Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pogrzeb w Słupsku

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jola56~

~jola56~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:55

Z gory przepraszam rodzine zmarlego.Dzis szlam na pogrzeb o ktorym dowiedzialam sie z klapsydry ze zmarl ojciec znajomych,chcac wiedziec dakladna godzine weszlam w na strone zarzadu cmentarza w slupsku i tu doznalam szoku-w informacji o pogrzebach zobaczylam imie MAMY znajomych reszta danych nazwisko,wystawienie godz.12.10 itd. zgadzalo sie.Osoba ktora wprowadzila taka gafe zrobila sobie zarty z pogrzebu

#2 ~Dona~

~Dona~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 20:47

W kaplicy cmentarnej w Słupsku pięknie gra organista- jego głos "rozwala" wszystko co znajduje się w naszym sercu -płyną potoki łez. Pięknie,wzruszająco i wsłuc***ąc się w słowa piosenki zapadamy w melancholię. Ciekawe jak ten organista się nazywa, aby móc możliwość zamówić Go do swoich bliskich.

#3 ~Rapsodia~

~Rapsodia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 21:23

No niestety nie pomogę.... Ale fajnie śpiewa organistka w Faustynie. Byłam tam niedawno na pogrzebie.

#4 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 19:12

W kaplicy cmentarnej w Słupsku pięknie gra organista- jego głos "rozwala" wszystko co znajduje się w naszym sercu -płyną potoki łez. Pięknie,wzruszająco i wsłuc***ąc się w słowa piosenki zapadamy w melancholię. Ciekawe jak ten organista się nazywa, aby móc możliwość zamówić Go do swoich bliskich.

Prawdopodobnie gra na organach w niedziele w kościele św. Maksymiliana Kolbe, łatwo go tam znaleźć, nazywa się Grzegorz

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 15:48

Prawdopodobnie gra na organach w niedziele w kościele św. Maksymiliana Kolbe, łatwo go tam znaleźć, nazywa się Grzegorz

Dobrze, że chociaż jest taka osoba (czyli Pan Grzegorz), która gra tam, bo nie wszyscy tam mogą grać (ze względu na psychikę)
Nie powinno się patrzyć na to jak ktoś śpiewa ale co śpiewa. Ja też jestem organistą i Pana Grzegorza znam i wiem jak śpiewa i śpiewa na 5. Bo też jest organista w słupsku (nie podam imienia), który śpiewa okropnie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:02

Słyszałam organistkę z Faustyny to jest coś okropnego. Dziwię się że ktoś taki śpiewa w kościele. Tego nie da się słuchać.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 08:30

Ja znam organistę w Słupsku, z parafii wojskowej, który śpiewa fatalnie. Swego czasu byłam tam parafianką... Natomiast znam też organistkę z Faustyny (los mnie "rzucił" na to osiedle i teraz tu mieszkam) i nie widzę w jej śpiewie nic okropnego. Może mylisz osoby? Bo tam jest niezła rotacja organistów...

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 13:53

Słyszałam organistkę z Faustyny to jest coś okropnego. Dziwię się że ktoś taki śpiewa w kościele. Tego nie da się słuchać.

Przyjdź i powiedz to w oczy, chyba masz tyle odwagi... :D:D:D

#9 ~Rena~

~Rena~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 18:37

Nie mylę organistów. Chodzi o obecną panią D. Gorszego organisty nie słyszałam od niej a słyszałam prawie wszystkich w Słupsku.

#10 ~rapsodia~

~rapsodia~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 09:15

Rena - udzielam sie w kosciolach slupskich i chyba nie slysalas niejakiego Pana T. hehehe, to dopiero spiewak ;)

#11 ~artur72~

~artur72~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 16:17

Prawdopodobnie masz problemy ze słuchemDołączona grafika

#12 ~zwiewka~

~zwiewka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 14:58

Organista śp.ks.Jankowskiego (Piotr F.),to jest organista i solista,aż miło posłuchać,w Słupsku takich nie ma,bo Piotr gra w ustce.Szacun dla Piotra.

#13 ~Paweł vel Commandos~

~Paweł vel Commandos~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:59

znajomy grając w kościele skończył psalm Jazzowo:D już nie chce ksiądz żeby występował u nich na mszach xD

#14 ~Nauczyciel muzyki~

~Nauczyciel muzyki~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 17:25

Ten Organistta Grzegorz z Kolbego nie śpiewa tylko beczy,ludzie gdzie wasz słuch muzyczny .

#15 ~beatrice~

~beatrice~
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 13:28

W Wojskowym - porażka... :/

#16 ~greekokatoliczka~

~greekokatoliczka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 14:53

No niestety nie pomogę.... Ale fajnie śpiewa organistka w Faustynie. Byłam tam niedawno na pogrzebie.

wiecie co ze ta rapsodia jest właśnie organistką w kościele o którym pisze ..ubolewam nad jej graniem prawdziwa tandeta byłam na jednym pogrzebie latem ..podobno i śluby gra to beztalencie

#17 ~top-muzyk~

~top-muzyk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 14:57

Dobrze, że chociaż jest taka osoba (czyli Pan Grzegorz), która gra tam, bo nie wszyscy tam mogą grać (ze względu na psychikę)
Nie powinno się patrzyć na to jak ktoś śpiewa ale co śpiewa. Ja też jestem organistą i Pana Grzegorza znam i wiem jak śpiewa i śpiewa na 5. Bo też jest organista w słupsku (nie podam imienia), który śpiewa okropnie.

p.grześ to jest po studiach muzycznych wybitny talent grał jeszcze taki wojtek w faustynie i w mariackimmiał super głos ale chyba zakończył kariere bo się chajtnął

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 18:11

Pracuje w WTZ na Skłodowskiej p. Wojtek

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 18:19

Jednak potwierdza się stara prawda,że pogrzeb dla wielu jest okazją do obgadywania.WSTYD,WSTYD,WSTYD.

OHYDNE PLOTKARY,brzydzę się takimi ludzmi.

#20 ~Jack Kevorkian~

~Jack Kevorkian~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 16:44

znajomy grając w kościele skończył psalm Jazzowo:D już nie chce ksiądz żeby występował u nich na mszach xD

hehehehehehehehe.... widac jazz to grzech hehehehehehee.... przynajmniej dla polskiej wersji boga hehehehehehe......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych