Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podziękowania

131 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:30:21

Zaginięcie dziewczyny 17 lip.10 r. To przypadek moze ? :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:36:26

Układ Gdański wściekły na Jarosławska Pieczonkę! :angry:
MIAMI zrobi sobie "samobójstwo" w więzieniu jak "Cygan" ? :ph34r:
I co nadal Adria podejrzewana przez trójmiejskich skorumpowanych ? B)

Latkowski na komisji ws przekrętu AG dobrze mówił o IW !

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:37:10

Latkowski na komisji ws przekrętu AG dobrze mówił o IW !

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:39:26

Mafijni wartownicy czuwają tu jeszcze ? :(

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:41:35

Mafijni wartownicy czuwają tu jeszcze, strzegą tajemnic ? :(

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:44:40

Mafijni wartownicy czuwają tu jeszcze, strzegą tajemnic ? :(

#27 ~Wizja nr 7 jednak !~

~Wizja nr 7 jednak !~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 01:14:46

Biedna dziewczyna ofiarą układu miejscowego i nikogo na tyle silnego, by tą sprawę ruszył ! :(

#28 ~Bolo~

~Bolo~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 12:25:54

A co z dyskusją o Iwonce, morda w kubeł i milczeć ? B)

Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.

B)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 00:35:10

Już niedługo 10 pełnych lat, kwity do lamusa, a uznanych za zmarłych się nie szuka !!! B)
Trzeba być ślepym i bezrozumnym żeby nie dostrzegać celowej gry na zwłokę ! :(

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 03:38:42

Już niedługo 10 pełnych lat, kwity do lamusa, a uznanych za zmarłych się nie szuka !!! B)
Trzeba być ślepym i bezrozumnym żeby nie dostrzegać celowej gry na zwłokę ! :(

Przykro mi ale nie jestem przekonany czy do końca jest tak jak piszesz.

Osobę można uznać za zmarłą po 10 latach od końca roku zaginięcia w rozumieniu kodeksu cywilnego, np. w sprawie spadkowej.

Jeśli zaś chodzi o poszukiwanie osoby zaginionej, np. w celu odnalezienia zwłok, zwłaszcza w przypadku domniemania przestępstwa, tak naprawdę nigdy nie przestaje się szukać.

I choć zbrodnia przedawni się po 30 latach, to popełniona przez funkcjonariusza publicznego, w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, nigdy się przedawnia.

Przykładem może być sprawa Joanny Matjaszek z okolic Tarnowa, która zaginęła w 2000 roku. Ciała Joanny nigdy nie odnaleziono, została najprawdopodobniej zamordowana. Śledztwo było wznawiane i umarzane, w 2007 prowadziło je Archiwum X. Ponownie wznowione teraz w 2017, zatrzymano kobietę o składanie fałszwych zeznań, przeszukano posesję chłopaka.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 04:00:55

Przykro mi ale nie jestem przekonany czy do końca jest tak jak piszesz.
Osobę można uznać za zmarłą po 10 latach od końca roku zaginięcia w rozumieniu kodeksu cywilnego, np. w sprawie spadkowej.
Jeśli zaś chodzi o poszukiwanie osoby zaginionej, np. w celu odnalezienia zwłok, zwłaszcza w przypadku domniemania przestępstwa, tak naprawdę nigdy nie przestaje się szukać.
I choć zbrodnia przedawni się po 30 latach, to popełniona przez funkcjonariusza publicznego, w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, nigdy się przedawnia.
Przykładem może być sprawa Joanny Matjaszek z okolic Tarnowa, która zaginęła w 2000 roku. Ciała Joanny nigdy nie odnaleziono, została najprawdopodobniej zamordowana. Śledztwo było wznawiane i umarzane, w 2007 prowadziło je Archiwum X. Ponownie wznowione teraz w 2017, zatrzymano kobietę o składanie fałszwych zeznań, przeszukano posesję chłopaka.

Chłopak Joanny był podejrzewany od samego początku a teraz Iksy podrzuciły torebkę Joasi siostrze chłopaka żeby ta go obciążyła. Nie mogą go rozłupać to zaczęli od siostry.

#32 ~mjr Góralczyk~

~mjr Góralczyk~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 12:24:06

No a w Iwony Cygan sprawie kombinacje to patyk ?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:51:42

Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.

B)

Układ trójmiejski to POlityczna siła !!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 22:19:33

Zastraszony, zniewolony, głupi LUD polski!:(

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 03:33:33

biedni ludzie !:(

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 12:45:04

Tymi iksami to ja się brzydzę bardziej jak pisami :angry:

#37 ~Gina~

~Gina~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 13:41:15

Tymi iksami to ja się brzydzę bardziej jak pisami :angry:

A co oni moga?:(

#38 ~Sauber~

~Sauber~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 19:27:31

Nadal nie możemy znać okoliczności zdarzenia, choć mamy wrażenie jakby góra  tej tajemnicy zażarcie pilnowała ... B)

Nic nigdy nie dzieje się przypadkowo i wiele  lat temu jak mnie naszło pisałem gdzieś tam tak - Bardzo dobrze się stało, że Aqua niegdyś nawiązała bezpośredni kontakt z Kasią P. i rozwiała wiele plotek i usilnie forowanych głupot, a i potwierdziły się przekazy meggi 28, i jednak właściciele największego sopockiego Nocnego Klubu pisząc w oświadczeniu - "Jesteśmy pełni obaw, iż rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, może utrudnić poszukiwania zaginionej." - już 17 sierpnia 2010 roku mieli rację - prawda ? :rolleyes:

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 03:15:56

A co oni moga? :(

Nikab i kilka słów do mikrofonu na kovfefe z eremef? Pozdro dla Krupy ;)

Nadal nie możemy znać okoliczności zdarzenia, choć mamy wrażenie jakby góra  tej tajemnicy zażarcie pilnowała ... B)

Nic nigdy nie dzieje się przypadkowo i wiele  lat temu jak mnie naszło pisałem gdzieś tam tak - Bardzo dobrze się stało, że Aqua niegdyś nawiązała bezpośredni kontakt z Kasią P. i rozwiała wiele plotek i usilnie forowanych głupot, a i potwierdziły się przekazy meggi 28, i jednak właściciele największego sopockiego Nocnego Klubu pisząc w oświadczeniu - "Jesteśmy pełni obaw, iż rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, może utrudnić poszukiwania zaginionej." - już 17 sierpnia 2010 roku mieli rację - prawda ? :rolleyes:

Forma zaprzeczania? Bardzo szlachetne ale totalnie irracjonalne w przypadku zaginionej Dziewczyny.

Ponieważ nigdzie nie ma takiej brzytwy jak na komendzie, nie przedłużaliby śledztwa półtora roku i nie wracaliby do poszukiwań (ciała).

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 03:56:27

A i jeszcze jedno bo często nachodziła mnie myśl że to "oświadczenie Dream Clubu" to właśnie Twoja sprawka. Mam tylko nadzieję że kopiesz dołki dla zabawy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych