Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mafioza~

~mafioza~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 08:23:38

zobaczcie ile bandziorow pisze ale jedno dobrze zrobil i nalezy wyroznic policjanta

#22 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 11:37:57

zobaczcie ile bandziorow pisze ale jedno dobrze zrobil i nalezy "wyroznic" policjanta

Tym już powinien zająć się sąd! :ph34r: Jednego mógł zastrzelić przypadkowo, ale nie dwóch i to w podobnych okolicznościach, o ile rzeczywiście nie poszło o lewe interesy ? B) 

#23 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 03 sierpień 2019 - 11:32:03

zobaczcie ile bandziorow

B) B) B)

"Ofiara piątkowego śmiertelnego strzału to 22-letni Cezary W., mieszkaniec ul. Motorowej w Szczecinie. Okazuje się, że policjant, który dzisiaj strzelał, to Krzysztof O., ten sam, który w marcu 2010 r. strzelił do innego kierowcy, który rzekomo potrącił go na ulicy Chobolańskiej w Szczecinie. Marcin O. przeżył, ale do końca życia będzie kaleką. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Porusza się na wózku inwalidzkim.

- Ja tego policjanta nie potrąciłem. Mam na to opinię laboratorium kryminalistycznego policji. Gdy tylko usłyszałem o tym postrzeleniu chłopaka przy Motorowej, to od razu pomyślałem sobie, że zrobił to ten policjant, który mi wyrządził krzywdę - powiedział nam wczoraj Marcin O."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych