Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polomarket

• Zamknięty Temat jest zamknięty
420 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LOLKA~

~LOLKA~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 12:27:47

Chciałabym podzielic sie z wami kilkoma uwagami na temat naszego polomarketu.pewnie nie jedno z was zostało tam oszukane na kasie lub jest niezadowolone z obsługi.w kolejce trzeba czasami za długo stac,jest tam tyle pracowników a nie ma komu "usiąśc na kasie" bo trzeba popalic papieroska albo towar rozkładac jakby to nie mogło poczekac ta chwile,kolejka by sie zmniejszyła i możnaby wtedy dalej zając sie ściemnianiem przy półkach.
A wspomonając o pieniądzach,to ile razy byłam już świedkiem lub przekonałam się na własnej skórze,że ceny podane na półkach nie zgadzają sie z cenami na paragonie?może i są to drobne różnice ale chodzi tu wkońcu o klientów,moim zdaniem jest to okradanie ludzi w biały dzień,bo komuś sie nie chce sprawdzic zgodności cen.
Myślę ze powinno sie coś z tym zrobic,i nie mam tu na mysli zbiorowych zwolnień bo nie na tym rzecz polega,ale pracownicy mogliby sie bardziej przykładac,bo w ten sposób sklep traci klientów.

#2 ~somko~

~somko~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 12:41:07

Ja się wcale nie dziwię pracownikom Polomarket-u.
Tak wykonują swoją pracę jak im za to płacą.
A skoro właściciele marketu udają, że im płacą to oni udają, że pracują :D

#3 ~LOLKA~

~LOLKA~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 12:59:52

Ja się wcale nie dziwię pracownikom Polomarket-u.
Tak wykonują swoją pracę jak im za to płacą.
A skoro właściciele marketu udają, że im płacą to oni udają, że pracują :D

Zgodze sie z toba,bo jest w tym prawda,ale nikt ich tam na siłe nie trzyma,więc albo niech wykonują swoją pracę dobrze,albo niech poszukają sobie innej. :rolleyes:

#4 ~somko~

~somko~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 15:24:27

Zgodze sie z toba,bo jest w tym prawda,ale nikt ich tam na siłe nie trzyma,więc albo niech wykonują swoją pracę dobrze,albo niech poszukają sobie innej. :rolleyes:

Dobrze by było jakby inna praca była. Jednak patrząc na realia w regionie nie ma co liczyć na lepszą pracę.
No i niestety ludzie muszą się męczyć za "psie" pieniądze :(

#5 ~~artur~~

~~artur~~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 19:03:28

Cosik się Wam pokręciło Panowie i Panie.
Chyba nie znacie sytuacji w naszym miejscowym POLO??
Tam zła persona to ponoc kierownictwo,które sprawuje niewolictwo nad pracownikami.
To jedna sprawa..
Druga..odpuście sobie te żenujące insuacje pod adresem kasjerek..
Pomyślcie choć przez chwilę ale najpierw weżcie kilka głębszych wdechów i wydechów oczywiście..bo pękniecie :)
Tam kierowniczka ponoć co chwię wymienia pracowników wykorzystując ich na maxa..a potem goodbye maleńkie.
Nowy personel od nowa uczy się miejscowych zasad Pani kierownik a po okresie próbnym zmienia na następnych pracowników..tak w kółko.
Więc wypusciliście już swój jad pod adresem pracowników Polo??
Jeżeli nie..to zapraszam abyście wstąpili w szeregi pracowników cwaniaczki :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:51:21

To może niech sama pani kierowniczka zajmie się czymś pożytecznym.
czasy łagrów sie już u nas skończyły! ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 09:28:03

To może niech sama pani kierowniczka zajmie się czymś pożytecznym.
czasy łagrów sie już u nas skończyły! ;)

Jednak w Polo nie skończyły się te czasy..wszystko zależy od ludzi..a łona takoja nadgorrliwa :)

#8 ~saw~

~saw~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 12:15:39

Jednak w Polo nie skończyły się te czasy..wszystko zależy od ludzi..a łona takoja nadgorrliwa :)

Zapewne kaszubka :excl:

#9 ~ZUZIA~

~ZUZIA~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 21:25:04

W POLO w Grodkowie też dzielą niesprawiedliwie premią/jeden 250,a drugi zero/i nagrodą za konkursy,a przecież jednakowo wszystkie sprzedajemy.Ogólnie POLOMARKET to obóż pracy.Za pranie dostajemy 3 zł miesięcznie!!!!!!Szkoda naszych dyskusji,które do niczego nie prowadzą.Milcz i pracuj.

#10 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 21:40:57

Chciałabym podzielic sie z wami kilkoma uwagami na temat naszego polomarketu.pewnie nie jedno z was zostało tam oszukane na kasie lub jest niezadowolone z obsługi.w kolejce trzeba czasami za długo stac,jest tam tyle pracowników a nie ma komu "usiąśc na kasie" bo trzeba popalic papieroska albo towar rozkładac jakby to nie mogło poczekac ta chwile,kolejka by sie zmniejszyła i możnaby wtedy dalej zając sie ściemnianiem przy półkach.
A wspomonając o pieniądzach,to ile razy byłam już świedkiem lub przekonałam się na własnej skórze,że ceny podane na półkach nie zgadzają sie z cenami na paragonie?może i są to drobne różnice ale chodzi tu wkońcu o klientów,moim zdaniem jest to okradanie ludzi w biały dzień,bo komuś sie nie chce sprawdzic zgodności cen.
Myślę ze powinno sie coś z tym zrobic,i nie mam tu na mysli zbiorowych zwolnień bo nie na tym rzecz polega,ale pracownicy mogliby sie bardziej przykładac,bo w ten sposób sklep traci klientów.

Potwierdzam.Mnie osobiście KILKAKROTNIE próbowano oszukać na cenach, tj. inne na półce, inne przy kasie/ciekawe, że ZAWSZE na moja niekorzyść/. To jest w tym sklepie NAGMINNE, więc proszę uważać przy kasie, bo można zostać oszukanym.

#11 ~jolcia~

~jolcia~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 07:48:49

Witajcie.Jestem pracownica jednego z POLO.To prawda ze polo to oboz pracy.Robia z ludzmi co im sie tylko podoba.Jezeli chodzi o ceny to sprawa wyglada tak: pani Kowalska zatrudniona jako sprzedawca ma pod opieka np regal na ktorym znajduje sie kawa,herbata i slodycze.zaczynajac prace o siodmej musi zrobic zamowienie na ten ze regal,sprawdzic ceny,biegac na kase co 2 min no i oczywiscie dolozyc towar ktorego mu brakuje i ktory musi wykopac z samego spodu palety bo wyzej sa np slodycze.ma na to wszystko 8 godzin przez ktore dostanie opier...ol 15 razy i wtplaty 980 zl bo przeciez trzeba splacac manko ktore wynosi np 20 tysiecy zl.pracowac musi bo np ma troje dzieci(tak jak ja),bo nie ma innego wyjscia :( Zastepca kierownika zostaje magazynier ktory nie mial nigdy wczesniej do czynienia z kasa fiskalna i nie daj boze na jego zmianie kasa sie zablokuje,wtedy nikt nie wie co zrobic.pracownik jest nowy,a kierownik sie nie zna-szok!!!!!! To ze ceny sie nie zgadzaja bardzo czesto to fakt.Powiedzmy ze pani Kowalsak sprawdzila wszystkie ceny,usiadla na kase zeby obsluzyc klientow a tu niespodzianaka,cena kawy w 3 sekudy zmienila sie o 10 gr,herbaty o 5 gr i tak dalej.ktos w centrali klika w komputerze i zmienia ( wydaje mi sie ze robia to specjalnie,ludzie mysla ze tansze,biora a pozniej sie okazuje ze wcale nie kosztowalo tyle ile bylo napisane) ale Kowalsaka sie cieszy bo juz skonczyla sie jej zmiana i ucieka do domu.przychodzi na drugi dzien i znowu to samo,zamowienie,ceny,towar,kasa.Uwiezcie mi ze praca w tym sklepie to masakra i nie mozna wina obarczac sprzedawcow bo oni naprawde dwoja sie i troja za gowniane pieniadze i nikt nie docenia tego co robia,ani klienci ani pracodawcy :((

#12 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 11:59:50

Witajcie.Jestem pracownica jednego z POLO.To prawda ze polo to oboz pracy.Robia z ludzmi co im sie tylko podoba.Jezeli chodzi o ceny to sprawa wyglada tak: pani Kowalska zatrudniona jako sprzedawca ma pod opieka np regal na ktorym znajduje sie kawa,herbata i slodycze.zaczynajac prace o siodmej musi zrobic zamowienie na ten ze regal,sprawdzic ceny,biegac na kase co 2 min no i oczywiscie dolozyc towar ktorego mu brakuje i ktory musi wykopac z samego spodu palety bo wyzej sa np slodycze.ma na to wszystko 8 godzin przez ktore dostanie opier...ol 15 razy i wtplaty 980 zl bo przeciez trzeba splacac manko ktore wynosi np 20 tysiecy zl.pracowac musi bo np ma troje dzieci(tak jak ja),bo nie ma innego wyjscia :( Zastepca kierownika zostaje magazynier ktory nie mial nigdy wczesniej do czynienia z kasa fiskalna i nie daj boze na jego zmianie kasa sie zablokuje,wtedy nikt nie wie co zrobic.pracownik jest nowy,a kierownik sie nie zna-szok!!!!!! To ze ceny sie nie zgadzaja bardzo czesto to fakt.Powiedzmy ze pani Kowalsak sprawdzila wszystkie ceny,usiadla na kase zeby obsluzyc klientow a tu niespodzianaka,cena kawy w 3 sekudy zmienila sie o 10 gr,herbaty o 5 gr i tak dalej.ktos w centrali klika w komputerze i zmienia ( wydaje mi sie ze robia to specjalnie,ludzie mysla ze tansze,biora a pozniej sie okazuje ze wcale nie kosztowalo tyle ile bylo napisane) ale Kowalsaka sie cieszy bo juz skonczyla sie jej zmiana i ucieka do domu.przychodzi na drugi dzien i znowu to samo,zamowienie,ceny,towar,kasa.Uwiezcie mi ze praca w tym sklepie to masakra i nie mozna wina obarczac sprzedawcow bo oni naprawde dwoja sie i troja za gowniane pieniadze i nikt nie docenia tego co robia,ani klienci ani pracodawcy :((

Potwierdzam w 100%.też jestem pracownicą polo.naprawde nie jest lekko ogarnąć tego wszystkiego.jakieś planogramy,zamówienia i inne pierdoły.ja sobie wszystko na półkach poukładam a kolezanki rozkładając towar powpierd..laja to byle gdzie zeby tylko na magazyn z tym spowrotem nie jechac.o swoje trzeba sie czesto upominac,nie ma określinych godzin pracy.np. przychodze na 6.30,niby do 14.30 a nieraz jest tak że wychodze dopiero o 17tej bo towar trzeba rozwieść i kierownictwa nie interesuje to że mam w domu rodzine,dzieci.
a jesli chodzi o niezgodność cen na półkach to potwierdzam że to sie zdarza,ale to jest głównie wina kierowniczki i zmianowych albo tych co promocje robią bo nie dopilnuja zmiany cen.ja siedząc na kasie nie znam wszystkich cen na pamięc.
A klienci myśla że nasza praca ogranicza się do sprzedaży i że wchodząc za drzwi magazynu siedzimy i pijemy kawke.i tu grubo się mylą,tam zapierd..lamy podwójnie.czasem nawet nie ma czasu sie wysikać że tak powiem.
Ale niestety nie wszyscy klienci to rozumieją.

#13 ~jacho~

~jacho~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:26:29

W Miastku w Polo niestety kierowniczki i zmianowi sami ustalają co komu i za co
byłam pracownicą i wiem ze kierowniczka regionalna Zocha ustala swoje reguły , nie zwraca za badania lekarskie bo ma takie kaprycho gdzie w Świeciu o takim czymś nie wiedzą (niby) wszyscy nowi co przychodza od 2 miesięcy nie dostali zwrotu za badania. nie przestrzegają godzin pracy,nie płaca tak jak powinni za nadgodziny. teraz jest nowa kierowniczka na Miastko i już się nauczyła nie przestrzegać Kodeksu Pracy
każdy praownik za zwolnienie lekarskie już wie że w najbliższym czasie dostanie wypowiedzenie tak jak to było w moim przypadku i nie tylko.
jeśli sie trafi nowy pracownik te ten po zwolnieniu idzie precz.
wiele jest takich przykładów w Miastku i nie tylko pewnie
brakuje nad wejściem napisu ARBEIT MACHT FREI

#14 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 11:47:24

sama jestem byłą pracownicą polo marketu i wiem,że to co piszecie to mało powiedziane tam jest TERROR psychiczny!to co tam robią z ludźmi nie mieści się w głowach!zwalniają jak psów za niewinność!ba mało tego,że zwolnili to jeszcze nie obejmuja ich żadne prawa!a gdzie humanitaryzm,chyba za to że na każde ich zawołanie trzeba było być coś sie należeć powinno!a tam nie!wszyscy zostają wyrzuceni jak bezpańskie psy na ulicę,mimo że mamy swoje jakieś prawa!do tego nie przestrzegają regulaminu kodeksu pracy z czym czas najwyższy skończyć,bo ja sie jak pomiot traktować nie dam!jest jeszcze dużo więcej kwestii i mahlojek w polo markecie których strach poruszac!a kwestia oszustw klienta to tez pojęcie względne!bo nie wpadliście na to,że ktoś nam mógł kazać to robić!a cena zawyżonych cen papierosów ktoś zwrócił na to uwagę dorabiają się na ludzkiej krzywdzie i mam nadziej,że to kiedyś do nich wróci ze zdwojona silą tego życzę kierownictwu POLO-MARKETU W MIASTKU,a w szczególności regionalnej...

#15 ~hoho~

~hoho~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 16:36:00

Powinni trafić do biedronki miasteckiej na szkolenie z organizacji pracy,wszyscy bez wyjątku!Nie chce mi się słuchać biadolenia szeregowych pracowników bo widać jak kiepsko pracują i uprzejmością też nie grzeszą.Na papieroska też zawsze znajdzie się czas bo często ich widzę przy magazynie:)Większość winy spoczywa na kierownictwie bo to oni są odpowiedzialni za ten burdel.Widzieliście kiedyś w polo cztery pracujące kasy na raz?bo ja nigdy!one tam stoją dla picu!Może dotrze do nich,że czas na zmiany gdy wybudują nową biedronkę i lidla na Chrobrego i obroty spadną o połowę.Większość moich znajomych i ja wyznajemy zasadę,że "do polo tylko jeśli naprawdę nie masz wyjścia". pracować trzeba,nawet za najniższą krajową.Jak się komuś nie chce pracować za takie pieniądze to Urząd Pracy czeka.Każdemu jest ciężko,takie czasy...

#16 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 17:02:24

Panie które przedstawiają się jako byle pracownice Polo - ma do was pytanie. Skoro jesteście takie mądre, znacie się na systemie hitlerowskich obozów pracy(piszecie jakbyście w Auschwitz były)znacie się na Kodeksie pracy, macie wyśmienity zmysł obserwacji- po jaka cholerę zatrudniałyście się w tym sklepie?? a drugie pytanie dlaczego was z Polo zwolniono?? Może przez te 8 godzin zamiast pracować zajmowałyście się paleniem papierosków, obgadywaniem koleżanek, pozorowaniem pracy- bezcelowym bieganiem po sklepie i chowaniem się za półkami. I nic dziwnego ze musicie nadgodziny robić. A do tej pani co ma 3 dzieci i tak narzeka. Zawsze można się zwolnic albo nie trzeba było tyle rodzić a poza tym co to obchodzi pracodawce ile pani ma dzieci i jaka ma pani sytuacja rodzinna. Pani jest od pracowania.
Wdzie ze te Panie teraz na bezro nie maja co robić to na forum szkalują byłego pracodawce.

Żenada to jest drogie Panie.

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 18:43:32

Panie które przedstawiają się jako byle pracownice Polo - ma do was pytanie. Skoro jesteście takie mądre, znacie się na systemie hitlerowskich obozów pracy(piszecie jakbyście w Auschwitz były)znacie się na Kodeksie pracy, macie wyśmienity zmysł obserwacji- po jaka cholerę zatrudniałyście się w tym sklepie?? a drugie pytanie dlaczego was z Polo zwolniono?? Może przez te 8 godzin zamiast pracować zajmowałyście się paleniem papierosków, obgadywaniem koleżanek, pozorowaniem pracy- bezcelowym bieganiem po sklepie i chowaniem się za półkami. I nic dziwnego ze musicie nadgodziny robić. A do tej pani co ma 3 dzieci i tak narzeka. Zawsze można się zwolnic albo nie trzeba było tyle rodzić a poza tym co to obchodzi pracodawce ile pani ma dzieci i jaka ma pani sytuacja rodzinna. Pani jest od pracowania.
Wdzie ze te Panie teraz na bezro nie maja co robić to na forum szkalują byłego pracodawce.

Żenada to jest drogie Panie.

Żenadą jest Twój komentarz nie znasz realiów a zabierasz głos.

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 21:45:41

Żenadą jest Twój komentarz nie znasz realiów a zabierasz głos.

#19 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2011 - 18:42:49

TYLKO NA TYLE STAC KIEROWNICTWO POLO Z MIASTKA?
ŻENUJĄCE ALE JESTEŚCIE PUSTE NIESTETY.

Jacho jestes cieniasem i frustratem, masz małego penisa??

#20 ~jacho~

~jacho~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2011 - 21:54:26

Jacho jestes cieniasem i frustratem, masz małego penisa??

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych