Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POLO-market - ŁEBA

150 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 01:48:53

O tobie też piszą i to ty jesteś ta kinia co ma na zastępcę iść co? I prawdę piszą o was! Ja też niwie chodzę przez nich do Polo!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 09:00:36

Jakie tu oszołomy piszą, ręce opadają :(

#43 ~ADMIN~

~ADMIN~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 17:15:05

sprawa została zgłoszona na policję w celu znalezienia adresata obelg. proszę nie wypowiadać się na te tematy by uniknąć konsekwencji karnych. osoba odpowiedzialna za szykanowanie i obelgi poniesie konsekwencje. pozdrawiam

#44 ~=GOŚĆ=~

~=GOŚĆ=~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:59:50

Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pracowników POLOMARKETU a w szczególności dla Wielce Szanownej Pani Kierownik Sklepu--Wesołych Świąt :) :rolleyes:

#45 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:14:01

WIELKA MI KIEROWNICZKA TA IZKA NIC NIE ROBI OPERDALA SIE NA CODZIEŃ NA SKLEPIE JEJ W OGÓLE NIE WIDAĆ ŁEB NIECH SOBIE UMYJE JAKI WIZERUNEK KIEROWNICZKI JEDZIE OD NIEJ SZCZOCHAMI,NA KOMPUTERZE NIE POTRAFI NIC ZROBIC O WSZYSTKO PYTA SIE INNYCH LUDZI.CZY MYSLI ŻE LUDZIE TO SA SLEPI I NIC NIE WIDZA, JA TAM CHODZĘ DO TEGO POLO CODZIENNIE I DOZNAJE SZOKU I PRZESTANE CHODZIC ZE WZGLEDU NA KIEROWNICZKE .CZEGOS SIE JEDNAK BOI BO WOGÓLE JEJ NIE MA NA SKLEPIE A JAK JEST TO Spier***A PRZED KLIENTAMI, MA COS NA SUMIENIU , MUSZE NAPISAC ODPOWIEDNIE PISMO DO DYREKCJI POLO MARKETU NA NIĄ, NIECH PRZYJADA I ZOBACZĄ O POMSTE DO NIEBA WOŁAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.INNI PRACUJA A TE JEJ KOLEŻANKI ARMANDZKA I NIEDOSZŁA SYNOWA MAJA BYĆ PONOĆ ZMIANOWYMI TAKIE SŁUCHY KRAŻAPO ŁEBIE NASTEPNE NIEROBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEGO TAK NIE ZOSTAWIE WIDZE KTO TAM PRACUJE MOGE NAWET DOWIEDZIEĆ SIĘ NAZWISKA INNYCH OSÓB PRACUJACYCH I OPISZE PRAWDE JAKA JEST.KOSLAWY JEJ CHÓD CHODZI JAK POKRAKA BOZE NIE MOGE NA NIA PATRZEC

MY POLSKI JĘZYK DOBRZE PISAĆ MY MÓWIĆ PI POLSKU ...
Co za ludzie takie rzeczy piszą ... bez kitu masz kompleksy jak patrzysz w lustro .....

#46 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 14:47:33

A do Kini co macie?Zawsze miła,uśmiechnięta i w ogóle,ludzie są zazdrośni po prostu

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 15:45:07

http://www.polomarke...h&r=&w=11&m=263

#48 ~mieszkanka Łeby~

~mieszkanka Łeby~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 22:03:13

A do Kini co macie?Zawsze miła,uśmiechnięta i w ogóle,ludzie są zazdrośni po prostu

Jasne , porządna - KONFITURA ! Pamiętamy co robiła za młodych lat ! Wstyd

#49 ~OGO~

~OGO~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 22:54:15

Loda????

#50 ~ja z przytupem~

~ja z przytupem~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 01:49:17

Szkoda ze w Polo jest czynna tylko jedna kasa zawsze ..i na kasie jak dzis byłem był uczen , moze i cos w tym temacie trzeba zrobic ..nie wspomne juz o przeterminowanym towarze Piwo LECH - cytrynowe sprzedawanym w "promocji" smacznego zycze

#51 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 10:19:43

Zgadzam się-tylko jedna, lipa na maxa! A reszta nierobów na zapleczu. Nie ma kontroli to tak jest.

#52 ~zdziwiony~

~zdziwiony~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 12:56:05

MY POLSKI JĘZYK DOBRZE PISAĆ MY MÓWIĆ PI POLSKU ...
Co za ludzie takie rzeczy piszą ... bez kitu masz kompleksy jak patrzysz w lustro .....

Jezusie jacy wy jesteście kołtuny,żeby tak pisać na swoja współmieszkankę! Jak taki jeden z drugim jesteście spostrzegawczy to moze wy na kierownika.I jaki tok myslenia?.Kierownik musi chodzić po sklepie , po co , żeby tobie jeden z drugim powiedzieć dzień dobry!A gdzie ty widziałeś w innych marketach kierowników na hali?.Wg mojej oceny to dalej niż za Lębork nie wyjeżdżasz ,po prostu prymityw , zazdrość , bufonada,aż żal że mamy tutaj takich pseudointeginetów , któryz znają się na wszystkim , tzn na niczym,Do roboty byście się wzieli ,cos pożytecznego zrobili a nie tylko kołtuństwo , buraczewo i zazdrość.

#53 ~alexandra~

~alexandra~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 18:08:56

Ludziskaaa, ale tutaj bzdury wypisujecieee, aż muszę coś napisać, bo nie wytrzymmmm. Też chodzę tutaj na zakupy i nic dziwnego nie zauważyłammm… Pracowniccy pracują, kasy otwarte, towar na pólkach jest… ja nie mam się do czego przyczepić…
Chyba się wam nudzi, że takie rzeczy wypisujecie… Wstyd…

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 20:19:26

Ludziskaaa, ale tutaj bzdury wypisujecieee, aż muszę coś napisać, bo nie wytrzymmmm. Też chodzę tutaj na zakupy i nic dziwnego nie zauważyłammm… Pracowniccy pracują, kasy otwarte, towar na pólkach jest… ja nie mam się do czego przyczepić…
Chyba się wam nudzi, że takie rzeczy wypisujecie… Wstyd…

Teraz w polo to nowe rządy nastały.Rządzi PGR i złodzieje u władzy. Słyszało się to i owo....porażka

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 22:04:32

Teraz w polo to nowe rządy nastały.Rządzi PGR i złodzieje u władzy. Słyszało się to i owo....porażka

..po sobie sądzisz :(

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 12:55:40

Wystarczy przyjrzeć sie jak kierowniczka np.-do roboty na pusto a na end arbeit full siaty i kartony! To jest ok?

#57 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 13:10:07

Wystarczy przyjrzeć sie jak kierowniczka np.-do roboty na pusto a na end arbeit full siaty i kartony! To jest ok?

W Polsce to normalka...

#58 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 01:07:38

Oj tam
zostają pączunie, bułeczki , chlebek i inne rzeczy lepiej niech kobietki sobie do domku wezną
niż do śmietnika wyrzucą przecież tyle żywności marnujemy.....

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 20:41:38

Powariowaliście totalnie, przecież to jest sklep spożywczy, więc jasnaaaaa sprawaa, że zrobiła zakupy i wyszła z pełnymi siatkami…………. nic w tym nadzwyczajnego :D
Czepiacie się kobiety na siłę.

#60 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 16:23:17

Ja to bym w POLO załogę wymieniła :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych