Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polska

642 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 17:19:24

Jak ja czytam to wypociny pijackiej hołoty nazywanej się "polakami" to jestem szczęśliwy, że mam własne zdanie i rozum, aby nie utożsamiać się z tandetą.

Tandetą, a nawet "bulem bez nadzieji" jest pisanie "polakami" małą literą . Pisze się: Polakami, poducz się trochę,radzę, bo jak zostaniesz prezydentem - czego ci życzę - to Polacy będą się ciebie wstydzili, że takim podstawowym nieuctwem kompromitujesz naszą Ojczyznę. Zatem; powodzenia w zgłębianiu tajników orografii.

#62 ~Anty kaczor.~

~Anty kaczor.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 17:26:53

Tandetą, a nawet "bulem bez nadzieji" jest pisanie "polakami" małą literą . Pisze się: Polakami, poducz się trochę,radzę, bo jak zostaniesz prezydentem - czego ci życzę - to Polacy będą się ciebie wstydzili, że takim podstawowym nieuctwem kompromitujesz naszą Ojczyznę. Zatem; powodzenia w zgłębianiu tajników orografii.

Widzisz, ja wyraz "polakami" napisałem specjalnie w " - " aby ci Polacy wiedzieli, że ja takich Polaków, co to tak się afiszują, mam przez małe "p"
Ale widać, że Tobie to należy wyłożyć jak Abel krowie, abyś zrozumiał.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 17:27:23

OROGRAFII :lol: :lol: :lol:

#64 ~Anty kaczor.~

~Anty kaczor.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 17:28:59

No i naucz się pisać GOŚĆ, a nie Gosć, bo mi to teraz OBIAT stygnie.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 18:25:48

Kolejny PO-wiec któremu obiat stygnie, kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się prawdą, prawda ?
Stara propagandowa szkoła.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 18:35:06

Witam POmatołów
Pytanie do was jak to jest że wasz elektorat młodzi wykształceni z dużych miast musi jechać do Niemiec do pracy.
Przecież oni wam tego nie wybaczą .Takiego bezrobocia jeszcze nie było
Dzisiejsza wiadomość na głównej stronie onetu
http://biznes.onet.p...66,1,news-detal

#67 ~Anty kaczor.~

~Anty kaczor.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 19:18:46

Kolejny PO-wiec któremu obiat stygnie, kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się prawdą, prawda ?
Stara propagandowa szkoła.

Jakie kłamstwo kaczy pysku?

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 20:22:22

Jakie kłamstwo kaczy pysku?

Powtarzasz obiatowe brednie po wyborczej ?

#69 ~Anty kaczor.~

~Anty kaczor.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 07:23:48

Powtarzasz obiatowe brednie po wyborczej ?

No rozumiem, tylko momencik. Czy to aby nie Kaczyńskiego był wpis odnośnie tego obiaTu. Bo jakoś to tak wyglądało. Ale wszyscy świetnie wiedzą, że tylko Naczelny Wódz Kaczyński się nigdy nie myli.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 07:38:29

No rozumiem, tylko momencik. Czy to aby nie Kaczyńskiego był wpis odnośnie tego obiaTu. Bo jakoś to tak wyglądało. Ale wszyscy świetnie wiedzą, że tylko Naczelny Wódz Kaczyński się nigdy nie myli.

Prawdą jest że był artykuł w wyborczej na temat Kaczyńskiego, i na tym prawda się skończyła.

Natomiast czy Kaczyński napisał obiaT to szukaj dalej w wyborczej może napisali sprostowanie i przeprosili w co wątpię.

#71 ~Anty kaczor.~

~Anty kaczor.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 07:55:37

Prawdą jest że był artykuł w wyborczej na temat Kaczyńskiego, i na tym prawda się skończyła.

Natomiast czy Kaczyński napisał obiaT to szukaj dalej w wyborczej może napisali sprostowanie i przeprosili w co wątpię.

Jeśli masz jakieś obiekcje co do wpisu wyrazu obiaT wykonanym przez Kaczyńskiego to możesz zerknąć na strony internetu. Czy one też kłamią. I jeszcze jedno: ten wpis ujawniła nie wyborcza a Super Express.
http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Obiat

Mam nadzieję, że Twój obiektywizm nie zostanie zamazany.

#72 ~Gosć [!]~

~Gosć [!]~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 09:08:15

Nadużyciem jest wytykanie komuś zwykłej literówki komputerowej, po to by usprawiedliwić rażące [!] błędy Bronka, do tego pisane odręcznie w ważnym oświadczeniu państwowym, co ośmiesza nie tylko autora, ale także nasz kraj, bo żle świadczy o tych, którzy wybrali tak niedouczonego przedstawiciela na ważny urząd w państwie. Niczym nie można wytłumaczyć takiego nieuctwa. Także czepianie się przeciwnika politycznego poprzez nachalne wmawianie innej litery w wyrazie "obiad" jest poniżej krytyki i potwierdza ,ze zwolennicy PO zdolni są do każdego świństwa, aby tylko ich było na wierzchu. A to jest niebezpieczne dla naszej demokracji.

Ó - O

#73 ~Gosć [!]~

~Gosć [!]~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 09:10:16

Nadużyciem jest wytykanie komuś zwykłej literówki komputerowej, po to by usprawiedliwić rażące [!] błędy Bronka, do tego pisane odręcznie w ważnym oświadczeniu państwowym, co ośmiesza nie tylko autora, ale także nasz kraj, bo żle świadczy o tych, którzy wybrali tak niedouczonego przedstawiciela na ważny urząd w państwie. Niczym nie można wytłumaczyć takiego nieuctwa. Także czepianie się przeciwnika politycznego poprzez nachalne wmawianie innej litery w wyrazie "obiad" jest poniżej krytyki i potwierdza ,ze zwolennicy PO zdolni są do każdego świństwa, aby tylko ich było na wierzchu. A to jest niebezpieczne dla naszej demokracji.

Ó - O

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 09:15:07

Ó - O

Przerzućcie się może na maile, co? Dosłownie głupi i głupszy.

#75 ~Ó- O~

~Ó- O~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 09:22:00

Przerzućcie się może na maile, co? Dosłownie głupi i głupszy.

Taki to poziom zacietrzewionych zwolenników idola - BULA KOMPROMITOWSKIEGO. Tylko tyle potraficie?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 16:46:53

Jeśli masz jakieś obiekcje co do wpisu wyrazu obiaT wykonanym przez Kaczyńskiego to możesz zerknąć na strony internetu. Czy one też kłamią. I jeszcze jedno: ten wpis ujawniła nie wyborcza a Super Express.
http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Obiat

Mam nadzieję, że Twój obiektywizm nie zostanie zamazany.

http://deser.pl/deser/1,111857,9283020,Wpadki_Komorowskiego__A_Kaczynski_pisze__obiad__przez.html

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 18:12:38

Taki to poziom zacietrzewionych zwolenników idola - BULA KOMPROMITOWSKIEGO. Tylko tyle potraficie?

Już chyba lepiej być Kompromitowskim niż Kłamczyńskim. Załatwimy naszemu Bronkowi papier o dysortografii, następnym razem wyciągnie, pokaże i będzie ok. A waszemu Kłamczyńskiemu siara z maską w wyborach na prezia do końca życia już zostanie. :D

#78 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 08:42:23

Już chyba lepiej być Kompromitowskim niż Kłamczyńskim. Załatwimy naszemu Bronkowi papier o dysortografii, następnym razem wyciągnie, pokaże i będzie ok. A waszemu Kłamczyńskiemu siara z maską w wyborach na prezia do końca życia już zostanie. :D

Myślę,że dopiero wtedy, gdy spotka cię [ nie daj Bóg] taka tragedia jak premiera J.Kaczyńskiego będziesz mógł zrozumieć traumatuczne przeżycia po niespodziewanej śmierci najbliższych osób. Wcześniej chyba nie jesteś w stanie tego pojąć, bo zaślepia cię nienawiść do przeciwnika politycznego, która uniemożliwia jakąkolwiek empatię do drugiego człowieka. A szkoda.

#79 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 10:37:14

http://deser.pl/deser/1,111857,9283020,Wpadki_Komorowskiego__A_Kaczynski_pisze__obiad__przez.html

Redakcja
18.03.2011 12:04 | Polska

J. Kaczyński o "bulu" i "nadzieji" prezydenta. "Przy wyborach trzeba robić dyktanda"Tagi: prezydent, księga kondolencyjna, wpadka Kancelaria Prezydenta najwyraźniej doszła do wniosku, że nie ma się czym chwalić i usunęła dziś ze strony prezydent.pl zdjęcie z dwoma błędami, jakie popełnił wczoraj Bronisław Komorowski wpisując się do księgi kondolencyjnej.

Wpadkę zauważył jeden z naszych internautów. "Prezydent Bronisław Komorowski popełnił błąd wpisując się do księgi kondolencyjnej. Słowo 'bulu' przez 'u' otwarte?" - dziwił się w czwartek internauta @Radosław, który dostrzegł błąd podczas transmisji z ambasady Japonii w TVN24. "Myślę, że tak ważne osoby w państwie nie powinny popełniać takich błędów ortograficznych. Tym bardziej w tak wyjątkowej sytuacji" - dodał internauta w liście do redakcji Kontaktu 24.

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 10:53:55

Myślę,że dopiero wtedy, gdy spotka cię [ nie daj Bóg] taka tragedia jak premiera J.Kaczyńskiego będziesz mógł zrozumieć traumatuczne przeżycia po niespodziewanej śmierci najbliższych osób. Wcześniej chyba nie jesteś w stanie tego pojąć, bo zaślepia cię nienawiść do przeciwnika politycznego, która uniemożliwia jakąkolwiek empatię do drugiego człowieka. A szkoda.

Tragedia tragedią ale jak ktoś to podsumowuje mówiąc cnotę straciliśmy rubla nie zarobiliśmy to jak na dłoni widać, że to nie była trauma tylko intencją była manipulacja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych