Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POLO-market - ŁEBA

150 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 08:50:19

Aleś ty durny ,ja nie muwię że mnie wyjebali  bo ja nie pracuję bo nie muszę , ale w gazecie ładnie pracodawców z Łeby opisali ,sami chcą w sezonie zarobić ,ale ludzią to by najchętniej wcale nie płacili ,a moja znajoma pracuje w Polo i sobie chwali ,narzekają tylko ci co im się prawać nie chce .

Tragedia! masakryczne traktowanie pracowników smieszne zady szefowie po ch...ju sami nie wiedza jak się maja niech się sami wezma do roboty a nie 10 robot na raz trzeba zrobić jezyk masz do kolan a i tak twierdza ze jesteś do niczego placa można się nia podetrzeć OBOZ PRACY kiedyś było lepiej niech PREZES przyjrzy się temu bliżej bo inspekcja pracy już blisko pracownicy naprawdę się przykladaja wszędzie gdzie przechodzą to wszyscy twierdza ze umieja pracować tylko polo nie umie dowartosciowac a regionalni do wyje***ia. icon_eek.gif

#142 ~OJ~

~OJ~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 10:21:37

Aleś ty durny ,ja nie muwię że mnie wyjebali  bo ja nie pracuję bo nie muszę , ale w gazecie ładnie pracodawców z Łeby opisali ,sami chcą w sezonie zarobić ,ale ludzią to by najchętniej wcale nie płacili ,a moja znajoma pracuje w Polo i sobie chwali ,narzekają tylko ci co im się prawać nie chce .

A ty taki durny,ze gazetam wierzysz.. U mnie,naprzyklad, 3 pracownika pracuje 7 lat z rzedu,a 4 w tym sezonie zglosily sie po raz drugi. Oczywiscie,byli i tacy,co popracowali tylko jeden dzien i ich wyj.ebalem na zbyty pysk. Tacy to i biegaja po gazetach i krzycza,a sami nie przedstawiaja zadnej wartosci..

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 21:15:01

Oj, to wymagającym pracodawcą jesteś!

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 03:24:29

A ty taki durny,ze gazetam wierzysz.. U mnie,naprzyklad, 3 pracownika pracuje 7 lat z rzedu,a 4 w tym sezonie zglosily sie po raz drugi. Oczywiscie,byli i tacy,co popracowali tylko jeden dzien i ich wyj.ebalem na zbyty pysk. Tacy to i biegaja po gazetach i krzycza,a sami nie przedstawiaja zadnej wartosci..

Za to Ty przedstawiłes sie jako zarabisty pracodawca . Procownicy pracuja bo nie maja innego wyjscia za 5-7 zł na /h  a Tobie napewno biznes przynosi straty :)

#145 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 13:14:46

Za to Ty przedstawiłes sie jako zarabisty pracodawca . Procownicy pracuja bo nie maja innego wyjscia za 5-7 zł na /h  a Tobie napewno biznes przynosi straty :)

Co za glupoty piszesz? Nawalony,czy co? Czlowiek oddyha,bo nie ma innego wyjscia... to nie oddychaj,zrób wszystkich w jajo...

#146 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 10:47:48

Takie czasy! Ale za 5zł to wrecz niemożliwe znalezc pracownika do lekkiej pracy!

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 15:13:42

W polo jest nowy kierownik ??

#148 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 22:13:33

Nic mi o tym nie wiadomo!

#149 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 14:54:54

Uwaga na pracownika polomarkietu. Chyba ma na imię Radek z tego co usłyszałam. Nie dość że złodziej to jeszcze podrywacz. PS mowilam Ci że mam męża dzieciaku.

#150 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 15:13:06

Uwaga na pracownika polomarkietu. Chyba ma na imię Radek z tego co usłyszałam. Nie dość że złodziej to jeszcze podrywacz. PS mowilam Ci że mam męża dzieciaku.

No i co z tego - ja bym chciał tylko potrzymać.

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:26:22

może chciał tylko zapodać kapucyna w poślady

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych