Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Politycznie rzecz biorąc

polityka PO PiS PSL KUKIZ NOWOCZESNA SEJM SENAT PREZYDENT PREMIER

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3383 odpowiedzi w tym temacie

#41 ....

....

suum cuique

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 16:36:53

Rak zawsze zrozumie drugiego raka. Reszta słów jest zbędna ;)

Kto tu jest rak? Ja też jestem rak! :)

#42 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 17:19:55

Kto tu jest rak? Ja też jestem rak! :)

Dobry wieczór Kropek :)

Ja jestem rak i nie dziwię się, że Ty też  ;)

Użytkownik zakładka edytował ten post 21 listopad 2015 - 17:21:42

#43 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 18:49:56

Dobry wieczór Kropek :)

Ja jestem rak i nie dziwię się, że Ty też  ;)

Dobry wieczór...

Ja też jestem rak....chociaż wiedźma ;) :)

Witam Panie!

No to widzę, że niechybnie nadszedł czas na zawiązanie jakichś Związków Zawodowych Stawonogów na Forum (w skrócie ZZSnF)! ;)

Jak już się ukonstytuujemy, to urządzimy jakąś demonstrację, spalimy jakąś oponę (mam w garażu gdyby co), transparenty rozwiniemy szerokim frontem do obywatela. A potem "wicie, rozumicie" wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!

"To jak? Pomożecie?" ;)

Użytkownik .... edytował ten post 21 listopad 2015 - 18:50:59

#44 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 19:12:38

Kropku...i wszystko jasne :)

Założyłeś ten temat tylko i wyłącznie celem zwerbowania członków do założenia j/w, a kto wie czy nie myślałeś o partii....no, no, no....nie sądziłam, że tak szybko się przyznasz. Myślałam, że będziemy Ciebie podpiekać nad ogniem, abyś wydusił z siebie cel założenia wątku.... :)

Odpowiem za siebie....na moją pomoc możesz liczyć :)

Sorki, odbiegłam od tematu...ale nie mogłam się powstrzymać od komentarza :D

Ciii ;)

#45 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 20:09:45

Witam Panie!

No to widzę, że niechybnie nadszedł czas na zawiązanie jakichś Związków Zawodowych Stawonogów na Forum (w skrócie ZZSnF)! ;)

Jak już się ukonstytuujemy, to urządzimy jakąś demonstrację, spalimy jakąś oponę (mam w garażu gdyby co), transparenty rozwiniemy szerokim frontem do obywatela. A potem "wicie, rozumicie" wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!

"To jak? Pomożecie?"

Wygląda na to, ze jest to propozycja nie do odrzucenia ;) Tyle że ja mam na ogół pecha i co już się zadomowię w jakimś ugrupowaniu , to odnoszę wrażenie, że zaczynam być inwigilowana, a tego nie zniosę. Moja propozycja zatem jest taka: przynajmniej do momentu ukonstytuowania dam odpowiedź na Twoją propozycję Kropku w temacie zawiązania ZZSnF ;) Co Ty na to?

Kropku...i wszystko jasne :)

Założyłeś ten temat tylko i wyłącznie celem zwerbowania członków do założenia j/w, a kto wie czy nie myślałeś o partii....no, no, no....nie sądziłam, że tak szybko się przyznasz. Myślałam, że będziemy Ciebie podpiekać nad ogniem, abyś wydusił z siebie cel założenia wątku....

Odpowiem za siebie....na moją pomoc możesz liczyć

Sorki, odbiegłam od tematu...ale nie mogłam się powstrzymać od komentarza

Czarodziejko, nie uważasz, że Założyciel wątku jest za miękki na takie tortury jako rak? ;)

O nie! Mowy nie ma Kropku :D Ja to sobie lubię tak hasać sama, w żadne układy nie wchodzę a, że należę również do akwenu wodnego (choć nie rak) i nieświadoma zasadzki wdepnęłam i już się trochę nawet zanurzyłam to w proteście wielkim nie wchodzę dalej w dialog z Tobą :lol:

Teraz na serio, sobota wieczór, nie chce mi się tak poważnie rozmawiać i to jeszcze o polityce. Kiedy indziej jak będzie czas odpowiem na Twoje wpisy

Pousuwałam Wasze emotki, bo są i tak widoczne powyżej, a za dużo ich było aby posty weszły

Perło im nas będzie więcej, tym lepiej czyż nie? :P

edit. pousuwałam emotki również

#46 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 20:52:31

Zastanawiałem się dotychczas, co też będzie się działo z Kurskim Jackiem, ongiś bulterierem PiS, potem rozłamowcem z Solidarnej Polski, a dziś synem marnotrawnym Prezesa, któremu - od momentu gdy Kurskiemu skończyły się wywczasy w Europarlamencie - złożył tyle hołdów i dowodów wiernopoddaństwa? Czyżby Prezes miał w piersi kamień nie serce i był dla Jacka Ciemny Lud To Kupi jak ten Lord Vader? Na szczęście (dla Kurskiego oczywiście, nie dla Polski) Prezes przytulił Go do piersi swej ojcowskiej i na otarcie łez dał mu posadę viceministra w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dlaczego akurat tam? Przecież to proste: Kurski Jacek znany jest wszem i wobec, w tę i we w tę, ze swojej kultury ze wskazaniem na osobistą. Ma On ci ją wysoką. Jest wręcz takim naszym dziedzictwem narodowym.

Dobra, a teraz serio. Tą nominacją Polacy dostali od PiS-u znowu w pysk. Brakuje tu jeszcze tylko Hoffmanna do kompletu, żeby Kulturze szefowali.

Ja osobiście obstawiałem, ze Kurskiego ulokują gdzieś w mediach, np. w Zarządzie TVP. Ale kariera jeszcze przed Nim, zwłaszcza, że Premier Gliński zapowiedział, że "to na krótki okres". Więc kto wie, kto wie?

1zzgj83.jpg

Użytkownik .... edytował ten post 21 listopad 2015 - 20:53:10

#47 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 20:54:35

Wygląda na to, ze jest to propozycja nie do odrzucenia ;) Tyle że ja mam na ogół pecha i co już się zadomowię w jakimś ugrupowaniu , to odnoszę wrażenie, że zaczynam być inwigilowana, a tego nie zniosę. Moja propozycja zatem jest taka: przynajmniej do momentu ukonstytuowania dam odpowiedź na Twoją propozycję Kropku w temacie zawiązania ZZSnF ;) Co Ty na to?

Jak to się mówi: wchodzę w to ;)

#48 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 22:22:26

Całkiem poważne inicjatywy już się tworzą :)

http://studioopinii.pl/idzie-piorunem/

A tak a propos - Ryby się kłaniają ;)

#49 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 22:47:08

A jasne, jasne. Wy się potem cofniecie parę kroków w tył a ja zostanę z tym moim nieszczęsnym ogonem uniesionym ku górze i będę świeciła :D :lol:

A skąd, najwyżej dwa kroki do przodu a tylko jeden do tyłu ;) A uniesiony ogon ku górze, przyczepimy do odnóża, gdyby co  :)

Jak to się mówi: wchodzę w to ;)

To może być pasjonujące ;)

(...)

Witam ostatni znak trygonu wodnego ;) (ZZSnF zaczyna się tworzyć?)

Dobranoc, spokojnej nocy :)

#50 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 23:50:50

Całkiem poważne inicjatywy już się tworzą :)

http://studioopinii.pl/idzie-piorunem/

Witam Andy! :)

KOD robi się powolutku realnym, oddolnym, ale przede wszystkim silnym przez liczbę zaangażowanych ruchem. :) 

Po drobnym naciągnięciu warunków członkostwa w ZZSnF myślę,  że mógłbyś zostać przyjęty w jego szeregi. Nie bez kozery musi być przecież powiedzenie: "na bezrybiu i rak ryba"? Po prostu ryba też człowiek! Znaczy się stawonóg w sensie ;)

#51 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 23:52:30

To może być pasjonujące ;)

Całe szczęście, że już po 22-giej i dzieci śpią ;)

#52 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 00:23:28

Na Dobranoc, ale i na Dzień Dobry

(kliknij tekst, by powiększyć)

bhbvvn.jpg

Użytkownik .... edytował ten post 22 listopad 2015 - 00:25:30

#53 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 11:38:13

Bardzo pozytywnie postrzegam wypowiedź Pana Ministra Waszczykowskiego.
Uważam, ze słusznie sugeruje, aby z syryjskich uchodźców stworzyć armię, która będzie walczyła na terenie swojego kraju, za jego wolność.

Ogólna idea dobra ale...
- Uważam, że fizyczną niemożliwością jest utworzenie takiej armii w sensownym czasie. Niewielkie oddziały owszem ale nie armię. Zresztą Amerykanie juz cos takiego zaczęli robić - z marnym skutkiem.
http://www.bankier.p...ch-3421788.html
- Propozycja taka w ustach min. Waszczykowskiego jest co najmniej schizofreniczna. Z jednej strony środowisko z którego się minister wywodzi alergicznie reaguje na jakiekolwiek próby przyjmowania uchodźców m.in. ze względu na mniej lub bardziej rzekome zagrożenie jakie ci uchodźcy tworzą, a z drugiej ze strony tego środowiska poprzez min. Waszczykowskiego pada propozycja aby tych uchodźców uzbroić i wyszkolić. Kompletna schizofrenia.

Użytkownik Andy edytował ten post 22 listopad 2015 - 13:06:40

#54 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 12:16:21

bhbvvn.jpg

Było przecież do przewidzenia, ze środowiska kulturalne podejmą jakieś kroki, więc się nie dziwię. Trudno mi się wypowiadać w powyzszej sprawie, nie wiem kto to, nie mam konta na fejsie ale jak powtarzam, rozumiem takie działania.

Jesli chodzi o Kurskiego, takie wiadomości doszły do mnie około półtora miesięcy temu, przygladając się jego postawie w mediach, z dnia na dzień utwierdzałam się w przekonaniu, ze coś jest na rzeczy.

Jesli chodzi o Waszczykowskiego, to jesli dobrze pamiętam, ze za czasów PiSu ( poprzedniej kadencji ) był v-ce ministrem d/s zagranicznych ?

Powinien więc być dyplomatą i mieć jakies doswiadczenie w tej materii. Natomiast to, co teraz pokazuje, jest delikantnie rzecz ujmując - niepoważne .

#55 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 13:13:23

Nie kwapię się do rozmów które nie dotyczą życia ludzi, bo wszystko inne to tylko zdania tych którzy nie mają co do roboty oprócz zastanawiania się czy demokracja jest zagrożona czy nie?

Hmm. Czy rzeczywiście kwestia czy demokracja jest zagrożona czy nie, to tylko pierdoła, która nie ma żadnego wpływu na życie ludzi?

---------

Ku przestrodze zamieszczam kwintesencję z filmu Kabaret, który skądinąd gorąco polecam.

Użytkownik Andy edytował ten post 22 listopad 2015 - 13:19:45

#56 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 14:39:49

Całe szczęście, że już po 22-giej i dzieci śpią ;)

Ale "ryby" jeszcze "pływały" (120%) ;)  

#57 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 14:50:55

bhbvvn.jpg

Dzień dobry :)

Wygląda na to, że KOD powstał wzorem KOR?

Nie angażowałam się jak do tej pory w politykę. Jej macki nie wdzierały się bezpośrednio w moje życie. Po przeczytaniu powyższego manifestu czuję, że jednak muszę. Przecież to co zaczyna się "dziać" na oczach całego społeczeństwa, ośmiesza NASZ kraj na arenie międzynarodowej.

Miłego popołudnia bywalcom tego wątku :)

Użytkownik zakładka edytował ten post 22 listopad 2015 - 14:51:10

#58 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 15:21:18

Mamy demokrację, koniec i kropka.

Nie będę polemizował. Rzeczywiście na razie mamy jeszcze demokrację. A przynajmniej nie ma na razie podstaw do stwierdzenia, że jej już nie ma.

Nie trzeba ludzi straszyć :)

A to jest co najmniej dyskusyjne. Demokracja nie jest dana raz na zawsze, a to co się obecnie dzieje niedwuznacznie wskazuje, że rozpoczął się jej demontaż. I nie jest to bynajmniej tylko "krzyk partii nie będących u władzy" lecz także opinia m.in. byłego prezesa TK z nadania PiS.
http://wyborcza.pl/1...mach-stanu.html
Gdy będziemy mogli jednoznacznie stwierdzić, ze demokracja się u nas skończyła, to bedzie trochę za późno. Należy więc dmuchać na zimne, a tym bardziej gdy robi się gorące.

Muszę zwiewać. Pozdrowienia.

Mam nadzieję, że nie przed obecną demokracją. ;)

#59 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 17:02:01

Witam po dłuższej nieobecności :) .

Strasznie tu poważnie i nie na żarty , oj nie :D  .

Troszkę relaksu . Mnie wyszło , ze jestem tusko-faszysta :blink: .

http://www.gry-onlin...22556517_48.jpg

#60 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 17:26:17

Witaj VS

http://www.gry-onlin...22556517_48.jpg

Mi wyszło, że jestem vege-ubek :D chyba umrę ze śmiechu :D :lol:

edit. Czarodziejko i wiem kim Ty jesteś ;) :D

Użytkownik zakładka edytował ten post 22 listopad 2015 - 17:38:23

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polityka, PO, PiS, PSL, KUKIZ, NOWOCZESNA, SEJM, SENAT, PREZYDENT, PREMIER

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych