Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Spac na styropianie~

~Spac na styropianie~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 13:48:07

''Kopa i za brame''..???? :o To gorzej niz na poczatku XIX w :o ..co na to ''przywodca'' z Gdanska.. :unsure: ..no..tak on tez kazal ''palowac''', bo juz jest milionerem ;) i jada srusie na przyjeciach urodzinowych ;) :P

Nie podjudzaj ludzi....związki nic nie pomogą tylko pogorszą sytuację. na 1 zwolnionego w kolejce czeka 3 następnych...obecnie na liście oczekujących jest 800 chętnych! Jak się komuś nie podoba to nie musi pracować w Morpolu...niech zbiera puszki po piwie albo resztki ze śmietnika.

A pro pos zatrucia to deb*** bez uprawnień samowolnie wózkiem widłowym z sinikiem spalinowym ( są elektryczne) jeździł po zamkniętej hali. Dostał mandat, po premii,  chińskie ostrzeżenie  a następnym razem kopa za bramę.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 13:51:10

Jak Ci bylo tak dobrze w mrpolu, to dlaczego odszedles?..aaa..pewnie dorobiles sie tam i zalozyles wlasny interes ;) :lol: :lol: :lol:

Jak ja dawniej pracowałem w morpolu to wcale nie było zle wiadomo że my polaczki zawsze bedziemy j.... w d.... po dwóch latach jako ciagający palete z rybami z lini (1 na 30min) zarabiałem 1840zł do tego wiadomo że ciągałem je do magazynu a tam magazynierzy częstowali mnie zawsze rybką :) Chciał bym zaznaczyć że w morpolu było tak nie masz pracy my cie przyjmiemy i chyba lepiej robić za te 1500zł i mieć prace niż nic nie robić wam poloaczki wiecznie zle a morpolowi zawdzieczamy naprawde ogromna ilosc zatrudnień

#43 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 17:01:54

Morpol to ogromna firma zatrudniajaca bardzo duzo pracownikow , czyli nic innego jak zebrac sie w "kupe" i po prostu zastrajkowac , nic Wam nie zrobia przeciez nie zwolnia wszystkich , Oni, Wasi szefowie bardziej boja sie tego jak Wy , coz Oni by zrobili bez Wal ludzie !!!Wydaje mi sie , ze jezeli szefami firmy sa teraz norwedzy , to jak najbardziej powinniscie miec zwiazki zawodowe . Tak , oczywiscie placic trzeba dla zwiazkowcow ale z cala pewnoscia oni Wam pomoga , dobrze by bylo gdyby zwiazkowcem byl rowniez norweg . 

Lycka till !!!

Ludzie! !! Przestańcie się bać i walczcie o godne warunki pracy, to Wam się należy, dość już niewolniczej pracy! !!dość! !! Wyciagnijcie wszystkie brudy na zewnątrz to dopiero zaczną trzesc d...mi .

I co zgłosił sie ktoś?

Nie wiem czy ktoś się zgłosił ale z dyskusji na forum wynika, że naprawdę warto.

#44 ~Raptus~

~Raptus~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:44:35

Nie wiem czy ktoś się zgłosił ale z dyskusji na forum wynika, że naprawdę warto.

Nikt się nie zgłosił i nikt się nie zgłosi STRRACH w Morpolu ma OGRIOMNE oczy.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 09:12:02

Nikt się nie zgłosił i nikt się nie zgłosi STRRACH w Morpolu ma OGRIOMNE oczy.

No to mają za swoje i nie ma co ich żałować. Jak ktoś chce być niewolnikiem to nie można mu tego zabronic Dotyczy każdej firmy.

#46 ~Piotr.~

~Piotr.~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 09:08:04

Jak tacy ludzie pracują nic dziwnego że mandaty dostają.

Naród nasz w większości nażeka a sam odpowiedzialny jest za system pracy w jakim pracuje , dla wielu to co napisałem jest nie zrozumiałe.

Statystyki same mówią za siebie.

Zwolnienie pracownika.

Alkochol.

Złodziejstwo.

Lenistwo.

Tygodniowo około 2% zwolnionych.

Jak chieny się zachowujecie wieczne krzyki sprzeczki kłutnie a czasem nawet bijatyki.

POPROSTU ŻENADA             

DZIĘKUJCIE ŻE MORPOL ZATRUDNIA TYLU IDIOTÓW PONIEWAŻ 60% ZATRUDNIONYCH TO..........NIE BĘDE SIĘ WYRARZAŁ.

#47 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 17:12:33

Dropla....mobing caly czas Bilinski to cwaniak I kretacz zwtrudnil na kierownika Michala Kryszalowicza goscia po gimnazjum ktory za 5zl wlasna matke by sprzedal pracowalem tam I dzieje sie ze ten oszust wciaz ma chetnych do pracy.....

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 10:04:03

Z czym lekarzom i lekarkom gastrologom kojarzy się wszystko co ma związek z zimą czyli: śnieg, lód, gołoledź, szron, szadź, mróz, przymrozek, itd,?

Z biegunką!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych