Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polska letnia moda męska

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 18:58:02

Zawsze facet na ubiór musi zwracac uwagę

Te, "mondralińska" - znasz powiedzenie - nie szata zdobi człowieka.

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 19:58:58

Te, "mondralińska" - znasz powiedzenie - nie szata zdobi człowieka.

...a znasz Jożin takie powiedzenie ?

"Jak cię widzą tak cię piszą." :P :D

#23 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 10 luty 2014 - 20:19:19

"jak se napiszę, to się zobaczę, wtedy se odpiszę i podyskutuję, a nawet sam ze sobą się pokłócę"  (czarnej piździery motto)   :D

Użytkownik andii edytował ten post 10 luty 2014 - 20:26:17

#24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 20:34:56

Widzę, że niektórym to powiedzenie >jak cię widzą, tak cię piszą< sprawia trudność, nie potrafią go właściwie zinterpretować. :D

Więc śpieszę z pomocą tymże osobnikom (ociężałym umysłowo).

Otóż to powiedzenie oznacza, że ludzi często ocenia się po ich wyglądzie i zachowaniu.

W języku angielskim:
> fine feathers make fine birds <

w niemieckim:|
> Kleider machen Leute < B)

#25 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 15:22:00

Latem mężczyzna jak ma taką koszulkę na ramiączkach i jest opalony i umięśniony to świetnie wygląda, i do tego zapach hugo bosa to powala na nogi, nie o to chodzi żeby od razu jakiś podryw ale miło się ogląda :)

#26 Aleksandra_n

Aleksandra_n

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 październik 2014 - 14:23:09

Również jestem zwolenniczką droższych ubrań lepszej jakości, szczególnie męskich. Faceci rzadziej chodzą na zakupy więc mogą sobie pozwolić na coś lepszego. http://benevento.pl/pl/ tu np. są całkiem fajne spodnie dla mężczyzn. Jakość dobra, wiem bo mój mąż kupuje tam czasem :) 

#27 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 10:26:00

Niestety szkoda, że faceci tak mało dbają o to, w czym chodzą. Przecież jest tyle ciekawej mody męskiej, że na pewno każdy by coś znalazł dla siebie eleganckiego.

Dlatego o garderobę mojego męża dbam sama! Ostatnio kupiłam mu przepiękną koszulę sartoriagemelli.com i nawet mu się bardzo spodobała!

#28 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 10:35:59

Zgadzam się, Sartoria Gemelli mają fajne koszule, warto wydać pieniądze na te rzeczy.

#29 mczay

mczay

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 15 maj 2018 - 20:22:39

Są takie okazje, na które wybierając się nie można kierować się letnią modą męską. Na myśli mam oczywiście nic innego, jak różnego rodzaju eleganckie kolacje, czy śluby. Wtedy najrozsądniej jest ubrać się w garnitur. Trzeba też pamiętać o tym, aby mieć odpowiednie spinki do mankietów, które sprawią, że będziemy wyglądać atrakcyjniej. Ich zakupu można dokonać w sklepie internetowym https://e-spinki.pl/...obby-i-Praca/26

#30 baritek

baritek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:15:53

Ja nie jestem jakimś wielkim fanem mody, ale faktycznie lubię kupować ciuchy. Ostatnio mam w szafie coraz więcej koszul i trochę bardziej eleganckich spodni niż jeansy. I powoli zaczyna mi taki bardziej oficjalny styl odpowiadać nawet na co dzień. Co jest też miłą odmiennością od sportowych koszulek :)

#31 Rozkoszka

Rozkoszka

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 07:42:33

@up Nie trzeba być fanem mody, żeby ubierać się w UBRANIA, które są tworzone pod wpływem MODY i TRENDÓW, więc... 
Wydaje mi się, że Polska zmieniła się na plus i nie tylko kobiety, ale w końcu i mężczyźni zaczęli o siebie dbać. Tu nawet nie chodzi o ceny odzieży, bo można się łatwo i tanio ubrać. Koszule, spodnie, bluzy - promocje, promocje i jeszcze raz promocje. Wystarczy zainwestować raz, aby mieć w szafie coś porządnego. Ja generalnie szukam po outletach, staram się sprawdzać właśnie promocje, szperać nawet czasem po jakichś lepszy lumpach. 

#32 pitbull40

pitbull40

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 09:23:53

Zawsze zwracam uwagę na to, jak wyglądam, ale przede wszystkim jak się czuję. Często noszę to, co lubię, zazwyczaj koszulki ksw, bo jestem wielkim fanem. Muszą być dobrej jakości więc konieczie z: https://pitbullcity....z-sportowa.html

#33 luzakxd

luzakxd

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 00:29:09

Przecież fajne męskie ciuchy wcale nie są drogie, dlatego dziwie się że wiekszocc facetów nie dba o to co nosi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych