Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POLO-market - ŁEBA

150 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 20:12:32

słuchaj piepszony pedale masz problem to przyjdz tu i to mi powiedz nędzna mendo a od niej się odjeb i wszyscy inni zazdrościcie że bez lizania dupy jej się udało

Oj tam,oj tam, wiemy na co ją było stać za czasów mozarta!!! Ci,którzy pamiętają czasy gewalii też.
Biedny ten Śliwka-fajny chłop był! A kierowniczka-pracowało się i słyszało... :blink:

#22 ~mike~

~mike~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 21:36:39

Ja się cieszę. Szacun dla burmistrza, że nie muszę jeżdzić do Lęborka. POLO jest spoko.

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 14:32:47

Jednak to wszystko prawda co mowia o sliwie. Ze jest leniem I nierobem.

#24 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:32:11

Kolego musze sie z toba zgodzic . Pracowalem z nia I wiem jaka ona jest. Nic nie robi I jak mysli ze jest zmianowa to mooze wszystko. Mogla by brac przyklad. Z kolezanek I cos wkoncu zrobic. Pewnie raczek boi sie pobrudzic wielce dama.

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 08:41:57

Kolego musze sie z toba zgodzic . Pracowalem z nia I wiem jaka ona jest. Nic nie robi I jak mysli ze jest zmianowa to mooze wszystko. Mogla by brac przyklad. Z kolezanek I cos wkoncu zrobic. Pewnie raczek boi sie pobrudzic wielce dama.

lepiej niech przykładu z koleżanek nie bierze....Jedna z nich pracowała u jednego łebskiego biznesmena i wyleciała.....lepkie rączki...tego w polo by nie chcieli.....!!!

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 08:42:27

lepiej niech przykładu z koleżanek nie bierze....Jedna z nich pracowała u jednego łebskiego biznesmena i wyleciała.....lepkie rączki...tego w polo by nie chcieli.....!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 15:51:05

Koło Polo-marketu była jakaś kraksa..

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 17:52:33

mam w nosie kto tam pracuje i czy coś robi czy nie robi, to problem polomarketu kogo zatrudnia. jeśli stoi towar na półce a ceny się zgadzają to mi to wystarcza

#29 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 18:10:17

jednak musicie przyznać że jakaś mała prawda musi w tym być że tak ją opisują wszyscy

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 18:50:56

to jest forum o Polo czy o ich pracownikach? niektórzy chyba lubią po prostu innym tyłki obrabiać. dla nie wtajemniczonych niektóre komentarze np. że ktoś ma lepkie rączki są karalne, więc dla dobra piszących - nie oczerniajcie kogoś jak nie macie dowodów. a tak po za tym, to mam wrażenie, że paniom w polo albo brakuje czasu na wszystkie obowiązki albo nie chce im sie cen sprawdzać bo rozbieżności w cenach zdarzają się dość często

#31 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 12 październik 2012 - 20:25:48

wy ................. nie macie innego tematu widocznie cię .......................................................................
...........................

Wyhamuj człowieku, wyhamuj z tymi wypocinami.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 18:36:15

jednak musicie przyznać że jakaś mała prawda musi w tym być że tak ją opisują wszyscy

Prawda jest taka ze te wszystkie bzdury wypisuje nie kto inny jak nagrywacz konfidentus tomcio

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 18:37:17

mam w nosie kto tam pracuje i czy coś robi czy nie robi, to problem polomarketu kogo zatrudnia. jeśli stoi towar na półce a ceny się zgadzają to mi to wystarcza

A tak na marginesie, czy prawda jest , że maja zamykac Polo Market?

#34 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:20:51

Czyżby wielka szefowa - zmianowa ? koko,koko...kurka,rurka....

#35 ~*GOŚĆ*~

~*GOŚĆ*~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 20:32:57

a to prawda,że w Łebie będzie BIEDRONKA :) ???

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 14:12:23

Ja będac na m-cu Pana Burmistrza postawiłbym jeszcze ze cztery markety dwa to zdecydowanie za mało przeciez musi byc kasa na biezace wydatki brawo Panie Burmistrzu musimy sie zastanowic co jescze mozemy sprzedac w pełni pochwala Pana decyzje

#37 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 12:38:00

WIELKA MI KIEROWNICZKA TA IZKA NIC NIE ROBI OPERDALA SIE NA CODZIEŃ NA SKLEPIE JEJ W OGÓLE NIE WIDAĆ ŁEB NIECH SOBIE UMYJE JAKI WIZERUNEK KIEROWNICZKI JEDZIE OD NIEJ SZCZOCHAMI,NA KOMPUTERZE NIE POTRAFI NIC ZROBIC O WSZYSTKO PYTA SIE INNYCH LUDZI.CZY MYSLI ŻE LUDZIE TO SA SLEPI I NIC NIE WIDZA, JA TAM CHODZĘ DO TEGO POLO CODZIENNIE I DOZNAJE SZOKU I PRZESTANE CHODZIC ZE WZGLEDU NA KIEROWNICZKE .CZEGOS SIE JEDNAK BOI BO WOGÓLE JEJ NIE MA NA SKLEPIE A JAK JEST TO Spier***A PRZED KLIENTAMI, MA COS NA SUMIENIU , MUSZE NAPISAC ODPOWIEDNIE PISMO DO DYREKCJI POLO MARKETU NA NIĄ, NIECH PRZYJADA I ZOBACZĄ O POMSTE DO NIEBA WOŁAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.INNI PRACUJA A TE JEJ KOLEŻANKI ARMANDZKA I NIEDOSZŁA SYNOWA MAJA BYĆ PONOĆ ZMIANOWYMI TAKIE SŁUCHY KRAŻAPO ŁEBIE NASTEPNE NIEROBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEGO TAK NIE ZOSTAWIE WIDZE KTO TAM PRACUJE MOGE NAWET DOWIEDZIEĆ SIĘ NAZWISKA INNYCH OSÓB PRACUJACYCH I OPISZE PRAWDE JAKA JEST.KOSLAWY JEJ CHÓD CHODZI JAK POKRAKA BOZE NIE MOGE NA NIA PATRZEC

#38 ~nowencin~

~nowencin~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 12:54:01

Co ! Sliwa zostala kierowniczka. To chyba jakas pomylka. Przeciez to jest najwiekszy leser jakiego znam. Caly nowencin i leba o niej mowia.

#39 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 19:22:43

GOŚĆ 12:38- Podpisuje się pod tym co napisałeś/łaś... ;))

#40 ~KINIA~

~KINIA~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 22:32:11

JA TAM BARDZO LUBIE POLO FAJNE SA PANIE DORADZA POZARTUJA,NIE ZNAM KIEROWNICZKI ALE JAK BY SKLEP ZLE PRESPEROWAŁ TO BY GO ZAMKNELI A ON DALEJ CZYNNY WIEC ZLE NIE JEST

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych