Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~O PL~

~O PL~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 09:09:01

POlicjant zaraz będzie chory psychicznie to standardowa choroba większości nieudaczników. POlicjant nie jest powołany do odbierania życia "subiektywnego" powodu. Lubił szeryf strzelać bo ma wyraźny problem lub kompleksy. Zdecydowanie potępiam takich funkcjonariusz!

#2 ~Lp~

~Lp~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 09:14:31

Walcz o odszkodowanie z tym POdłym Państwem i zakłamaną POlicją. Ten szeryf bardzo lubi strzelać bo ma kompleksy. Bronienie policjanta, wymyślanie wersji których nikt nie potwierdzi to standard nie tylko w Szczecinie.

#3 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 10:23:36

POlicjant zaraz będzie chory psychicznie

Być może, choć niekonieczne..  Kto raz zabił to i drugi trzeci, i w poczuciu bezkarności będzie zabijał dalej ! :angry:  Takiego należy odizolować od ludzi i wszystkim ograniczyć  prawo noszenia broni, bo jak nie siebie to innych!!! :ph34r: Jawny bandytyzm w majestacie prawa ciągu dalszego  teoretycznego kraju!

Sześć lat temu policjant Krzysztof O. strzelił do kierowcy. Wczoraj zastrzelił innego kierowcę, który chciał go przejechać.
Ofiara piątkowego śmiertelnego strzału to 22-letni Cezary W., mieszkaniec ul. Motorowej w Szczecinie. Okazuje się, że policjant, który dzisiaj strzelał, to Krzysztof O., ten sam, który w marcu 2010 r. strzelił do innego kierowcy, który rzekomo potrącił go na ulicy Chobolańskiej w Szczecinie. Marcin O. przeżył, ale do końca życia będzie kaleką. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Porusza się na wózku inwalidzkim.
- Ja tego policjanta nie potrąciłem. Mam na to opinię laboratorium kryminalistycznego policji. Gdy tylko usłyszałem o tym postrzeleniu chłopaka przy Motorowej, to od razu pomyślałem sobie, że zrobił to ten policjant, który mi wyrządził krzywdę - powiedział nam wczoraj Marcin O.
   Ale według prokuratury i wydziału spraw wewnętrznych policji było inaczej. Policjant zgodnie z przepisami użył broni. Został też ranny w wyniku potrącenia. Według ustaleń policji Marcin O. zatrzymał samochód, a gdy policjant do niego podchodził, kierowca ruszył i potrącił funkcjonariusza. Wtedy padł strzał. Trafił uciekiniera w bok, przeszył płuco i wyleciał drugą stroną. Prokuratura dwukrotnie umorzyła sprawę i nie postawiła zarzutu policjantowi. - Ze względu na brak czynu zabronionego - tłumaczy prokurator Małgorzata Wojciechowicz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Rodzina Marcina O. wniosła do sądu tzw. subsydiarny akt oskarżenia. Sąd też nie dopatrzył się winy Krzysztofa O. i uniewinnił go. Wyrok jest prawomocny. Marcin O. stara się o odszkodowanie. - Pójdę choćby do Strasburga po sprawiedliwość. Nigdy nie będę już sprawny. Nie może tak być, że policjant strzela do ludzi - mówi Marcin O.

Ciekawe co na to panowie Ziobro i Zieliński, niby od tzw. "Dobrej Zmiany" ? :o :o :o

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 13 sierpień 2016 - 10:35:40

#4 ~toj~

~toj~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 10:40:41

Nawet za najgłębszej komuny nie było takich i tak wielu przypadków aby PAN stróż prawa strzelał do ludzi jak do kaczek i za każdym razem został uniewinniony . Został potracony N-ty raz przez rozpędzony samochód i o dziwo nic mu nigdy nie było a na dodatek sięga po broń i celnie strzela . To takie samo tłumaczenie jak naszych sztangistów . Starsi słupszczanie dobrze pamiętają jak to PANI PROKURATOR  tłumaczyła ZAKATOWANIE dziecka na śmierć przez sadystę policjanta na którego skarg było co niemiara o brutalne traktowanie zatrzymanych ale PANISKA przełożeni mieli też inne zdanie podobnie jak Ci od innego sadysty kopiącego po głowie i kroczu leżącego i nie broniącego się  uczestnika marszu w dzień niepodległości w Warszawie parę lat temu . Nic dodac nic ująć . Nie zatrzymanie się do kontroli upoważnia policjanta do strzelania . W Stanach do zatrzymania samochodu musi być konkretny powód u nas fantazja

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 10:41:54

Policjant to jakis psychol zabil bo pewnie ma sam z soba problem co sie dzieje w tym powalonym kraju

#6 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 10:45:07

W ogóle to jak jest dopuszczalne by strzelać  do ludzi w wolnym kraju, co innego do bandytów, ale  i tacy pod  ochroną prawną  Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności !!! :blush:

#7 ~współczuję~

~współczuję~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 11:04:36

Hmmm, przeżyłem prawie 70 lat i jeszcze do mnie żaden policjant nie strzelał! nie strzelał bo nie miał powodu.

i mało tego, żyje w tym kraju kilkadziesiąt milionów ludzi i do nich też policjant nie strzelał 

#8 ~Czaja~

~Czaja~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 12:40:05

Hmmm, przeżyłem prawie 70 lat i jeszcze do mnie żaden policjant nie strzelał! nie strzelał bo nie miał powodu.

i mało tego, żyje w tym kraju kilkadziesiąt milionów ludzi i do nich też policjant nie strzelał 

byle co jesz i byle co gadasz! :angry: zawsze strzelali do bezbronnego ludu! :wacko:

#9 ~... i kamieni kupa!~

~... i kamieni kupa!~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 13:35:18

Nawet za najgłębszej komuny nie było takich i tak wielu przypadków aby PAN stróż prawa strzelał do ludzi jak do kaczek i za każdym razem został uniewinniony . Został potracony N-ty raz przez rozpędzony samochód i o dziwo nic mu nigdy nie było a na dodatek sięga po broń i celnie strzela . To takie samo tłumaczenie jak naszych sztangistów . Starsi słupszczanie dobrze pamiętają jak to PANI PROKURATOR  tłumaczyła ZAKATOWANIE dziecka na śmierć przez sadystę policjanta na którego skarg było co niemiara o brutalne traktowanie zatrzymanych ale PANISKA przełożeni mieli też inne zdanie podobnie jak Ci od innego sadysty kopiącego po głowie i kroczu leżącego i nie broniącego się  uczestnika marszu w dzień niepodległości w Warszawie parę lat temu . Nic dodac nic ująć . Nie zatrzymanie się do kontroli upoważnia policjanta do strzelania . W Stanach do zatrzymania samochodu musi być konkretny powód u nas fantazja

Ręka rękę myje i wciąż po staremu B) Jawna kpina w biały dzień  z Narodu! :angry:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 15:10:56

to się nazywa demencja i nie ma na to lekarstwa.

#11 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 16:28:33

Dajcie mi tego policjanta bez broni to zobaczymy czy jest taki kozak. ! Oczywiście  bedą teraz pirniczyc , ze chciał przejechać , potracił itd. . Mam o policjantach śmieciach jak najgorsze zdanie bo ta są przestępcy w mundurach. Jestem normalnym , praworządnym obywatelem , ale ponieważ dużo gadam ,zwracam uwagę to tym śmieciom sie nie podoba i robią wszystko żeby obywatela uwalić.klamia przed sadem ,fabrykują dowody , ale nic z tgo . Klika spraw przegrali i dalisobie spokój , ale zwykłych ludzi dalej ciemieza. Nie bronię gnoja za kierOwnica bo gówniarzowi we łbie sie przewróciło ,ale ten pies nigdy nie powinien miec broni bo z nią uważa sie za wyrocznie. Powtórzę , dajcie mi tgo policjanta ,a ja mu sprawiedliwość wymierze.

#12 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 16:33:01

Najważniejsze to odebrać mu broń, coby czasem trzeci, nie próbował go niby  potrącić ! :ph34r:

:excl:  W czasie wojny  funkcjonariusze Geheime Staatspolizei czuli się nadludźmi, a ci już nie muszą! :rolleyes:

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 13 sierpień 2016 - 17:04:22

#13 ~And Oel~

~And Oel~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 19:19:05

przestrzelił uciekającego kierowcę z boku???  Jaki samochód ma boczne sterowanie trzszkę dziwny tor lotu pocisku, nawet gdyby kierowca się oglądał to nie możliwe.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 19:53:22

To wygląda na morderstwo! :ph34r:

#15 ~klm~

~klm~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 22:24:12

po co w ogóle publikować wywiady z takim śmieciami jak ten Marcin O.??

całe szczęście, że jeździ na wózku, i już nigdy za kierownicę nie usiądzie...

trzeba się było zatrzymać do kontroli, a nie wjeżdżać w policjanta...
dalczego się gnida nie przyzna, dlaczego chciał uciekać?

#16 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 00:15:59

Mimo wszystko żadem gnój nie powinien do ludzi bezkarnie strzelać, jak gestapowiec jaki! :angry:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 00:36:30

przestrzelił uciekającego kierowcę z boku?

Zastrzelił z zimna krwią człowieka jak psa i to już drugiego,  do wiezienia musi trafić ! :ph34r:

#18 ~Piotrowski~

~Piotrowski~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 00:41:23

Dajcie mi tego policjanta bez broni to zobaczymy czy jest taki kozak. !

Zapewne tez na wszelki wypadek u psychiatry się leczył, nic mu nie zrobią, na inną parafię przeniosą i wyciszą sprawę jak zawsze! B)

#19 ~mafioza~

~mafioza~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 08:20:55

zobaczcie ile bandziorow pisze ale jedno dobrze zrobil i nalezy wyroznic policjanta

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 08:22:48

po co w ogóle publikować wywiady z takim śmieciami jak ten Marcin O.??

całe szczęście, że jeździ na wózku, i już nigdy za kierownicę nie usiądzie...

trzeba się było zatrzymać do kontroli, a nie wjeżdżać w policjanta...
dalczego się gnida nie przyzna, dlaczego chciał uciekać?

masz racje dziadostwo nalezy eliminowac takie jest prawo zbujeckie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych