Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Politycznie rzecz biorąc

polityka PO PiS PSL KUKIZ NOWOCZESNA SEJM SENAT PREZYDENT PREMIER

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3383 odpowiedzi w tym temacie

#21 ....

....

suum cuique

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 23:49:35

Andii, cieszę się, że jesteś...i będziesz mam nadzieję... :)

Dzięki Andy za ostrzeżenie...tylko, że ja jestem kiepska w politykowaniu, nigdy polityką się nie zajmowałam, jedynie, jak każdy, mam jakieś tam swoje poglądy na różne sprawy...więc rzadko będę tu zaglądać...

Jednak z różnych względów cieszę się, że taki wątek powstał i mam nadzieję, że nikogo z wypowiadających się tutaj nie zamkną...ani nie zbanują...przyzwyczaiłam się do wolności słowa i wolnej Ojczyzny.

Miłego wieczoru. :)

Popolitykować każdy może,
trochę lepiej, lub trochę gorzej,
ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,
uuu....

;)

#22 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 23:52:27

Z cyklu "Polska według Timura i jego drużyny"

16lites.png

Dobrej nocy ;)

Użytkownik .... edytował ten post 20 listopad 2015 - 06:05:10

#23 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 03:12:24

Przeczytałem wszystkie posty (chyba) i z ich lektury nasuwa mi się tylko jeden, jakże prawdziwy komentarz oraz obraz współczesnego społeczeństwa (choć drzewiej też tak z Rodakami bywało): gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie polityczne.  :rolleyes:

Życzę Wszystkim miłego weekendu.  :)

#24 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 10:46:28

.

Użytkownik .... edytował ten post 20 listopad 2015 - 11:03:50

#25 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 10:52:20

W sprawie zmiany Konstytucji RP chciałam tylko powiedzieć, iż ja również miałam na to wpływ ponierważ brałam udział w Referendum , tak jak większośc Polakow. Dlatego teraz nie życzyłabym sobie aby ktokolwiek w Niej grzebał :ph34r:

To, że śpiewak , nie mający o niczym pojęcia chce zdemontować mój kraj to nie znaczy, że mamy pozostać bierni i nieobecni :(  

Jakim cudem coś takiego dostało się do Sejmu nie rozumiem. Jak tacy ludzie mogą tworzyć prawo i ustawy , którzy poza partykularnymi interesami nie widzą nic więcej , no moze jeszcze zadymę :(

100 dni pracy Prezydenta już mija , gdzie ta pomoc dla współbratymcy Dudy ? dlaczego nie idą górnicy pod kancelarię Prezydenta RP. Przecież on może wszystko  a nie tylko pilnować zyrandola :P  bo jak do tej pory robi wyłącznie to, no moze po za osmieszaniem nas na zewnątrz, dobrał sobie gwardię, no nie powiem :D  

#26 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 10:54:43

Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę dodać całości posta #25 ???

To co widać, to ledwie połowa. :huh:

Spróbuję go za chwilę dodać ponownie.

edit: niestety, wkleja się tylko połowa posta, spróbuję więc za chwilę wkleić ponownie pierwszą połowę i zaraz potem drugą.

edit: udało się. posty #28 i #29 to w rzeczywistości jeden post. post #25 dla porządku usunę.

Użytkownik .... edytował ten post 20 listopad 2015 - 11:03:26

#27 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 10:58:58

Senat przegłosował bez poprawek nowelizację ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Po 24 godzinach procedowania (Timur chyba ma problem z przedwczesną ejakulacją, że narzucił takie królicze tempo)! To już teraz będzie chyba norma przy uchwalaniu najważniejszych ustaw w Polsce. Bo to, że PiS-owi ewidentnie lepiej prace idą ciemną nocą, to już raczej widzi każdy.

Oczywiście, żeby wszystko odbyło się lege artis, ustawa musi trafić z Senatu do Prezydenta, by ja podpisał. Ale w przypadku P. Dudy to raczej formalność. Ja w ogóle proponowałbym wyprodukowanie faksymile z podpisem Prezydenta Dudy i przekazanie jej Marszałkowi Senatu, niech od razu podbija przegłosowane ustawy. Po co Pan Prezydent ma rękę nadwerężać? Jeszcze się chłopina łokcia tenisisty nabawi z przepracowania.

Żarty żartami, ale sytuacja robi się naprawdę coraz mniej śmieszna.

Pisałem o tym przed wyborami, np. tutaj: http://forum.gp24.pl...#entry1751284

#28 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 11:01:38

i jeszcze wcześniej, przytaczając tekst (dziś raczej powinienem raczej napisać proroctwo) autorstwa Senatora Marka Borowskiego, niegdyś Marszałka Sejmu: http://forum.gp24.pl...ytucji-t103240/

Były Prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień: "Na naszych oczach umiera demokracja w Polsce"

Były Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Zoll: "To jest deptanie konstytucji. Od dziś nie jesteśmy demokracją prawa"

Naziści niszczyli demokrację w Niemczech np. podpalając Reichstag.

Komuniści w Związku Radzieckim (i teraz w Rosji) z demokracją rozprawiali się inaczej -  niczego nie podpalali. Przejmowali i ubezwłasnowalniali najważniejsze instytucje państwowe.

Który schemat Wam przypomina to, co się teraz w Polsce dokonuje?

Jeżeli wierzyć "przepowiedniom" obecnego senatora Marka Borowskiego, to teraz kolej na sądy. Okręgowe, rejonowe itd. <_<

Użytkownik .... edytował ten post 20 listopad 2015 - 11:14:15

#29 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 11:08:51

W sprawie zmiany Konstytucji RP chciałam tylko powiedzieć, iż ja również miałam na to wpływ ponierważ brałam udział w Referendum , tak jak większośc Polakow. Dlatego teraz nie życzyłabym sobie aby ktokolwiek w Niej grzebał :ph34r:

To, że śpiewak , nie mający o niczym pojęcia chce zdemontować mój kraj to nie znaczy, że mamy pozostać bierni i nieobecni :(  

Jakim cudem coś takiego dostało się do Sejmu nie rozumiem. Jak tacy ludzie mogą tworzyć prawo i ustawy , którzy poza partykularnymi interesami nie widzą nic więcej , no moze jeszcze zadymę :(

100 dni pracy Prezydenta już mija , gdzie ta pomoc dla współbratymcy Dudy ? dlaczego nie idą górnicy pod kancelarię Prezydenta RP. Przecież on może wszystko  a nie tylko pilnować zyrandola :P  bo jak do tej pory robi wyłącznie to, no moze po za osmieszaniem nas na zewnątrz, dobrał sobie gwardię, no nie powiem :D  

Na temat Przewodniczącego Zespołu Śpiewu (Kukiza) i Tańca (reszty) nie będę się wypowiadał, bo mnie zbanują ;)

A co do Prezydenta to jesteś Misiu niesprawiedliwa. On nie tylko pilnuje żyrandola, On jeszcze podpisuje! Podpisuje wszystko co Timur wymyśli, a jego drużyna przegłosuje.

#30 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 11:16:13

Na temat Przewodniczącego Zespołu Śpiewu (Kukiza) i Tańca (reszty) nie będę się wypowiadał, bo mnie zbanują ;)

A co do Prezydenta to jesteś Misiu niesprawiedliwa. On nie tylko pilnuje żyrandola, On jeszcze podpisuje! Podpisuje wszystko co Timur wymyśli, a jego drużyna przegłosuje.

Wielokropku

Naprawdę staram sę być sprawiedliwa. Myślę, że faksymilkii zostały dużo wczesniej zrobione, w przeciwnym wypadku Timur nie wystawił by do wyborów ani Dudę ani Szydło.

Pomijając już to, że rezygnacje in blanco są już na pewno też podpisane  - o to mogę się załozyć :)   

Użytkownik -MISIA edytował ten post 20 listopad 2015 - 11:17:02

#31 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 16:37:59

"Automat z Podpisami" dobrej marki. Nie szumi, nie warczy, tylko koncertowo robi to, do czego jest stworzony: podpisuje.

BTW Czym on jest napędzany? Pochwałami?

#32 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 19:12:15

Słowa zachęcające do wypowiedzenia własnego zdania.

W skrócie...

1. Prezydent nie wybrany przeze mnie, ale także mój, bo wybrała go większość.

2. Szefowa parlamentu i tenże nie wybrany przeze mnie, ale także mój, bo wybrała go większość.

3. Chwilowo słucham, obserwuję, analizuję...

4. Chwilowo nie krytykuję, nie chwalę...

5. Daję czas na rozwinięcie skrzydeł....

6. Na wszystko potrzebny jest czas, uważam, że należy dać szansę nowej ekipie choćby skręcało trzewia i język świerzbił składając się do krytyki....

1. Mam to samo, ale coraz bardziej zauważam w tym tylko banał.

2. Szkoda mi pani Szydło - wygląda na miłą kobietę. Macierewicz, Ziobro, Błaszczak, Kamiński - dali się już poznać przez lata.

3. I co Ci po tych kilku intensywnych dniach wyszło?

4. Tu się różnimy zasadniczo ;)

5. Ledwo je rozłożyli, a już zaczyna się robić "duszno".

6. Czas płynie, a PiS - co by nie powiedzieć - nie stoi w miejscu. Łamie obietnice wyborcze, łamie zasady, kłamie, wycierając sobie gębę pojęciami "prawa", "sprawiedliwości" oraz "pokory".

Trzewia u mnie w porządku a i na kondycję języka nie mogę narzekać. Po prostu będę punktował oszustwa "bardziej świętych od Papieża" "autorytetów moralnych". Poprzednicy chociaż nie uzurpowali sobie wyłączności na moralność.

A propos punktów 1 i 2

2lij6z6.jpg

Użytkownik .... edytował ten post 20 listopad 2015 - 19:13:15

#33 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 19:48:39

Tymczasem w Siedzibie Głównej Timura....

34yehrr.jpg

#34 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 21:29:34

1. To jest nasz prezydent...czy to się nam podoba czy nie....

2. Pani Szydło wiedziała co robi. Nie jest mi jej szkoda. Ludzie się zmieniają.

3. Odpowiem w obecności adwokata ;) :)

4. ...i dobrze...

5. Smog w całym kraju i to duszności są...

6. Oj tam, zaraz łamie ;)  .... dostosowuje do swojej prawdy....(znasz powiedzenie o prawdzie)..

Cieszę się, że zdrowie Ci dopisuje. Wiele wytrzymasz :)

No pewnie! Chadzam na kuracje ;)

295whaw.jpg

#35 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 23:16:33

Czas już kłaść się spać.

Noc taka ciemna i straszna.

Ale nie czuję lęku, ni obawy gdy wiem,

że gdzieś tam czuwają

nad losem & bezpieczeństwem mem,

Ci którzy może i mądrzy niekoniecznie są

lecz predyspozycje ku temu posiadają ;)

264onmb.jpg

Nie lękajcie się!

Dobranoc

Dobranoc

Dobranoc

;)

Użytkownik .... edytował ten post 20 listopad 2015 - 23:17:22

#36 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 07:12:47

Kropku, zdecydowanie za mały pakiecik lajków przydzielają nam co dnia odgórnie... :(

Czas już kłaść się spać.

Noc taka ciemna i straszna.

Ale nie czuję lęku, ni obawy gdy wiem,

że gdzieś tam czuwają

nad losem & bezpieczeństwem mem,

Ci którzy może i mądrzy niekoniecznie są

lecz predyspozycje ku temu posiadają ;)

264onmb.jpg

Nie lękajcie się!

Dobranoc

Dobranoc

Dobranoc

;)

Nie mam prywatnie do Gościa nic...ale polityka, to nie jest Jego najmocniejsza strona, każdy winien zajmować się tym, co robić potrafi...a nie, co Mu się wydaje, że potrafi... ;)

Dobrego dnia. :)

#37 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 12:00:55

Wydaje mi się, że żadna z wypowiadających się na tym wątku osób nie powinna mieć żalu do kogokolwiek, kto ma inne zdanie, każdy ma swoje racje i prawo do wyrażania swoich poglądów, mam nadzieję, że to się nie zmieni...NIGDY !!!  ;)  :)

#38 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 12:09:11

Zamykałam kompa, ale wróciłam, aby odpowiedzieć na Twój komentarz...

Napiszę tylko tyle...wiem, że zrozumiesz :) ....my jesteśmy jak "niegrzeczne dzieci'....nic więcej nie dodam, Ty zrozumiesz o czym myślę....

Dobrego dnia... :)

Ja też zrozumiałam...i Ty wiesz dlaczego... :)

#39 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 13:50:19

Perło, słowa Kropka na początku założonego przez niego tematu odczytałam jako chęć do wyrażania SWOICH poglądów. Nie było mowy o tym, że mają to być poglądy zbieżne z poglądami założyciela wątku czy piszącymi na nim użytkownikami. Masz prawo do wyrażania własnego zdania jak każdy piszący. Można się ze sobą nie zgadzać, sprzeczać... ale sztuką jest robić to w sposób kulturalny. Nie musimy brać się "za łby" jak politycy. Niewielu chyba wie o tym, że na wizji politycy skaczą sobie do oczu, a poza nią niejednokrotnie są bardzo dobrymi kolegami, poczynając od polityków na najniższym szczeblu samorządowym.

Dzień dobry :)

Zgadzam się z tym co napisałaś, jak zawsze zresztą :)

Zamykałam kompa (...)

Napiszę tylko tyle. (...) .my jesteśmy jak "niegrzeczne dzieci'....nic więcej nie dodam (...)

Dobrego dnia... :)

Rak zawsze zrozumie drugiego raka. Reszta słów jest zbędna ;)

Dobrego dnia i Tobie :)

edit. Oczywiście pozostałym "wątkowiczom" również :)

Użytkownik zakładka edytował ten post 21 listopad 2015 - 14:10:35

#40 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 16:20:35

Witam serdecznie Perło :)

Dziękuje za post, chociaż - przyznam szczerze - chwilami nie ogarniam przesłania. Pozwolę sobie zatem na polemikę.

Czarodziejko, oby wszyscy w ten sposób podchodzili do oczywistych rzeczy. W zamian za to mamy jawną nienawiść, agresję, jątrzenie, mściwość.

Czy owo stwierdzenie odnosisz ogólnie do sytuacji w Polsce, czy też szczególnie do tego forum ze wskazaniem na ten wątek?

Niektórzy piszą: ''nie mój Prezydent'' nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę to oni sami dzielą Polaków. A może właśnie zdają sobie doskonale z tego sprawę.

Prezydent sprawuje najwyższy urząd w państwie, jest głową państwa i należy mu się szacunek. Nie należy ''pluć'' na Prezydenta państwa, plując na niego plujecie we własne ''gniazdo'' czyli na Polskę. Mianujecie się patriotami, lecz czy patrioci tak postępują?

Rzeczywiście, niektórzy piszą "nie mój Prezydent", ja tak nie piszę, chociaż w poście do Wiedźmy zaznaczyłem, że coraz bardziej zalatuje mi to banałem. Polacy powierzyli bowiem panu Dudzie w wyborach fotel Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Rzeczpospolitej POLSKIEJ Perło. Nie Rzeczpospolitej Polskiej PiS-owskiej. A dwa wydarzenia z upływającego właśnie tygodnia jasno wskazują, jakiej Polsce Prezydent chce przewodzić. Wybacz Perło, ale przy największej dozie obiektywizmu nie można nie zauważyć kolesiostwa partyjnego w fakcie ułaskawienia (?) skazanego nieprawomocnym wyrokiem ministra Kamińskiego (zresztą wbrew własnej definicji Aktu Łaski sprzed kilku lat), czy kompletnego oddania sprawom Partii, przy podpisaniu nowelizacji ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, w 10 minut po jej otrzymaniu.

To nie jest "plucie" Perło. Naprawdę. To uzasadniona krytyka, a do tego mam prawo jako Polak i pełnoprawny obywatel naszego kraju.

Możemy spierać się też gdzie kończy się satyra, a zaczyna brak szacunku, ale to byłaby akademicka dyskusja, bo u każdego ta granica przebiega w różny sposób.

To samo tyczy się zakresu określenia "patriota". Dla jednego będzie to ktoś, kto zawsze, nawet w samotności, śpiewając Hymn Polski, będzie się wzruszał do łez, dla drugiego będzie to ktoś, kto nie znając nawet słów Hymnu, będzie wrzeszczał "Polska dla Polaków". Jak widać różnymi drogami patriotyzm może chadzać.

Co innego zdrowa krytyka a co innego manipulacja faktami, mściwość, nagonki, wyśmiewania. Niektórzy nie widzą wielkiej beli we własnym oku ale są widzę władni ku temu aby innych oceniać bez żadnych oporów i wyrzutów sumienia

Pełna zgoda Perło.

Dodałbym tylko, że wszystkie te przez Ciebie wymienione działania są jeszcze bardziej godne pogardy, gdy są celowo podlewane religijnym sosem. Skąd my to znamy?

Polska jest wspólna. Nie nasza, Wasza czy jeszcze innych

100% zgoda.

Niektórzy nawet nie są zdolni do własnego zdania, dopasowują je tylko do opinii innych na forum, tych co bardziej krzyczą. Medialne papki są jak najbardziej źródłem ''prawdy'' dla niektórych i tę ''prawdę'' powielają. Raz media kłamią i manipulują, raz są ''cacy'' bo piszą to co jest innym na rękę.

Z resztą jak już wcześniej Czarodziejka napisała: każdy ma swoją prawdę.

"Ludzie są i nie będą nigdy inni" że zacytuję tekst piosenki.

Media to tzw. czwarta władza, dlatego też są tak łakomym politycznym kąskiem. "Papka" podawana jest po to, by nawet najgłupszy odbiorca mógł mieć przeświadczenie, że władza GO szanuje i informuje. Niewielu pokusi się o podanie w wątpliwość przekazu który im się serwuje. A jeszcze mniejszy odsetek szuka alternatywnych mediów i PORÓWNUJE, po czym zgłębia temat. I niestety tylko o ostatniej grupie można powiedzieć, że jest świadomym odbiorcą. Reszta to zombie.

Co do własności racji, to słowa Marszałka Piłsudskiego, ale Wiedźmie przyznajmy prawa autorskie na tym forum ;)

Pan Komorowski również nie był z mojej ''bajki'', lecz nigdy go nie wyśmiewałam, nie prowadziłam żadnych nagonek, nawet nie krytykowałam ponieważ to był nasz Prezydent. Mój, Twój czyli Nasz. Wszystkich Polaków.

Prezydent Komorowski (tytuł grzecznościowo przysługuje do końca życia) dał się poznać przez lata, lata czynnej działalności politycznej (od opozycji począwszy, co poniektórzy celowo pomijają). Inaczej mówiąc każdy wyborca wiedział co wybiera. Przez 5 lat prezydentury nie odbiegł praktycznie od swojego wizerunku sprzed wyboru. To, co pokazał podczas kampanii prezydenckiej 2015, podczas walki o reelekcję, to rząd żenujących posunięć, które w historii przysłonią całą prezydenturę. Natomiast obecny Prezydent, człowiek "znikąd" (bo stawiam orzechy przeciw dolarom, ze 99% Polaków do momentu wysunięcia Go przez prezesa Kaczyńskiego w tamtym roku do walki o fotel prezydencki, kompletnie nie wiedziało kto to jest), przez okres kampanii intensywnie się promował (co nie dziwi) ale i kreował swój wizerunek. innymi słowy dawał sygnał: "Oto ja, poznaliście mnie, taki jestem, takie mam poglądy i taki będę, będę Prezydentem wszystkich Polaków, jeżeli tylko mnie wybierzecie!". Jak jest - każdy widzi (najdobitniej widać było jaki ma stosunek do "nie swoich" Polaków podczas debaty sejmowej, gdy - bodajże - poseł Neumann, zwrócił się do Niego: "Panie Prezydencie, zawiódł Pan nas". Pan Prezydent skwitował to drwiącym uśmiechem). Więc tym "wszystkich Polaków" tak ochoczo bym nie szafował Perło.

Czytałam, że Rosja, Niemcy nie są zadowoleni z wyboru Polaków. To chyba dobrze? To ma być nasze państwo i wyboru dokonują Polacy i skoro wybrali jak wybrali to należy się z tym pogodzić i dać pracować tym ludziom, którym zaufali Polacy.

Nie znam się Perło na polityce zagranicznej. Uważam, ze bardzo dobrym pomysłem PiS-u jest podniesienie naszej rangi na forum europejskim, a przez to i światowym. Boję się tylko, nadgorliwości w tym zakresie. Bo o ile władzę można co jakiś czas w wyborach zmienić, to jej dokonań i posunięć już tak łatwo się nie da. Tak jak nie zmienimy naszego położenia geograficznego. Jesteśmy pomiędzy dwoma potężnymi państwami: Niemcami i Rosją. I musimy o tym zawsze pamiętać. Żebyśmy nie musieli znowu, jak to w naszej historii nader często bywało, "polec na polu chwały bohaterską śmiercią". Nauczmy się żyć w teraźniejszości i patrzeć w przyszłość, pamiętając o naszej przeszłości, a nie żyć przeszłością w teraźniejszości w przyszłość zerkając od czasu do czasu.

W jaki sposób moglibyśmy my, szaraczki, przeszkadzać w pracy rządzącym? Nie ma takiej możliwości. Możemy tylko obserwować i krytykować złe posunięcia. Na wiece i demonstracje przyjdzie czas. A że takowe się pojawią, to pewne jak to, ze Słońce rano wschodzi i wieczorem zachodzi. I to prędzej niż później - nie wszystkim da się przysłonić pełzającą zmianę ustrojową na DEMOKRATURĘ pięciuset złotymi.

Ekipy rządzące się zmieniają, żadna z nich nie ma wyłączności na trwanie i trzymanie się pazurami ''stołków''. Skoro się nie sprawdziliście to zostajecie odsunięci i takie: ''nie'' dla rządów wyrazili Polacy w tych wyborach i należy się z tym pogodzić.

Cytując klasyka: to "oczywista oczywistość". Chociaż... Moja krytyka nie wynika z faktu odsunięcia poprzedniej ekipy, o nie. PO popełniła ciężki grzech "olania" Społeczeństwa i za to poniosła słuszną karę. PSL, ach ten PSL ;) O nich krótko: ta partia ma w żyłach silikon zamiast krwi. Naprawdę szczerze się dziwię, ze w ogóle udało Im się wejść do Sejmu i Senatu (tak, tak! mają tam jednego przedstawiciela). Moja krytyka bierze się z faktu bezczelnego oszukania wyborców przez PiS. Inny PiS wyborcy wybierali, a inny PiS się objawił chwilę po tym, gdy okazało się, ze mogą rządzić samodzielnie i zrobić co tylko im się żywnie podoba, nie licząc się z nikim i niczym. Perfidia w czystej postaci. Zaserwowana w religijnym sosie z patriotyczną sałatką.

Powiedz szczerze Perło - wszystko jest z tym PiS-em ok? Wszystko jest tak jak przed wyborami twierdzono? Prezydent i Premier są autonomiczni? Szczerze poproszę ;)

Ja znam odpowiedzi na te pytania i właśnie dlatego nie mam NAJMNIEJSZEGO zamiaru godzić się z obecną sytuacją. Parafrazując: czy jeżeli żona po ślubie okazuje się być wieloletnią, zasłużoną i do tego aktywną zawodową dziwką, to mam się z tym pogodzić? Tylko dlatego, ze np. dobrze gotuje? No powiedz sama Perło ;)

Napiszę Wam szczerze. Kompletnie nie chce się tutaj zaglądać, widząc te wieczne stękania, jątrzenia, obśmiewania i nagonki.

Szkoda Perło, naprawdę szkoda. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie i będziesz jednak tu zaglądać, bo każda wymiana poglądów ubogaca. Tak jedną, jak i drugą stronę.

Tu jest tylko albo krytyka, albo satyra. A o granicach tej ostatniej pisałem już wcześniej.

Jeżeli ktoś się na mnie rzuci za te słowa, to pragnę nadmienić, że to jest moje własne zdanie i miałam prawo je wyrazić. Dziękuję.

Przykro mi, że taka możliwość Ci mogła przyjść do głowy. To nie jest forum niezależna.pl i tu nikt nie będzie się na Ciebie rzucał za przedstawienie swojego punktu widzenia.

Jak najbardziej szanuję i Twoje zdanie i Twoje poglądy. Żywię nadzieję, że pozostali forumowicze takoż.

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wartościowy post.

Pozdrawiam serdecznie :)

Użytkownik .... edytował ten post 21 listopad 2015 - 16:35:04

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polityka, PO, PiS, PSL, KUKIZ, NOWOCZESNA, SEJM, SENAT, PREZYDENT, PREMIER

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych