Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Policjanci wyrzuceni z pracy za nieetyczne zachowanie :: zobacz komentowany artykuł

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~REALNIEnierealne~

~REALNIEnierealne~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 07:14:40

nareszcie jakiś człowiek z jajami! brawo!

#2 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 07:24:52

Jestem mile zaskoczony.

#3 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 07:42:39

A czy etycznym zachowaniem jest spożywanie alkoholu w miejscu pracy?
Może inni też uderza się w piersi i zaczna od siebie ?
Miejscem pracy jest również akademik przy WSO Szczytno, czy nie tak ?

#4 ~Piterr~

~Piterr~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 13:38:49

....brawo, tylko czemu to tak długo trwało.

#5 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 14:36:38

Brawo za stanowczość:)

#6 ~kijimwoko~

~kijimwoko~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 14:44:33

a jednak się nie upiecze ?

#7 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 14:52:46

Tak trzymać :) krotko i na temat :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 15:35:39

no Komendancik ładnie nasral we wlasne gniazdo!!! taki komendant to wstyd i zal... patrzy na krytyczna opinie zawistnego spoleczenstwa,rozglos medialny(miastecka degeneracje), a nie na fakty i dowody! w sumie wali mnie to w kazdym calu,ale prawda jest jedna: JAKI KOMENDANT, TAKA CAŁA RESZTA... Gratuluje miekkiej kaki!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 16:31:16

Przeniesieni a nie wyrzuceni, pisz tak jak jest naprawdę ponieważ ciebie do sądu podam ty propagandzisto miejski.

#10 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 16:37:00

Komendant miastecki wcale nie jest lepszy!!! A ten mobing to jego sprawka była!! Komendant tez powinien byc zwolniony!!! Jak karac to wszystkich!!!

#11 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 16:40:24

Co prawda to prawda!! Zgadzam sie ze przeniesieni!! Jednak się im upiekło i gdzie tu jest sprawiedliwość??!!

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 17:06:24

z nieoficjalnych informacji wiadomo, że ich nie zwolnili. za karę zostali przeniesieni do Biłaego Boru. cały artykuł to ściema żeby ludziom zmydlić oczy dziennikarz też w tym musi mieć jakiś interes.

#13 ~zieliń~

~zieliń~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 17:40:11

To prawda,zero sprawiedliwości... Damian jest w Czarnej Dąbrówce,a Drógi w Bytowie.. Osoba fizyczna dostała by wysoki mandat,straciłaby prawojazdy i sprawę sądową za stważanie niebezpieczności na drodze.. to jest polska drogówka pffffffff--- chore psy

#14 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 17:56:12

propaganda od samego poczatku!!!! kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! zwykłe plotki i pomowienia!!! marny dziennikarzyk mysli, ze udalo mu sie rozdmuchac sprawe wagi panstwowej!!! a to nasz komendancik stworzyl sobie kosztem chlopakow zwykłą zaslone dymną. ciekawe na jak dlugo??? widac,ze idzie po trupach, ale na krzywdzie ludzkiej jeszcze nikt nigdy sie nie uszczesliwil ;) panowie! zwalniamy smigła! czekam na sprawiedliwosc :D

#15 ~fuck~

~fuck~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 18:03:10

To prawda,zero sprawiedliwości... Damian jest w Czarnej Dąbrówce,a Drógi w Bytowie.. Osoba fizyczna dostała by wysoki mandat,straciłaby prawojazdy i sprawę sądową za stważanie niebezpieczności na drodze.. to jest polska drogówka pffffffff--- chore psy

DrUgi ;D kolego drUgi!!! do tej pory lizałes oba zady, a teraz chcesz sprawiedliwosci??? pppppfffffffuuuuu!!! ciekawe co by dostała os. prawna ;D dla tych bardziej madrych!

#16 ~waldi~

~waldi~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 18:08:41

ej a ja słyszałem,ze ich wyj.eba.li w kosmos! ciekawe,czy rzecznik prasowy wypowie sie i na ten temat ? hmmm! smierdziele tylko potrafia kłamac!

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 18:22:04

Wyrzuceni czy nie wyrzuceni ? zwolnienie czy przeniesieni ? o co tu k... biega redaktorku ? Widzę że zdania podzielone. Tak ciężko o rzetelną informację ?

#18 ~dość~

~dość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 19:24:33

ej a ja słyszałem,ze ich wyj.eba.li w kosmos! ciekawe,czy rzecznik prasowy wypowie sie i na ten temat ? hmmm! smierdziele tylko potrafia kłamac!

RZECZKIK PRASOWY HA HA HA przwcież oni są z jednej bajki = już czytaliśmy że zostali już dawno wywaleni ale nie można ich zapoznać z decyzją co się okazało ściemą bo potem znowu było info że pracują nadal.

Wyrzuceni czy nie wyrzuceni ? zwolnienie czy przeniesieni ? o co tu k... biega redaktorku ? Widzę że zdania podzielone. Tak ciężko o rzetelną informację ?

rzetelnośc ? wątpię kłamstwa kłamstwa jeszcze raz kłamstwa najpierw udaje ciężko oburzonego a potem ściemnia żeby ludziom zamydlić oczy a przy okazji nabić sobie kasę. a ciemny naród wszystko kupi i o to chodzi żeby nagonić kupców na wersję papierową...

#19 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 19:25:56

to zwolnieni z policji czy z miastckiej placówki???????????

#20 ~~~

~~~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 19:39:30

to zwolnieni z policji czy z miastckiej placówki???????????

Panie Andrzeju to jak to właściwie jest ? robi się niezła karuzela na łamach GP ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych