Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecane e-sklepy

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 sever

sever

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:25:15

Warto odwiedzić na pewno sklep z odzieżą uliczną, odzieżą sportową a także patriotyczną *****. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ponad czasową i unikalną odzież w stylu street . Uliczna odzież streerwear jest w ostatnim czasie bardzo modna i popularna.

#22 sever

sever

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:27:42

Nie ma co ukrywać, że zakupy on line stają się coraz bardziej popularne. Powstaje coraz więcej fajnych sklepów i jest w czym wybierać

#23 fred_er

fred_er

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:24:11

Ja od siebie mogę polecić sklep z kołdrami i poduchami firantex. Nawet niezłe produkty, ceny znośne. Pościel antyalergiczna najwyższej jakości.
Jest jeszcze taki sklep dobraposciel czy jakoś tak, ale skubańce przeginają z cenami :D Jakość za to wysoka półka. 

#24 Julka21

Julka21

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 03 luty 2019 - 13:00:17

Ja ostatnio wpadłam na ***** - bardzo polecam jak ktoś szuka prezentu dla faceta :) Zawsze miałam problem z dobraniem czegoś, a ta stronka okazała się pomocna.

#25 adaceg

adaceg

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 luty 2019 - 01:23:39

A znacie jakieś sklepy z herbatami?

#26 buklew

buklew

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2019 - 00:27:42

Najlepsze są te sklepy które mają niskie ceny i tanie przesyłki

#27 Martyna28

Martyna28

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 19:00:47

Ze sklepów internetowych polecam sklep Sofami.pl, w którym kupiłam genialną, stylową sofę do swojego salonu. Jakość jest dużo wyższa niż w sklepach sieciowych, a i ceny też mają bardzo przystępne: https://sofami.pl/st...ie/sofy-stylowe

#28 Martyna28

Martyna28

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 19:03:11

Polecam również sklep z biżuterią Kingy.pl, kupowałam tam ostatnio złoty naszyjnik celebrytkę na 20 urodziny mojej siostry i była zachwycona! Podobnie jak wcześniej, świetna jakość i bardzo atrakcyjne ceny :) https://kingy.pl/zlote-celebrytki-29

#29 agnieszqa

agnieszqa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 22:08:46

Ja również jakiś czas temu natknęłam się na jedną z firm które zajmują się produkcją. Wszystko jest z polskich dzianin nawet jak poprosiłam o certyfikat to mi przesłali. Powiem szczerze pomimo mojego sceptycyzmu po kilku praniach naprawdę jestem mega zadowolona. http://www.petitpepe.pl

#30 Omega2

Omega2

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 21:29:08

Jeśli chodzi o e-sklepy, osobiście preferuję strony, na których będę mogła porównać produkty pomiędzy wieloma sklepami. W ten sposób mam szansę na znalezienie czegoś w rozsądnej cenie. Ogólnie kupowanie w internecie daję mi możliwość zaoszczędzenia czasu, który jest dla mnie po prostu bezcenny. https://longfashion.pl/

#31 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 20:27:54

Toż to jest cała masa ciekawych sklepów internetowych, które warto polecić. A to, które polecić to już zależy od tego czymś sie człowiek interesuje. Bo jak ktoś lubi elektronikę to wejdzie na na przykład: https://dlaelektryko...ki-automatyczne . A jak ktoś lubi piłkę nożną to wejdzie na sklep ze sprzętem właśnie do piłki nożnej. A są i ludzie, którzy szaleją na punkcie mody - oni z kolei będą bez przerwy odwiedzać sklepy z odzieżą. Ot, cała  filozofia.

#32 Matek

Matek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 17:15:36

Rozwiązań tutaj na pewno jest wiele. Ciężko coś wybrać najbardziej odpowiedniego.

#33 LaFarge

LaFarge

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:52:27

Zgadzam sie z ta opinia.

#34 Matheosh

Matheosh

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:52:48

Jestem częstym gościem sklepu Ugears, a jeszcze bardziej przed świętami. Często zamawiam tam dla siebie konstruktorów drewna. Mam już całą kolekcję. Dodatkowo, ja i dla swoich przyjaciele zamawiamy te przedmioty na prezenty - wszyscy są szczęśliwi. Takie struktury mechaniczne będzie interesujące zawsze i w każdym wieku, jak dla mnie.

#35 ~usia m~

~usia m~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:53:00

Ja ostatnio też trafiłam na taki godny zaufania sklep - scandicsofa.pl, gdzie kupiliśmy przepiekne i solidnie zrobione meble. Oj naprawdę poszczęściło sie nam z nimi. Widać, że to faktycznie ręczna robota, a te materiały obiciowie robią wrażenie, zwłaszcza welur. To jedne z bardziej udanych zakupów, które udało się nam zrobić w sieci.

#36 MrHankey

MrHankey

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:33:39

Orientuje sie ktos czy jest u nas gdzies sklep z biustonoszami sportowymi? Chcialem dziewczynie kupic na prezent. Mile widziane takze porady jak go wybrac.

#37 ~ala k~

~ala k~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 06:32:08

A nie lepiej kupić w sieci? Druga sprawa to musisz znać jednak wymiary dziweczyny. Wracając jednak do tematu to z tych sklepów, które ja znam i w których robię zakupy to uważam, że godny polecenia jest slf24.pl. Od dawna kupujemy u nich meble są bardzo dobrej jakości, dobrze wykonane i co równie ważne to ceny są na każdą kieszeń nie to co w innych sklepach.

#38 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 14:56:30

Lubię kupować online biżuterię. W Aparcie mam możliwość ewentualnego zwrotu. Nie muszę się martwić jeśli coś mi się nie spodoba.

#39 MilaKinga

MilaKinga

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 16:38:31

Trzeba się dobrze zastanowić ponieważ biustonosz sportowy musi być idealnie dobrany. Nic nie potrafi bardziej zniechęcić do biegania jak brak komfortu. Głównym kryterium w wyborze biustonosza będzie oczywiście rozmiar. Na rynku jest dostępny duży wybór modeli, warto wiedzieć które będą dla niej odpowiednie. Kolejnym parametrem będzie wygląd oraz fason. Tutaj proponuję zrobić mały rekonesans czyli podpytać się jaki byłby jej wymarzony krój. Trzeba mieć też na uwadze, że nie zawsze funkcjonalność idzie w parze z estetyką. Zmierz dokładnie obwód jednego które nosi na codzień i będziesz o krok bliżej od sukcesu. Jeśli chodzi o konkretne sklepy to jest ich wiele, jak szukasz online to z pewnością trafisz na GattaActive - https://gattaactive....onosz-sportowy/ Swego czasu czytałam o nich same pozytywne komentarze więc możesz brać ich pod uwagę jak najbardziej.

Użytkownik MilaKinga edytował ten post 27 sierpień 2019 - 09:17:55

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych