Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:05:53

Byłem.Jakiemuś krasnalowi dałem z liścia.To ty?Dobra beka ale tygrys.Ten drugi co zwiał to twój koleś? Dwa pataszony z Dupska.

Jakbyś pizdusiu przyszedł to bym ci tak ryj obił, że cię matka by nie poznała. Nawet wziąłem aparat, żeby porobić zdjęcia i wrzucić na forum zdjęcia zakrwawionej ukraińskiej mordy. Niestety pizduś spanikował i nie przyszedł.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:09:29

Jakbyś pizdusiu przyszedł to bym ci tak ryj obił, że cię matka by nie poznała. Nawet wziąłem aparat, żeby porobić zdjęcia i wrzucić na forum zdjęcia zakrwawionej ukraińskiej mordy. Niestety pizduś spanikował i nie przyszedł.

Jutro o tej samej porze cwelu.

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:11:07

za godzinę przyjdź ponownie, tylko tym razem szmaciarzu nie speniaj i przyjdź!!

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:11:23

Jutro o tej samej porze cwelu.

Tylko tego drugiego pataszona z komórką zostaw w domu bo kupa śmiechu.

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:13:19

Wezmę kogoś, żeby nagrał jak ci ryj obijam, spokojnie nie będzie nam przeszkadzał  :D

#66 ~Arnold Schwarzenegger~

~Arnold Schwarzenegger~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:48:09

Ukrainki to ladne dziewczynki.  :) 
Najbrzydsze kobiety mieszkaja w Kalifornii, a najpiekniejsze w Polsce. 
:)

To prawda, większość kobiet w Californii do grubachne pasztety. Tam grubasów jest najwięcej na świecie. Zdarzają się tam też ładne, ale to są wyjątki potwierdzające tylko regułę.
Oczywiście w filmach typu "Słoneczny patrol" zawsze tylko są same laski, ale w rzeczywistości jest w Californii najwięcej paszczurów. Byłem tam to wiem.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 22:01:39

Znowu śmieć ukraiński nie przylazł, szmata się wystraszyła.

#68 ~Sprzedam wersalkę za 79 zł~

~Sprzedam wersalkę za 79 zł~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 22:09:49

PS: Czy ktoś kupi tą cholerną  wersalkę?

Sprzedam wersalkę za 79 zł

oraz kosiarkę 1000 W - 49 zł

olx.pl/oferta/wersalka-tanio-CID628-IDrkBpt.html

sanki - 30 zł,

gąsiory do wina - 15 zł.
Zestawy poszew od lewej 4kpl - 40 zł, 3 kpl - 30 zł, dół 3 kpl - 30 zł, 2 kpl - 20 zł - Razem 12 kompletów.za 100 zł.
Sprzedam książki:
- Trzy książki Wojciecha Sumlinskiego w pakiecie za 29 zł„ Pogorzelisko”, „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” , „ Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”

.
- Cztery książki Piotra Wrońskiego w pakiecie za tylko 49 zł. "Czas nielegałów Krótki kurs kontrwywiadu dla amatorów." - ".Związek Założycielski Historia jednego morderstwa" . -. "Weryfikacja Historia manipulacji i zdrady"- . Spowiedź życia Piotr Wroński w rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim

.
- „Boskie cygara „ 19 zł, „Twierdza Ustka” - 29 zł M. Barnowski

.

- 4 książki, poradniki  o fotografii za 30 zł

ziemia-ustecka.pl/ustka/nasze-pomorze/ustka/530-ostatnia-wyprzedaz-kup-cos-wspomoz-usteckiego-smerfa

tel. 783 291 226

a-serwis@o2.pl

#69 ~Sprzedam wersalkę za 79 zł~

~Sprzedam wersalkę za 79 zł~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 22:10:10

PS: Czy ktoś kupi tą cholerną  wersalkę?

Sprzedam wersalkę za 79 zł

oraz kosiarkę 1000 W - 49 zł

olx.pl/oferta/wersalka-tanio-CID628-IDrkBpt.html

sanki - 30 zł,

gąsiory do wina - 15 zł.
Zestawy poszew od lewej 4kpl - 40 zł, 3 kpl - 30 zł, dół 3 kpl - 30 zł, 2 kpl - 20 zł - Razem 12 kompletów.za 100 zł.
Sprzedam książki:
- Trzy książki Wojciecha Sumlinskiego w pakiecie za 29 zł„ Pogorzelisko”, „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” , „ Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”

.
- Cztery książki Piotra Wrońskiego w pakiecie za tylko 49 zł. "Czas nielegałów Krótki kurs kontrwywiadu dla amatorów." - ".Związek Założycielski Historia jednego morderstwa" . -. "Weryfikacja Historia manipulacji i zdrady"- . Spowiedź życia Piotr Wroński w rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim

.
- „Boskie cygara „ 19 zł, „Twierdza Ustka” - 29 zł M. Barnowski

.

- 4 książki, poradniki  o fotografii za 30 zł

ziemia-ustecka.pl/ustka/nasze-pomorze/ustka/530-ostatnia-wyprzedaz-kup-cos-wspomoz-usteckiego-smerfa

tel. 783 291 226

a-serwis@o2.pl

#70 ~O Obecnym trochu prawdy~

~O Obecnym trochu prawdy~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 00:23:00

Obecny1 mieszka na wsi pod Słupskiem, a na forum udaje Sandieńczyka, taki z niego burak.

#71 ~Jan B.~

~Jan B.~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 03:12:07

Policjant, mł. asp. Wojciech Szołtysik, ten udzielający wywiadu, to gość zasługujący na szacunek za uratowanie człowieka. Jego klasę i skromność widać po wypowiedzi i zachowaniu. Natomiast ten gruby, niższy i patrzący w podłogę niczym wsiowy przygłup, to sierż. sztab. Andrzej Paul. Nie wierzę, aby bezinteresownie komukolwiek pomógł. To wyjątkowa patologiczna menda. Mam osobiste z nim doświadczenia. Niebawem stanie przed sądem i wraz z innym "policjantem", Piotrem Zameckim odpowiadał będzie na pytania o napaść na mnie, kradzież i poważne uszkodzenie ciała. Prawdopodobnie pod wpływem narkotyków mimo, że bezpośredniego dowodu brak, bo kontrolujący ich tuż po zdarzeniu p.o. komendanta w Ustce, Łukasz Filipczak, "zapomniał" zbadać ich narkotestem. Zbadał tylko alkotestem. Zapewne w swej naiwności myślał, że to wystarczy, aby uchronić podległym gnojkom dupska. Kto przyjął takie mendy do policji i kto je nadzoruje podczas służby? Proszę o informacje każdego, kto ma podobne doświadczenia z "policjantami" Andrzejem Paul i Piotrem Zameckim. Na obecną chwilę, zanim sprawa trafi do Sądu, nie mogę podawać szczegółów bandyckiego napadu. W najbliższym czasie podam tylko takie informacje, które ewentualnie pomogą uchronić innych przed bolesnymi skutkami policyjnej interwencji w wykonaniu tych dwóch przygłupów w policyjnych mundurach.

Jednocześnie, proszę o informacje każdego, kto posiada wiedzę o skargach na wymienionych policjantów.

#72 ~(rs)~

~(rs)~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 06:03:31

Pełniący obowiązki zastępcy zastępcy komendanta KP w Ustce wezwał do siebie kilku podwładnych policjantów i mówi: Panowie, doszły mnie słuchy, że 6 października 2019r. w Objeździe, w czasie policyjnej interwencji na prywatnej posesji, dwóch z was przystąpiło do maltretowania człowieka tylko dlatego, że was wezwał do zachowania zgodnego z prawem, czyli przedstawienia się i podania powodu interwencji. Podobno, a miało to słyszeć pięciu świadków, jeden z was odpowiedział mu, że to on jest tu prawem i nikt nie będzie mu tu kozaczył. Na dowód, że tak jest, jeden z was, bandyckim uderzeniem miał wytrącić mu telefon komórkowy z ręki, a następnie, powalić go na ziemię i skuć mu ręce z tyłu. Następnie, na oczach wielu świadków, przez ponad 5 minut mieliście szarpać i wykręcać mu skute kajdankami ręce.

Musieliście w pewnym momencie zauważyć, że jesteście obserwowani przez świadków i dlatego zawlekliście zmaltretowanego do radiowozu, gdzie jeden z was dokończył bandyckie dzieło wykręcając mu ręce, dusząc i waląc jego głową w drzwi radiowozu. 

Odebranie telefonu oraz inne drastyczne środki podobno mieliście podjąć dlatego, żeby nie mógł was nagrać, jak działacie po naćpaniu, albo wezwać na pomoc inny patrol Policji. Także i dlatego, aby skutecznie go zastraszyć przed jakimkolwiek pomysłem złożenia skargi na was. Podobno byliście tak skuteczni w oprawianiu człowieka ze skutymi do tyłu rękoma, że zaraz po waszym odjeździe, do leżącego na ziemi i targanego konwulsjami, podbiegło kilku świadków deklarując swoją pomoc w wezwaniu Pogotowia Ratunkowego i - jak będzie taka potrzeba - potwierdzeniu co widzieli i co udało im się nagrać na własne telefony komórkowe.  

Nagle, nie wytrzymuje dłużej i odzywa się st. sierż. Andrzej Paul: Przepraszam, czy do mnie to całe alibi? Na co, p.o. zastępcy komendanta Marek Filipczak odpowiada: No nie ulega frekwencji...  

#73 ~Pauliczkuspałójsiem~

~Pauliczkuspałójsiem~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 20:19:44

Policmajster swej slużby sens zrozumiał - więc lał wszystkich pal(u)lą; nic więcej nie umiał.

#74 ~Pałermajster~

~Pałermajster~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 20:24:20

Pełniący obowiązki zastępcy zastępcy komendanta KP w Ustce wezwał do siebie kilku podwładnych policjantów i mówi: Panowie, doszły mnie słuchy, że 6 października 2019r. w Objeździe, w czasie policyjnej interwencji na prywatnej posesji, dwóch z was przystąpiło do maltretowania człowieka tylko dlatego, że was wezwał do zachowania zgodnego z prawem, czyli przedstawienia się i podania powodu interwencji. Podobno, a miało to słyszeć pięciu świadków, jeden z was odpowiedział mu, że to on jest tu prawem i nikt nie będzie mu tu kozaczył. Na dowód, że tak jest, jeden z was, bandyckim uderzeniem miał wytrącić mu telefon komórkowy z ręki, a następnie, powalić go na ziemię i skuć mu ręce z tyłu. Następnie, na oczach wielu świadków, przez ponad 5 minut mieliście szarpać i wykręcać mu skute kajdankami ręce.
Musieliście w pewnym momencie zauważyć, że jesteście obserwowani przez świadków i dlatego zawlekliście zmaltretowanego do radiowozu, gdzie jeden z was dokończył bandyckie dzieło wykręcając mu ręce, dusząc i waląc jego głową w drzwi radiowozu.
Odebranie telefonu oraz inne drastyczne środki podobno mieliście podjąć dlatego, żeby nie mógł was nagrać, jak działacie po naćpaniu, albo wezwać na pomoc inny patrol Policji. Także i dlatego, aby skutecznie go zastraszyć przed jakimkolwiek pomysłem złożenia skargi na was. Podobno byliście tak skuteczni w oprawianiu człowieka ze skutymi do tyłu rękoma, że zaraz po waszym odjeździe, do leżącego na ziemi i targanego konwulsjami, podbiegło kilku świadków deklarując swoją pomoc w wezwaniu Pogotowia Ratunkowego i - jak będzie taka potrzeba - potwierdzeniu co widzieli i co udało im się nagrać na własne telefony komórkowe.
Nagle, nie wytrzymuje dłużej i odzywa się st. sierż. Andrzej Paul: Przepraszam, czy do mnie to całe alibi? Na co, p.o. zastępcy komendanta Marek Filipczak odpowiada: No nie ulega frekwencji...

POLICJA - PAULICJA

#75 ~Paulemmórunierozbijesz~

~Paulemmórunierozbijesz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 20:29:44

Pauliczek - prawniczek, niebieski stoliczek. A na tym stoliczku gumowy narkotyczek.

#76 ~Chłopopaulicjant~

~Chłopopaulicjant~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 20:34:14

Bardzo lubię pana paulicjanta. Dobrze mu z oczu patrzy i wiem, że z jego strony nie może spotkać mnie nic złego. To swój chłop. Chłopo-paulicjant.

#77 ~Paulocop~

~Paulocop~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 20:58:48

Podobno amerykańscy naukowcy opracowali pierwszego bionicznego policjanta. Mieli dać mu na imi Paul. Paul ma być wyjątkowy. Wyjątkowy, bo bioniczny. Jego DNA ma mieć kształt kajdanek...

#78 ~K.R.S.~

~K.R.S.~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:23:59

Brutalna interwencja policji koło Gryfina. Jeden policjant w areszcie, drugi przesłuchany [wideo] Alicja Wirwicka dzisiaj 12:

Nie był agresywny, ledwo stał na nogach. Mimo tego policjanci popychali, bili i podduszali młodego mężczyznę w Nowym Czarnowie koło Gryfina. Nagranie z brutalnej interwencji trafiło do sieci. Widać na nim przebieg zdarzenia.

Jeden z policjantów trafił na dwa miesiące do aresztu, drugi został dziś przesłuchany. To najnowsze informacje w sprawie brutalnej interwencji, do której doszło koło Gryfina. - Prokuratura Okręgowa w Szczecinie nadzoruje postępowanie w sprawie niewłaściwie przeprowadzonej interwencji - mówi Onetowi prok. Maciej Jóźwiak z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Funkcjonariusze usłyszeli zarzuty związane z przekroczeniem uprawnień - dodaje.

Mają także odpowiadać za zniszczenie mienia. Jeden z policjantów trafił już do aresztu na najbliższe dwa miesiące. - Drugi został dziś przesłuchany w charakterze podejrzanego. W tej chwili zebrany materiał jest analizowany pod kątem zastosowania ewentualnych środków zapobiegawczych - tłumaczy prok. Jóźwiak.

Niewykluczone, że drugi z funkcjonariuszy również zostanie tymczasowo aresztowany. Z poszkodowanym przez policjantów 27-latkiem rozmawiał lokalny portal igryfino.pl. -Zadali mi ciosy w brzuch i krocze, podduszali i szarpali. I za co? Że siedziałem sobie przed godziną 23 na ławce koło sklepu? Jak zobaczyłem, że wysiadają z radiowozu, postanowiłem odejść, żeby nie mieli powodu do interwencji. Przyznaję, że byłem nietrzeźwy, ale nie wszczynałem żadnej awantury. Po prostu siedziałem na ławce – mówi portalowi igryfino.pl 27-letni Łukasz.

Do brutalnej interwencji doszło 6 stycznia w Nowym Czarnowie - niewielkiej miejscowości niedaleko Gryfina. Młody mężczyzna pod wpływem alkoholu siedział na ławce przy sklepie. W pewnej chwili podjechał radiowóz. Nagranie z tej interwencji właśnie trafiło do sieci. Widać na nim, jak policjanci szarpią i uderzają mężczyznę, który nie wykazuje żadnych oznak agresji.

O przekroczeniu uprawnień przez policjantów jako pierwszy poinformował portal igryfino.pl. Całość nagrała kamera monitoringu, a sprawę ma wyjaśnić teraz Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Do całej interwencji w oficjalnym oświadczeniu odniósł się także Komendant Wojewódzki Policji Szczecinie, który zareagował już dzień po feralnym zdarzeniu.

"Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i wykonana analiza wskazuje, że funkcjonariusze niewłaściwie użyli siły fizycznej podczas przeprowadzonej interwencji. Na tej podstawie szef gryfińskich policjantów podjął decyzję o wszczęciu przeciwko obu funkcjonariuszom postępowań dyscyplinarnych i zawieszeniu ich w służbie" - czytamy w oświadczeniu KWP Szczecin. "Czynności prowadzone są w kierunku wydalenia policjantów ze służby" - pisze.

Sprawę interwencji ma wyjaśnić także prokuratura. Nie wykluczone, że funkcjonariusze usłyszą zarzuty dotyczące przekroczenia uprawnień. Zachowanie funkcjonariuszy jest nieakceptowalne. Dla osób, które nie przestrzegają przepisów prawa, nie ma miejsca w szeregach Policji - przekonuje komendant".

Dwa wieprze w policyjnych mundurach wyżywały się na człowieku. Różnica taka, że wieprze z Gryfina czekają na proces w areszcie, a dwa wieprze z Ustki nadal "służą". Komu te wieprze się wysługują komendancie Filipczak, że pan ich jeszcze toleruje? Czy zareaguje pan dopiero, aż znów się naćpają i kogoś zabiją?

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 01:17

Policjant, mł. asp. Wojciech Szołtysik, ten udzielający wywiadu, to gość zasługujący na szacunek za uratowanie człowieka. Jego klasę i skromność widać po wypowiedzi i zachowaniu. Natomiast ten gruby, niższy i patrzący w podłogę niczym wsiowy przygłup, to sierż. sztab. Andrzej Paul. Nie wierzę, aby bezinteresownie komukolwiek pomógł. To wyjątkowa patologiczna menda. Mam osobiste z nim doświadczenia. Niebawem stanie przed sądem i wraz z innym "policjantem", Piotrem Zameckim odpowiadał będzie na pytania o napaść na mnie, kradzież i poważne uszkodzenie ciała. Prawdopodobnie pod wpływem narkotyków mimo, że bezpośredniego dowodu brak, bo kontrolujący ich tuż po zdarzeniu p.o. komendanta w Ustce, Łukasz Filipczak, "zapomniał" zbadać ich narkotestem. Zbadał tylko alkotestem. Zapewne w swej naiwności myślał, że to wystarczy, aby uchronić podległym gnojkom dupska. Kto przyjął takie mendy do policji i kto je nadzoruje podczas służby? Proszę o informacje każdego, kto ma podobne doświadczenia z "policjantami" Andrzejem Paul i Piotrem Zameckim. Na obecną chwilę, zanim sprawa trafi do Sądu, nie mogę podawać szczegółów bandyckiego napadu. W najbliższym czasie podam tylko takie informacje, które ewentualnie pomogą uchronić innych przed bolesnymi skutkami policyjnej interwencji w wykonaniu tych dwóch przygłupów w policyjnych mundurach.

Jednocześnie, proszę o informacje każdego, kto posiada wiedzę o skargach na wymienionych policjantów.

Jak ten opasły funkcjonariusz Andrzej Paul zdał test sprawności fizycznej i intelektualnej? Łeb duży, a co w środku? Kto takiego fafluna zrobił policjantem? To już brakuje przyzwoitych ludzi do pracy w policji? Jeśli chodzi o tego drugiego policjanta, Piotra Zameckiego, to wiem, że zatrudniony był w plutonie konwojowym KMP Słupsk. Policjanci kierowani do plutonu konwojowego są nieprzydatni do pracy w Policji z różnych powodów. Praca w konwoju jest dla takiego policjanta - podpadziochy ostatnią szansą na rehabilitację i poprawienie notowań. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Piotra Zameckiego, po opisanym wyżej wybryku już wyrzucili z policji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych