Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecane e-sklepy

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 xmant

xmant

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 październik 2019 - 11:36:02

Uwielbia kupować koszulki z nadrukiem w sklepie https://koszulkowy.pl/ są bardzo dobrej jakości i jak na tak dobrą jakość nie są drogie 

#42 Matheosh

Matheosh

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 07 październik 2019 - 12:02:05

Cóż, jednym z moich ulubionych jest świetna księgarnia internetowa tutaj. Super ceny, stałe rabaty, ale jak w każdym sklepie żartuje się, że nie ma papierowych książek, to oczywiście nie jest bardzo zdrowe, ale w każdym razie można kupić wersję elektroniczną.

#43 Janek87

Janek87

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2019 - 16:00:29

Jeśli posiadasz swój własny sklep internetowy,  polecam system teneum, więcej tutaj wms logistyka. Dzięki niemu szybko i sprawnie działa strona. 

Widzę dużą różnicę, co ma wpływ na powrót klienta do mojego sklepu.

Jednym słowem e-sklepy są teraz potęgą! 

Użytkownik Janek87 edytował ten post 23 październik 2019 - 12:44:50

#44 marian3

marian3

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2019 - 06:06:04

Ja jestem bardzo ciekawy ilu z was kupowało drony w sklepie internetowym https://flystore.pl/Drony . Sam w tym sklepie kupiłem aż osiem dronów i na pewno dobrze zrobiłem.

#45 collins

collins

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 październik 2019 - 13:54:51

Już trzy razy zakupy robiłem w tym sklepie internetowym https://teamsports.pl . za każdym razem paczka dochodzi szybko, jest estetycznie opakowana ,a produkty nigdy nie budzą jakichkolwiek podejrzeń. dlatego jesli szukasz czegos by uprawiac sport, zdecydowanie tam zerknij :)

#46 ~Aniela~

~Aniela~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 16:42:52

Polecam sklep z biżuterią Apart, spore rabaty są tam przed końcem roku.

#47 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:08:27

Sama ostatnio kilka razy zamawiałam w sieci pościel.  Staram sie kupować dobrej jakości pościel, unikam taniej pościeli z marketów bo pościel taka po kilku praniach nie wyglada dobrze oraz się mechaci. Poza tym jest cienka. 

Jeśli miałabym polecić pościel dobra jakościowo to bedzie to na pewno bawełna satynowa. Materiał ten jest nieco droższy od zwykłej bawełny ale jest porządny i nie rozciąga sie,

Unikajcie pościeli wykonanej z syntetycznych tkanin, nie są zdrowe dla organizmu. 

#48 DanutaNowak

DanutaNowak

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:53:56

Sklepów w sieci jest cała masa, naszym zadaniem jest przefiltrować je wedle swojego uznania. Każdy będzie miał trochę inne preferencje jak to w życiu bywa. Moim zdaniem to nie najniższa cena towarów powinna być dla nas najważniejsza tylko ich jakość. Większość konsumentów nie bubuje świadomości tego co jest warte ich pieniędzy, a co nie. Bez umiejętności wybrania odpowiednich produktów zanotujemy z pewnością straty w niedalekiej przyszłości. Po czym jeszcze poznać świetny sklep? Po tym czy prowadzi bloga z poradami na tematy związane ze swoją działalnością. Dobrym przykładem może być tutaj Gatta - https://www.gatta.pl...arnych-rajstop/ Nawet najbardziej doświadczone panie znajdą kilka cennych wskazówek odnośnie mody :)

Użytkownik DanutaNowak edytował ten post 04 luty 2020 - 11:38:57

#49 Sylwia44

Sylwia44

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2020 - 13:33:59

Myślę, ze warto też zaglądać na stronę lidla. Fajna opcja, że zamiast jeździć po sklepach, można zamówić coś z dostawą do domu i to jeszcze często z darmową przesyłką

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych