolog, bo nie mam takich problemów jak Pan. Ale psychologia i seksuologia to przecież dziedziny bardzo zbliżone do siebie, więc podejrzewam, że jeśli zdecyduje się Pan pójść ze swoimi kłopotami do pani Wioletty, nie pożałuje Pan.
Do Pani Ewy: współczuję Pani. Większość tych, co wytykają palcami, to pseudoświętoszki i "twardziele", którzy mają jeszcze gorsze problemy niż Pani, tylko, jak to zazwyczaj bywa, cudze pod lasem widzą, a swojego pod nosem nie. Nie ma co się wiecznie przejmować takimi zachowaniami, bo od takiej postawy do depresji niedaleka droga. Poza tym nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, nie trzeba, a nawet nie można, każdemu mówić o swoich problemach. I jeszcze jedna sprawa: skoro wszyscy tacy zdrowi i twardzi, za jakich się uważają, to dlaczego u psychiatry takie kolejki? Głowa do góry, Pani Ewo, życzę, żeby wszystko się Pani ułożyło jak najlepiej.

#14 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 18:42:07

Dziekuje bardzo.Teraz jest juz dobrze.Bylam tylko na 3 wizytach.nie jest to przyjemna sprawa i tez nigdy nie przypuszczalam ze bede musiala leczyc sie u psychiatry ale teraz ciesze sie ze tacy lekarze sa.Jestem mloda osoba myslalam ze dam sobie sama rade ale wypadek pozostawil slad po sobie i mimo ze niby wszystko bylo dobrze to tak naprawde bylo zle.ciagle myslalam ze to znowu sie stanie.teraz jest super.rozwijam sie ciagle ksztalce jezdze z rodzina na wczasy po wypadku nie ma sladu.caluje wszystkich.trzymam za was kciuki.dziekuje za mile slowa i nie wysmiewanie.

#15 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 22:14:56

Byłam pacjentką pani Wiczkowskiej- Etanskiej i zdecydowanie polecam pomogła mi a o sprawach intymnych mi osobiście bardzo trudno jest rozmawiać i myślałam że nigdy się nie odważe A

#16 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 17:34:04

Panie Adamie ja od jakiegoś czasu jestem pacjentką u Pani Wioletty i naprawde polecam, jest bardzo dobrym,profesjonalnym,przyjacielskim oraz godnym zaufania lekarzem.Naprawde jak Pan się zdecyduje na Panią Wiolette do napewno Pan nie pożałuje...

#17 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 22:10:10

Witam serdecznie.

Panie Adamie,
a więc pokusiłam się, by do Pana napisać. Zupełnie przypadkowo weszłam na forum i muszę Panu powiedzieć, że jest Pan bardzo mądrym ( i jak widać nadzwyczaj inteligentym ) człowiekiem. Powiem krótko - warto szukać pomocy u specjalisty - lekarz psychiatra - z pewnością udzieli Panu pomocy - a naprawdę warto podjąć leczenie. Myślę, że p. Wiczkowska - Etmańska jest skutecznym lekarzem. Jeśli środki finansowe pozwalają Panu na podjęcie leczenia w Trójmieście, to polecałabym Sopot - jest tam klinika ( przepraszam, ale na ten czas nie posiadam adresu ) - gdyby był Pan zainteresowany, to w ciągu kilku dni zdobyłabym go - w której pacjent przechodzi kompleksowe badania mające na celu wykluczenie ewentualnej choroby psychicznej - a następnie kierują do specjalisty, który prowadzi dany przypadek. Z tego co wiem, jest to dość kosztowne, więc należałoby upewnić się co do ceny usług, Na ten czas pozdrawiam bardzo serdecznie ( i myślę sobie, że ważna jest modlitwa a Pana intencji ... - bo wiara czyni cuda - oto moja dewiza ).

#18 ~jeremi~

~jeremi~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 23:32:33

Panie Adamie,
a więc pokusiłam się, by do Pana napisać. Zupełnie przypadkowo weszłam na forum i muszę Panu powiedzieć, że jest Pan bardzo mądrym ( i jak widać nadzwyczaj inteligentym ) człowiekiem. Powiem krótko - warto szukać pomocy u specjalisty - lekarz psychiatra - z pewnością udzieli Panu pomocy - a naprawdę warto podjąć leczenie. Myślę, że p. Wiczkowska - Etmańska jest skutecznym lekarzem. Jeśli środki finansowe pozwalają Panu na podjęcie leczenia w Trójmieście, to polecałabym Sopot - jest tam klinika ( przepraszam, ale na ten czas nie posiadam adresu ) - gdyby był Pan zainteresowany, to w ciągu kilku dni zdobyłabym go - w której pacjent przechodzi kompleksowe badania mające na celu wykluczenie ewentualnej choroby psychicznej - a następnie kierują do specjalisty, który prowadzi dany przypadek. Z tego co wiem, jest to dość kosztowne, więc należałoby upewnić się co do ceny usług, Na ten czas pozdrawiam bardzo serdecznie ( i myślę sobie, że ważna jest modlitwa a Pana intencji ... - bo wiara czyni cuda - oto moja dewiza ).

nie wiem w czym i gdzie Pani widzi u pana Adama jakąś wyjątkową mądrość i inteligencję, Pani Katarzyno...? Przypuszczam, że wypytywanie na forum nie świadczy o zbytniej bystrości, w 21 wieku jest tyle kanałów informacyjnych, zródeł, itd, że nie trzeba zadawać takich pytań, pisać o swoich fantazjach i problemach i oczekiwać odpowiedzi, do tego na temat,,, ... , to takie rzucanie tematu i czekanie na reakcję, a nuż jakaś Pani zapyta ,a jakie to są fantazję , wyobrażenia Adasiu ? a o ćóż żeś taki zazdrosny ?...wiara czyni cuda, a trening mistrza...................

#19 ~JohnBerlin~

~JohnBerlin~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 10:56:41

nie wiem w czym i gdzie Pani widzi u pana Adama jakąś wyjątkową mądrość i inteligencję, Pani Katarzyno...? Przypuszczam, że wypytywanie na forum nie świadczy o zbytniej bystrości, w 21 wieku jest tyle kanałów informacyjnych, zródeł, itd, że nie trzeba zadawać takich pytań, pisać o swoich fantazjach i problemach i oczekiwać odpowiedzi, do tego na temat,,, ... , to takie rzucanie tematu i czekanie na reakcję, a nuż jakaś Pani zapyta ,a jakie to są fantazję , wyobrażenia Adasiu ? a o ćóż żeś taki zazdrosny ?...wiara czyni cuda, a trening mistrza...................

Panie Jeremi - tak, w XXI wieku jest tyle kanałów informacyjnych. Internet i fora internetowe są w naszych czasach jednym z najpopularniejszych źródeł informacji. Nie bądźmy sto lat za czarnym lądem. Zdanie "Wypytywanie na forum o zbytniej bystrości nie świadczy" jest trochę przesadzone. Zgodzę się z tym, że wspominanie o nietypowych fantazjach można sobie było darować.

Widziałem w innym temacie, że jedna z użytkowniczek ostro skrytykowała osoby szukające porad w sprawie lekarzy na forum. Jako argument podała fakt, że dzieci lub znajomi lekarzy często robią im reklamę - w internecie podają się za pacjentów i piszą pochwały. Prawda, takie rzeczy się zdarzają, jest to poważny zarzut, ale każde źródło informacji ma swoje plusy i minusy. Wiadomo, o takich sprawach najlepiej gadać ze z znajomymi i z rodziną, ale trzeba pamiętać, że rodzina i znajomi podobnie jak my są tylko ludźmi i mylą się. Polecą nam jakiegoś lekarza, z którego są zadowoleni, a my po wizycie u niego możemy mieć zupełnie inne odczucia, prawda? Poza tym takie sprawy jak psycholog i seksuolog wciąż jeszcze dla niektórych są wstydliwe i ja rozumiem, że nie każdy ma ochotę gadać o nich z rodziną czy ze znajomymi. W necie można się podpisać anonimowo. Wiem, że każdego człowieka można namierzyć i znaleźć, ale przecież nie każdy internauta czytający to forum posiada takie umiejętności. A zresztą ci, którzy umieją namierzać, mają na głowie poważniejsze sprawy.

Jeszcze kilka słów o pani, która krytykowała ludzi pytających o lekarzy na forum. Spytałem ją, czym kieruje się wybierając lekarza, odpowiedziała, że wychodzeniem z domu. Napisała: "Wyjdź z domu, twoje dzieci, będą bystrzejsze". Niedość, że arogancka, to jeszcze bawi się w jasnowidza, zresztą bardzo nieudolnie. Szkoda, że nie rozwinęła, co znaczy u niej wychodzenie z domu. Domyślam się, że miała na myśli rozmowę z rodziną i ze znajomymi. Przecież rozsądny człowiek nie będzie zaczepiał obcych ludzi na ulicy i prosił o polecenie lekarza. Nie pójdzie też przecież do rejestracji, żeby pytać, czy np. doktor Zygfryd B. jest dobry. Wiadoma sprawa, że rejestratorki i pielęgniarki głośno nie powiedzą złego słowa na pracodawcę.

#20 impar

impar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2016 - 08:20:35

Jeśli w Trójmieście to polecam dr Piotra Sowińskiego. Bardzo dobry psycholog, u którego na wizytach czułem się bardzo dobrze. Sam Pan dokrot pomógł mi bardzo w ciężkiej depresji i uważam, że jest na prawdę dobrym specjalistą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych