Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POLO MARKET w Ustce- opinie

120 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kop~

~kop~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 23:25:36

no witajcie wszyscy klijęci polo marketu a ile razy stoję w kolejce i koleś kupuje browce oraz jakieś wody kasjerka uprzejmie prosi żeby kupił tą lepszą 0,39gr to on nie on chce 3razy po 0,07gr odchodzi od kasy góra 3kroki i wyklina kasjerkę o wymianę reklamówek ponieważ towar który zakupił wylądował na kafelkach myślcie ludzie co kupujecie

witamy kierownika, wystarczy zamówić lepsze jednorazówki a nie kit ludziom na forum wciskać!:) i pisze się klienci!!

#22 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 07:20:46

Polo Market to porażka :(,

Biedronka WRÓĆ !!!

#23 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 09:26:51

witam sa reklamy t.z.n gazetki i promocje kturych w sklepie nie ma po prostu tłumacza ze towar jeszcze nie dojechał to po co te reklamy nie spotkałam sie w innych marketach z takimi odpowiedziam a tu jest to nagminne poraz kolejny usłyszałam taka odpowiedz kierownika sklepu

...akurat ile razy biegłam do Netto bo w gazetce która miałam w skrzynce było cos co chciałam a okazłao sie ze wogóle tam tego nie bylo i tłumaczyli tez ze nie dojechał towar ...więc...POLO jest ok

#24 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 09:27:50

Polo Market to porażka :(,

Biedronka WRÓĆ !!!

spoooooko wróci na Zimę ;)

#25 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 19:50:33

kasjerko! przestań gadac przy kasie wciąż !!! w spokoju się inaczej pracuje ,lepiej
dla Ciebie i dla nas klientów...

#26 ~diablica~

~diablica~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 10:30:06

polo jest w porządku ja się do ludzi pracujących w marketach nie czepiam bo sama kiedyś pracowałam w markecie wiem jak to jest :/ nie ma lekko ... i każdy kto ma jakieś żale niech też popracuje w markecie jakim kol wiek i zobaczy jak to jest ze strony tego pracownika .. PS. kierowniczka sklepu jest niezła :)

#27 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 13:02:29

SAMI JESTEŚCIE WIELKĄ PORAŻKĄ LUDZIE Z USTKI ZERO SZACUNKU DLA OSÓB PRACUJĄCYCH
CHAMSTWO ŻE SŁOWAMI NIE DA SIĘ OPISAĆ DZIEWCZYNY STARAJĄ SIĘ JAK MOGĄ A ZA KAŻDYM RAZEM DOSTAJĄ OPIERDZIEL OD KLIENTÓW JEDEN KLIENT STWIERDZIŁ ŻE POWINNY CHODZIĆ W PAMPERSIE SZCZYT WSZYSTKIEGO WYJŚĆ ZA LADY I PRZYŁOŻYĆ W ŁEB MY TEŻ JESTEŚMY LUDZMI

#28 ~was~

~was~
  • Goście

Napisano 31 październik 2010 - 10:32:59

Co uważacie na temat POLO MARKET-u w Ustce?
Chodzi mi o mozliwosci wyboru towaru, ceny, jakośc obsługi itd.
Ja osobiscie uwazam, ze mogliby zatrudnić nieco bardziej atrakcyjne Panie na kasach i stoisku z wędlinami, ale te ładniejsze to chyba mają lepsza prace:-)
Zostalem tam tez 2 razy oszukany- (ale moglo mu przeskoczyc), a raz Pani ktora kasowala nabiła mi 3 razy tę samą rzecz o wartości 24 zl, wiec latwo się zorientowalem odchodząc od kasy , ze coś za duzo...
Czekam na opinie innych:-)

po co ci ladniejsze .. tam trzeba zmienic caly personel nierozgarniete powolne i jeszcze bezczelne .placilem za zakupy a one mi ze nie wyda mi i prosze isc gdzies rozmienic, to kierownik jest od tego zeby rozmieniac, a one od pracy . albo np stoje w kolejce a kasjerka dyskutuje sobie z kolezanka na szczescie jestem osoba ktora w sekunde powie co mysli.wiec krzyknalem ,,,,,ale juz nie bawem straca klientow niech tylko otworza biedronke

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 17:33:53

o ci deb***u chodzi co ma do rzeczy obsługa klientów a uroda pań na kasach czy na stoisku mięsnym niestety modelki mają inną pracę
a najgorsi klienci sa w ustce marudni chamscy zero szacunku

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 18:23:38

Robiłem w Polo ostatnio regularnie zakupy na przemian z innymi sklepami. Moje wrażenia są mieszane. Sklep ogólnie dosyć fajny, ale jak na taką powierzchnię to wybór towarów nie jest zbyt imponujący, niektóre półki, często świecą pustymi miejscami lub niewielkimi ilościami towaru z małym wyborem. Ceny niektórych produktów są sporo wyższe niż choćby w samoobsługowym sklepie w Marinie. Przy kasach trzeba najczęściej sporo czekać bo nie zdarza się żeby wszystkie były czynne nawet w godzinach handlowego szczytu.

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 11:20:37

ja uważam że klienci polo marketu sa chamscy wiec i ekspedientki sa chamskie.bardzo milo obsluguja panie na monopolowej kasie.przewaznie narzekaja panstwo ktore maja kupe kasy i zgrywaja niewiadomo kogo porazka :)

#32 ~linka~

~linka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 00:10:47

Żadnej rewelacji nie ma. Wykosimy tylko swoich rodzimych sprzedawców. Są promocje, ale trzeba bardzo uważać dosłownie na wszystko.

#33 ~Facet_~

~Facet_~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 19:09:32

Sprawdzajcie ceny papierosów na paczce !!!!!!!!!! już drugi raz zostałem nakręcony na wieksza cene ....na Pall Malach przy kasie z alkoholami kasjerka zczytuje z czytnika i podaje 10,20 zł...biore paczke do ręki sprawdzam cene nadrukowaną i zwracam uwagę Pani, że cena jest niższa tzn.9,70 i hmmm...Pani przeprasza i oddaje róznicę ...mam na to świadków :angry: ...niby oki...ale jeśli ktoś nie parzy na dół paczki to łatwo wyliczyc ile są do przodu :blink:

#34 ~RAWA~

~RAWA~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 23:07:04

Sprawdzajcie ceny papierosów na paczce !!!!!!!!!! już drugi raz zostałem nakręcony na wieksza cene ....na Pall Malach przy kasie z alkoholami kasjerka zczytuje z czytnika i podaje 10,20 zł...biore paczke do ręki sprawdzam cene nadrukowaną i zwracam uwagę Pani, że cena jest niższa tzn.9,70 i hmmm...Pani przeprasza i oddaje róznicę ...mam na to świadków :angry: ...niby oki...ale jeśli ktoś nie parzy na dół paczki to łatwo wyliczyc ile są do przodu :blink:

Ty nie bądż taki do przodu.Rzuc palenie ,zobaczysz ile będzie do przodu!

#35 ~emilo~

~emilo~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 16:15:02

RAWA ...pilnuj beret ...bo ci zginie a moher podrożał o podatek vat

#36 ~becia~

~becia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 12:47:00

JESTEM CIEKAWA TYLKO JEDNEGO CZY CZYTA TO FORUM JAKIŚ " BOSS" POLO MARKETU

#37 ~RENATA~

~RENATA~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 20:03:34

Myślę że Bos Polo marketu nie czyta tych wpisów ponieważ nie ma na to czasu , opinie klientów , lub pracowników go nie interesują po-prostu ma to gdzieś ważne ze ma kasę .

#38 ~RENATA~

~RENATA~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 19:56:11

po co ci ladniejsze .. tam trzeba zmienic caly personel nierozgarniete powolne i jeszcze bezczelne .placilem za zakupy a one mi ze nie wyda mi i prosze isc gdzies rozmienic, to kierownik jest od tego zeby rozmieniac, a one od pracy . albo np stoje w kolejce a kasjerka dyskutuje sobie z kolezanka na szczescie jestem osoba ktora w sekunde powie co mysli.wiec krzyknalem ,,,,,ale juz nie bawem straca klientow niech tylko otworza biedronke

#39 ~RENATA~

~RENATA~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 20:52:35

Narzekacie na polo nie wiedząc jak ludzie tam pracujący ciężko pracują , jedna osoba wykonuje pracę za dwie . przecież to nie jest załogi wina ze jest mało personelu , zastanów się jeden z drugim . Ktoś powie żeby zmienili pracę , pomyślcie czy w Ustce jest łatwo o pracę - nie . Tam pracują kobiety co mają dzieci i muszą utrzymać rodzinę i chcą pracować , a przyjdzie taki zgorzkniały klient i myśli ze może nawtykać sprzedawczyni bo mu wolno - nie myśląc że w polo pracują ludzie którym też należy się szacunek . KLIENCIE jak chcesz być szanowany okaż szacunek drugiej osobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 21:27:57

Tu całkiem się zgadzam ponieważ ludzie myślą że jak wejdą do sklepu to są panami , i zapominają o dobrych manierach , bylem światkiem jak jedna osoba oglądała towar i nie odkładała na miejsce , zostawiła na półce chlew . Czy takie zachowanie świadczy o kulturze klientów , ja myślę ze nie .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych