Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecane e-sklepy

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 03:19:21

?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 03:23:14

w kościele

#3 mamameczka

mamameczka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 październik 2017 - 08:34:43

Ja polecam sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt [SPAM] - fizyczna siedziba nie tak daleko, bo w Gdańsku, więc tym bardziej wspieranie lokalnego rynku :D

#4 Marina88

Marina88

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 18 październik 2017 - 12:42:51

?

To zależy o jaką branżę chodzi.

#5 dimagrante

dimagrante

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 02:05:05

Ja polecam ten ekologiczny sklep z butelkami - [SPAM]

#6 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 13:20:00

A gdzie kupujecie ekologiczne kosmetyki? Chemię domową?

#7 ~monia 436~

~monia 436~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 14:56:52

Takie rzeczy jednak tradycyjnie w drogerii, ale co do listy sklepów mogę dorzucić od siebie jagodowegokota, gdzie od dwóch lat robię zakupy. tak swoją drogą to praktycznie wszystko mozna u nich kupić od dziecięcych rzeczy po całe wyposażenie do domu. Ostanim nabytkiem jest pufa do przedpokoju i naklejki na ścianę do pokoju córki. 

#8 kudzu

kudzu

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 15:40:33

Polecić mogę naprawdę fajny sklep z tapetami i fototapetami, nie dojść, że jakość bardzo dobra, ceny też nie są wysokie to przede wszystkim muszę pochwalić obsługę, szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane. Szczególnie też zwrócicie uwagę na tę kategorię  [SPAM] naklejki ścienne są wg mnie hitem, kilka z nich odpowiednio dobranych potrafi niezwykle ożywić wnętrze i nadają się nie tylko do pokoju dziecięcego :)

#9 ~kali jung~

~kali jung~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 19:47:44

Polecam wyprzedaże na schaffashoes jeśli chodzi o fajne marki

#10 pigeon

pigeon

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 21:02:40

A jakiego ekspresu szukasz? Ja serdecznie polecam Ci sklep  [SPAM]

- kupisz tam ekspresy do kawy i kawę paczkowaną! Polecam!

#11 Arlagia

Arlagia

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:01:39

Zależy o jaki sklep chodzi jeśli np o biżuterię to polecam ręcznie robioną  [SPAM]

#12 Arlagia

Arlagia

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:03:31

Jeżeli natomiast dekoracje, tkaniny, tapety czy stylowe ręcznie wykonywane meble to [SPAM]

#13 Ania786

Ania786

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 maj 2018 - 13:26:47

Witam. Gorąco polecam ubranka niemowlęce ze sklepu www.***.pl

Wyłącznie sprawdzeni polscy dostawcy, najwyższej jakości antyalergiczne materiały, które doskonale sprawdzą się nawet przy najdelikatniejszej skórze skłonnej do alergii. Szerokie grono zadowolonych Mam potwierdza.

#14 agnieszka.kawka3

agnieszka.kawka3

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 25 maj 2018 - 10:08:38

Jeśli ktoś szuka fajnych damskich ciuchów to polecam ZOiO. Mają tam teraz dobre wyprzedaże więc można zaoszczędzić trochę kasy.

#15 Rozkoszka

Rozkoszka

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 14:09:37

Z takich moich faworytów to chyba pitbulloutlet, bo już o tym pisałam, że znalazłam tam naprawdę niezłe kurtki. Promocja naprawdę zadowalająca, jak przystało na outlet, więc się nie wahałam. Generalnie zajmują się sprzedażą tej marki dla sportowców Pitbull, ale w sumie kobiety też mogą znaleźć coś dla siebie

#16 Corrie

Corrie

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 08:01:31

Z takich moich ulubionych to napewno https://www.dkwadrat.pl/ Sklep zajmuje sie sprzedaza mebli oraz akcesoriów. Maja tez ciekawe wzory dywanów. A aktualnie widziałam fajną promocje na meble tarasowe. Nowoczesność i styl, tak bym to ujęła.

#17 luzakxd

luzakxd

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 11 październik 2018 - 19:48:46

Polecam internetowy sklep z modą męska, darmowa dostawa od 199zł, modne fasony, niskie ceny i wysoka jakość. Koniecznie sprawdz

#18 Aleksandra90

Aleksandra90

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 09:59:03

Ja mama sprawdzony sklep internetowy dla dzieci - z siostrą już długo tam kupujemy i ubranka zawsze były solidnie wykonane :) no i promocje na stronie często zachęcają :D

#19 ~magalens~

~magalens~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 23:10:23

A taki z rzeczami dla maluszkow?

#20 danoota

danoota

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:58:14

Jakis czas temu moja znajoma z pracy zaczela mi polecac wlasnie rozne sklepy online. Wczesniej nie korzystalam z takiego rozwiazania bo zwyczajnie balam sie tego ze moge zostac oszukana czy cos w ten desen .. teraz zdalam sobie sprawe - to byly jakies chore wymysly :) Autentycznosc sklepu mozna bardzo latwo sprawdzic czytajac chociazby opinie na jego temat. W najblizszym czasie ma sie urodzin nam drugie dzieko dlatego tez mocno szukam asortymentu zwiazanego z bobasami :) Potrzebne bedzie kilka podstawowych rzeczy takich jak wozek oraz kocyki/rożek itp. Zalezy mi na wysokiej jakosci produktu wiec pod tym katem rozpoczelam swoje poszukiwania. Jesli chodzi o rożek niemowlęcy to najwiekszy wybor widzialam maja w tym sklepie https://colorstories.pl/rozki/ Nie rozumiem za bardzo rodzicow kupujacych takie wyroby np. z chin .. przeciez nie wiadomo czy spelniaja one jakiekolwiek normy jakosciowe .. a przeciez zdrowie naszego dziecka powinno byc najwazniejsze. Co sadzicie o takim wyborze? Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych