Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

78 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 21:00:52

Ukraiński, bezzębny kundel próbuję warczeć :D, ukrainiec, rusek to jedno i to samo wschodnie barachło, którym gardzę, a jeszcze bardziej gardze takimi śmieciami jak ty!!!! Miłośnik śmieci ze wschodu, pochodzący z państwa panów jest jeszcze większym śmieciem niż to wschodnie gówno!!!

Skąd ta nienawiść.Czym spowodowana.Gwałt zbiorowy? Więcej zarabiają lub tyle samo w Morpolu? Skopali ci tyłek? Jak jesteś polskim panem to powinieneś być wysoko ponad tym.Chyba że jesteś tchórzem i parchem internetowym.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 21:08:12

Ta hołota, ukraińskie banderowskie psy pół rodziny mi wymordowali. I to nie jakaś grupka zwyroli, to mordowali zwykli ludzie, sąsiedzi.

#23 ~multimisiek~

~multimisiek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 21:22:39

Ta hołota, ukraińskie banderowskie psy pół rodziny mi wymordowali. I to nie jakaś grupka zwyroli, to mordowali zwykli ludzie, sąsiedzi.

Jak na 80ciolatka to piszesz dziwnym językiem ulicznym.

#24 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 11:24:24

Mogli go lepiej zastrzelić.Po co go ratować.

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 11:55:32

Chciałem zauważyć, że najazd ukraińców, albo wręcz inwazja tej wschodniej dziczy zablokowała wzrost pensji dla Polaków. Przy większej podaży pracy niż popycie, pracodawcy muszą się prześcigać w pomysłach na szukanie pracowników, w tym podnosząc pensje, zapewniając inne bonusy jak np. wyższe dodatki na święta, premie, bony itd. Jeżeli sprowadziliśmy tanią, niewykwalifikowaną siłę roboczą, która nawet języka polskiego nie zna zza wschodu to pracodawca powie do pracownika, albo pracujesz po 12 godzin za najniższą krajową, albo na twoje miejsce zatrudnię ukraińca.  Problemem jest, że ta inwazja i najazd cały czas trwa! 

Nasz rząd zamiast ściągać Polaków z Białorusi, Ukrainy, Syberii, Kazachstanu, Mongolii, Ameryki Południowej i innych biednych krajów, którzy chętnie by tu przyjechali, ściągają obcych kulturowo ukraińców (celowo z małej), dzikusów czczących banderę i uznających morderców i kryminalistów z upa za swoich bohaterów! 

Będziemy mieć powtórkę z 20 lecia międzywojennego, ugrupowania terrorystyczne dzikusów będą dokonywać zamachów terrorystycznych w Polsce, już teraz za swój wzór i symbol narodowy biorą sobie terrorystę, zbrodniarza i ludobójcę banderę! Dodatkowo w tym niekontrolowanym napływie wschodniej dziczy ruskie FSB na pewno poumieszczało swoich agentów!

Zachód ściąga bezmyślnie kozojebców, a my ukraińców. Skutek będzie dokładnie ten sam i tak samo opłakany!!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 11:58:33

Mogli go lepiej zastrzelić.Po co go ratować.

Żywego łatwiej transportować proszę księdza.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 12:01:38

Chciałem zauważyć, że najazd ukraińców, albo wręcz inwazja tej wschodniej dziczy zablokowała wzrost pensji dla Polaków. Przy większej podaży pracy niż popycie, pracodawcy muszą się prześcigać w pomysłach na szukanie pracowników, w tym podnosząc pensje, zapewniając inne bonusy jak np. wyższe dodatki na święta, premie, bony itd. Jeżeli sprowadziliśmy tanią, niewykwalifikowaną siłę roboczą, która nawet języka polskiego nie zna zza wschodu to pracodawca powie do pracownika, albo pracujesz po 12 godzin za najniższą krajową, albo na twoje miejsce zatrudnię ukraińca.  Problemem jest, że ta inwazja i najazd cały czas trwa! 

Nasz rząd zamiast ściągać Polaków z Białorusi, Ukrainy, Syberii, Kazachstanu, Mongolii, Ameryki Południowej i innych biednych krajów, którzy chętnie by tu przyjechali, ściągają obcych kulturowo ukraińców (celowo z małej), dzikusów czczących banderę i uznających morderców i kryminalistów z upa za swoich bohaterów! 

Będziemy mieć powtórkę z 20 lecia międzywojennego, ugrupowania terrorystyczne dzikusów będą dokonywać zamachów terrorystycznych w Polsce, już teraz za swój wzór i symbol narodowy biorą sobie terrorystę, zbrodniarza i ludobójcę banderę! Dodatkowo w tym niekontrolowanym napływie wschodniej dziczy ruskie FSB na pewno poumieszczało swoich agentów!

Zachód ściąga bezmyślnie kozojebców, a my ukraińców. Skutek będzie dokładnie ten sam i tak samo opłakany!!!!

Dziwne że dalej brakuje rąk do pracy proszę wielebnego.

#28 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 12:58:45

Tępy polaczku, pomyśl zanim coś powiesz, może twoją babkę, matkę zrucha-ł czerwony żołnierz, ch-uj wie z kąd. Jesteś ze wschodu / nie z zachodu/. Galopowali tu wszyscy, możesz być równie dobrze arabem lub po części /negrii/. Polska to kurewski

kraj, spójrz w lustro baranie i ciesz się że nie wyglądasz jak Anglik,

Angielka, Niemiec lub Niemka, to dopiero paszkwile.

Pozdrawiam.

LUSTRO W DOMU JEST WAŻNE!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 14:56:26

"z kąd" pisze się skąd cymbale po zawodówce!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 15:02:27

"z kąd" pisze się skąd cymbale po zawodówce!!!

Po zawodówce to ma  zawód i pracę.Frustrat jak ty nie ma nic.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 16:09:52

Katolik ty Ukraińcu :D :P. Ja jestem po studiach i mam pracę o jakiej ten cymbał i robol może tylko pomarzyć. Z drugiej strony, żeby pracować na budowie nie trzeba mieć nawet podstawówki skończonej. To zawód, gdzie biorą wszystkich, a idą tam często matoły, których nikt nie chciał nigdzie indziej zatrudnić. Czyż nie alkoholiku?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 16:20:21

Katolik ty Ukraińcu :D :P. Ja jestem po studiach i mam pracę o jakiej ten cymbał i robol może tylko pomarzyć. Z drugiej strony, żeby pracować na budowie nie trzeba mieć nawet podstawówki skończonej. To zawód, gdzie biorą wszystkich, a idą tam często matoły, których nikt nie chciał nigdzie indziej zatrudnić. Czyż nie alkoholiku?

Mocno frustrująca ta praca musi być widocznie.Zwłaszcza nocki. :)

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 16:37:47

Ukraincy sa spoko a zwlaszcza ukrainki

Potwierdzam !  :D ...i pozdrawiam Janusza najemce miejsc do spania.  :D

#34 ~prawdziwy polski pan~

~prawdziwy polski pan~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:00:58

Widocznie mieli powody.Nawet wiem jakie.

#35 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:12:45

Ukrainki to ladne dziewczynki.  :) 
Najbrzydsze kobiety mieszkaja w Kalifornii, a najpiekniejsze w Polsce.  :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:17:47

Najładniejsze w supsku. :)

#37 ~Los Angeles~

~Los Angeles~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:23:22

To prawda, większość kobiet w Californii do grubachne pasztety. Tam grubasów jest najwięcej na świecie. Zdarzają się tam też ładne, ale to są wyjątki potwierdzające tylko regułę.
Oczywiście w filmach typu "Słoneczny patrol" zawsze tylko są same laski, ale w rzeczywistości jest w Californii najwięcej paszczurów. Byłem tam to wiem.

#38 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:28:31

Najładniejsze w supsku. :)

Prawda taka jest ! Jasne ze w Slupsku ! :D

To prawda, większość kobiet w Californii do grubachne pasztety. Tam grubasów jest najwięcej na świecie. Zdarzają się tam też ładne, ale to są wyjątki potwierdzające tylko regułę.
Oczywiście w filmach typu "Słoneczny patrol" zawsze tylko są same laski, ale w rzeczywistości jest w Californii najwięcej paszczurów. Byłem tam to wiem.

W rzeczy samej.  :D 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:42:14

Widocznie mieli powody.Nawet wiem jakie.

Podaj swój adres przyjdę i ci ukraiński śmieciu ryj obiję!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:46:18

Podaj swój adres przyjdę i ci ukraiński śmieciu ryj obiję!

Szykuj już łeb na pieniek ruska gnido.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych