Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Piterr

Piterr

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 398 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 12:39:20

... proszę Panie Redaktorze na siłę nie szukać zasług ŚP Pani Jolanty Szczypińskiej gdyż ich nie miała. Była mierna, była bierna ale za to wierna. Jeśli chodzi o rozbudowę usteckiego portu to tutaj akurat zadziałał baaardzo mocno, szef doradców Ministra Gospodarki Morskiej Pan Jerzy Wysoczański i myślę że to jego zasługa. Wielkie nadzieje pokładam w Panu Pośle Mullerze który przejął mandat po Pani Jolancie, bo chłopak jest młody ale za to idzie do przodu, i w sposób widoczny działa dla naszego regionu. #2 .aa

.aa

  Bywalec

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPip
 • 92 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 12:57:50

Jak widzę redaktor znajduje się pod wpływem vipów, które ostatnio nawiedziły miasto. To znamienne dla prowincjusza, który wielokrotnie dawał świadectwo cierpienia z powodu tego, że nasze miasto jest mniejsze niż większe.

Powracając do, vipów które nawiedziły miasto – pogrzeb członkini partii, którą kreuje się na wielką bohaterkę od czasów opozycyjnych w PRL po teraźniejszość – to doskonała okazja dla pisowskiej stonki, aby podbudować swoją pozycję w mieście, które nie jest ich. Prezes przywiózł ze sobą osobnika odgrywającego rolę prezydenta ku uciesze sporej rzeszy żałobników. Dodam, że nekrofilia to specjalność tej opcji politycznej. Uznający się za prezydenta odznaczył orderami więcej nieboszczyków niż żyjących, bo ci nie zwracają odznaczeń.

Przyznaję, że czytając relacje z przebiegu uroczystości pogrzebowych poczułem się jak za czasów pezetpeeru, kiedy z minutową dokładnością podawano przebieg pochodów pierwszomajowych z opisem gestów wykonywanych przez ówczesnych, vipów.

Co do zmarłej posłanki w moim odczuciu była zwykłą szarą postacią, jakich pełno w każdej partii. Jej poglądami były poglądy partii na wszystkie kluczowe sprawy społeczne w kraju. Nie odznaczała się własnym zdaniem w żadnej kwestii. Ja zapamiętałem ją ze zdjęcia sprzed kilku lat, kiedy podczas jakiegoś słupskiego marszu paradowała pod transparentem z napisem „śmierć wrogom ojczyzny”. Ciekawi mnie, dlaczego GP, w którego archiwum to zdjęcie się znajduje nie użyło go do zilustrowania okolicznościowych artykułów?


Użytkownik .aa edytował ten post 21 grudzień 2018 - 13:04:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych